طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای - طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای

طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای

 

در طول روز افرادی زیادی به برطرف کردن نیاز های خود به فروشگاه های زنجیره ای میروند اما این امر باعث میشود ک وقت زیادی را صرف رفت و آمد و خرید کنند . مردم ترجیح میدهند که بتواند در همان خانه خود کالاهای مورد نیازه روزانه خود را خریداری کنند. طراحی سایت فروشگاه زنجیرهی ای متواند این نیاز را برطرف کند. کسب وکار فروشگاه زنجیره ای میتواند پیشرفت بیشتری کند اگر صاحبان ای کسب و کار سیستم را مدرنیزه کنند و خدمات خود را هوشمند سازی کنند.

 

مزایا سایت فروشگاه زنجیره ای

 

خرید محصولات مورد نیاز به صورت آنلاین و در هر زمان و مکانی

کاهش محسوس ترافیک درون شهری

صرفه جویی در وقت

کاهش بسیاری از هزینه های اضافی

اطلاع داشتن از موجودی کالا مورد نیاز در فروشگاه

 

برای داشتن یک سایت خوب شما باید به چند نکته توجه کنید:

 

سئو سایت مهمترین بخش سایت است.شما باید ازبه فکر بهینه سازی سایت خود باشید. سئو خوب سایت میتواند باعث افزایش بازید سایت شما شود .

طراحی سایت باید زیبا  وکاربردی باشد. شاولین که توجه بازدید کننده را جلب میکند شکل و شمایل سایت شما است و همینطور باید بازدید کننده بتواند به راحتی در سایت شما به جست و جو بپردازد و محصولات خود را انتخاب کند.

تمام سایت های که کارشان خرید و فروش است و از درگاه بانک ها استفاده میکنند باید امنیت بالایی داشته باشند. توجه به این موضوع اهمیت بالایی دارد.

 

شرکت گیلاس خندان

 

 

شرکت فناوری و اطلاعات گیلاس خندان به استفاده از متود های روز دنیا سایت شما را با زبان Native  یعنی Asp.net core برنامه نویسی میکند. همینطور یک پنل کاملا اختصاصی که خود شرکت گیلاس خندان آن را برنامه نویسی کرده است را در اختیار کارفرما قرار میدهد همچنین بعد از تکمیل پروژه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان را ارائه میدهد.

 

پنل مدیریتی شما دارای امکانات کامل خواهد بود که بعضی از انها به شرح زیر خواهد بود:

ویرایش اطلاعات

گذاشتن بلاگ

تعیین وضعیت سفارش

سیستم تیکتینگ

دسته بندی موضوعی

اضافه کردن تصاویر با کیفیت بالا

امکان آپلود فایل های ویدیویی

و ....

 

کلی امکانات اختصاصی دیگر که توسط شرکت گیلاس خندان ارائه خواهد شد.شرکت ما با تعهد کامل به شما تمامی امکانات ذکر شده را همراه با 6ماه پشتیبانی کامل ارائه میکند.

 

با گیلاس خندان رو به جلو حرکت کنید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است