کمپین تبلیغاتی خودرو Malibu 2016 شورلت - کسب و کار

کمپین تبلیغاتی خودرو Malibu 2016 شورلت

کمپین تبلیغاتی خودرو Malibu 2016 شورلت

 

کمپین تبلیغاتی خودرو Malibu 2016 شورلت
«فراتر از انتظارات شما، با قیمتی کمتر از آن چه که تصور می کنید»
(More than you expect, for less than you imagined)
شورلت کمپین تبلیغاتی را به تازگی انجام داد که در آن افراد را جهت خرید خودروهایی که در گذشته تمایلی برای خرید آن ها نداشتند، مجاب کند. نام در نظر گرفته شده برای این کمپین تبلیغاتی افراد واقعی، نه بازیگران (Real People, No Actors) بوده و تا کنون توانسته در میان کمپین هایی که سناریو آن ها بر اساس استفاده از گروه های متمرکز تنظیم می شود، موفق عمل کند. هدف اصلی از برگزاری این کمپین تبلیغاتی تقویت درک مشتریان از برند بوده و در آن ارزش برند این مدل خودرو در کنار ارزش برند شورلت به نمایش گذاشته می شود.
شورلت تغییرات اساسی در اتومبیل Malibu 2016 خود در جهت بهبود بسیاری از قابلیت ها و ویژگی های آن داده است.
اکنون برای این که بتواند به مشتریان هدف خود، این پیام را منتقل کند که تا چه حد قابلیت ها و ویژگی های این مدل ارتقاء یافته ، شورلت به جای درخواست از بازیگران، از افراد عادی می خواهد تا نگاهی به این مدل بیندازند و نظرات خود را درباره این خودرو بیان کنند. تمایز خاص و قابل توجهی که در این کمپین تبلیغاتی مشاهده می شود، عدم کاربرد هر گونه لوگو یا نشان در خودرو مورد نظر است تا افراد بتوانند بدون در نظر گرفتن درکی که نسبت به این برند اتومبیل دارند، نظرات خود را در مورد این محصول خاص بیان کنند.

افراد شرکت کننده در این تبلیغ میزان علاقه خود به این مدل جدید شورلت را در قالب عکس العمل های واقعی، تحسین هایی از طراحی، آپشن ها و قابلیت های بسیار خاص آن بیان می کنند. تسهیل کننده جلسه از افراد حاضر سوال می کند که آن ها حدس می زنند که این خودرو متعلق به چه برندی باشد. افراد از برندهای لوکسی مانند آئودی (Audi)، لکسوس (Lexus) و بی. ام. و (BMW) در این بین نام می برند. سوال دیگری که تسهیل کننده از این افراد می پرسد در رابطه با قیمت این خودرو است، آن ها اعدادی میان ۵۰،۰۰۰ تا ۸۰،۰۰۰ دلار را برای این محصول پیش بینی می کنند. پس از آن، تسهیل گر عنوان می کند که این خوردو2016 Malibu است. خارج از انتظار نبود که افراد شرکت کننده در این کمپین تبلیغاتی با شنیدن نام خودرو شگفت زده شده و میزان شگفت زدگی آنان، با شنیدن قیمت این خودرو که از ۲۲،۵۰۰ دلار شروع می شود بیشتر نیز می شود. این قیمت در حدود ۵۷،۵۰۰ دلار کمتر از حداکثر مبلغی بود که افراد شرکت کننده در ساخت این آگهی برای خودرو مورد نظر حدس زده بودند. جملاتی که افراد پس از شنیدن این اطلاعات عنوان می کنند به شرح زیر است: «این مطلب کاملا نظر من را تغییر داد»، «این مدل واقعاً متمایز است»، «حتماً یکی از آن خواهم خرید».

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است