طراحی اپلیکیشن خدماتی به صورت تخصصی - طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن خدماتی به صورت تخصصی

طراحی اپلیکیشن خدماتی به صورت تخصصی

 

شرکت فناوری و اطلاعات گیلاس خندان در زمینه طراحی اپلیکیشن خدماتی چندین نمونه کار موفق دارد و میتوان گفت که شرکت ما در طراحی اپلیکیشن خدماتی صاحب سبک است. از جمله اپلیکشن های خدماتی موفق ما میتوان به  اپلیکیشن های خدماتی زیر اشاره کرد:

 

 1. اپلیکیشن خدماتی کارمیده
 2. اپلیکیشن خدماتی yek18
 3. اپلیکیشن خدماتی ایران سروکس
 4. اپلیکیشن خدماتی بیست نرس
 5. اپلیکیشن خدماتی ثمین
 6. اپلیکیشن خدماتی ملک یک

 

 

اپلیکیشن های خدماتی از اپلیکیشن های است که بسیار در ایران طرافدار دارند و از کاربردی ترین اپلیکیشن ها هستند. در حال حاضر اپلیکیشن های خدماتی زیادی در زمین خدمات منزل، خدمات بیمارستان و..... وجود دارد. اپلیکیشن خدماتی کارمیده که از نمونه کار های شرکت ما است را میتوان به عنوان یک از بهترین اپلیکیشن های خدماتی نامید.

 

طراحی اپلیکیشن خدماتی به صورت تخصصی به این معنی است که اپلیکیشن از صفر تا صد آن برنامه نویسی میشود و از هیچگونه قالب آماده استفاده نمیشود و از آنجایی که کامل اپلیکیشن شما کد نویسی خواهد شد شما در اینده میتوان هر قابلیتی جدیدی را به برنامه اضافه کنمید.امنیت اپلیکیشن شما در بالاترین حد خواهد بود و کابران میتواند با اطمینان خاطر با برنامه کار کنند. قبل از شروع به برنامه نویسی شرکت گیلاس خندان به صورت اختصاصی و با استفاده از ابزار Lunacy  طرح اولیه اپلیکیشن را طراحی میکند و بعد از تایید کارفرما کار کدنویسی شروع میشود.

 

شرکت ما تمام اپلکیشن ها اندروید را با زبان NATIVE  یعتی جاوا برنامه نویسی میکند. بدلیل مشکلات اخیر اپل طراحی اپلیکشن IOS  پیشنهاد نمیشود اما در صورت نیاز اپلیکیشن IOS  را با زبان Native  آن  Swift  برنامه نویسی میشود.همینطور یک پنل کابری کاملا اختصاصی تحویل کارفرما داده میشود که میتواند به طور کامل اپلیکیشن خود را مدیریت کند.همچنین شرکت گیلاس خندان بعد از تحویل پروژه به مدت شش ماه پشتیبانی رایگان در اختیار کارفرما قرار میدهد.

 

پنل مدیریتی شما دارای امکانات کامل خواهد بود که بعضی از انها به شرح زیر خواهد بود:

 

 1. ویرایش اطلاعات
 2. تعیین وضعیت سفارش
 3. سیستم تیکتینگ
 4. دسته بندی موضوعی
 5. اضافه کردن تصاویر با کیفیت بالا
 6. امکان آپلود فایل های ویدیویی

و ....

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است