طراحی سایت گردشگری - طراحی سایت

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

امروزه دیگر لازم نیست که از وقت خود بزنید و به یکی از اژانس های مسافرتی  بروید و بلیط تهیه کنید , شما میتوانید با فقط با زدن چند کلیک چه از راه اپلیکیشن و چه سایت بلیط مد نظر خود را به راحتی تهیه  کنید . کشور ایران که کشوری چهارفصل است و جاذبه های گردشگری زیادی دارد. ایجاد کسب و کار در زمینه گردشگری میتواند یک ایده خوب و پول ساز باشد و حتی میتواند برای  بهبود شرایط کشور مفید باشد.

افرادی که به رفتن سفر علاقه دارن دوست دارن از اخرین تور های مسافرتی خبر دار شوند و آنها معمولا به سایت ها مراجعه میکنند بنا براین سایت شما میتواند کلیک زیادی داشته باشد. افرادی که به دلیل کار خود مجبورن  به سفر بروند ترجیح میدهند پروسه ی خرید بلیط سریع انجام شود وجود سایت های مسافرتی کمکی زیادی به آنها میکند.

 

برای داشتن یک سایت خوب شما باید به چند نکته توجه کنید:

 

مهمترین بخش سایت را میتوان بخش سئو سایت گفت. شما باید از همان اول به  فکر بهینه سازی سایت خود باشید. یک سئو خوب میتواند سرعت سایت شما را چند برابر کند , میتواند آمار سایت شما را بهبود ببخشد بنابرین رتبه ی مشا در گوگل بالاتر میرود و شناخته تر میشوید.

طراحی سایت باید زیبا , ساده وکاربردی باشد. ظاهر سایت شما اولین چیزی است که توجه بازدید کننده را جلب میکند و همینطور باید بازدید کننده بتواند به راحتی در سایت شما به جست و جو بپردازد .

سایت شما باید امنیت بالایی داشته باشد تا خیال مراحعه کنندگان راحت باشد.

 

 

شرکت گیلاس خندان

 

تیم گیلاس خندان  با بهره گیری از کاربردی ترین روش ها به شما برای طراحی سایت خبری کمک میکند.مطابق طرح سایت برنامه نویسی کامل سایت به زبان (native) یعنی asp.net  نوشته میشود. استفاده نکردن از قالب های اماده و سیستم های مدیریت محتوای آماده یکی از برترین ویژگی های طراحی سایت ما میباشد . طبق توافق با کارفرما طراحی سایت مورد نظر انجام میگیرد و به صورت کاملا تخصصی پروژه های طراحی سایت ارائه میگردند. در طراحی سایت تخصصی هیچگونه ماژول و یا المان آماده ای استفاده نمیشود و طراحی سایت تخصصی آغاز پیشرفت در کار شما میباشد . یک پنل مدیریتی اختصاصی و ریسپانسیو بعد از هر طراحی سایت در اختیار کارفرما قرار میگیرد که امکان مدیریت بر تمامی قسمت های سامانه را فراهم میکند و همینطور سایت شما کاملا بهینه سازی خواهد شد و تیم ما کار های مربوط به سئو سایت شما را به بهترین شکل انجام خواهد داد. به همین راحتی طراحی سایت تخصصی شما انجام میشود .پنل مدیریتی شما دارای امکانات کامل خواهد بود که بعضی از انها به شرح زیر خواهد بود:

  1. ویرایش  اطلاعات

  2. گذاشتن بلاگ

  3. انتخاب تگ مرتبط 

  4. تعیین وضعیت تور

  5. تعیین نوع تور

  6. تعیین زمان تور

  7. دسته بندی موضوعی

  8. قابلیت جست و جوی بلاگ ها و موضوعات

  9. دسته بندی تور ها به ترتیب پر بازدید ترین

  10. انتخاب و گذاشتن تصویر

  11. گذاشتن اسلایدر

  12. اضافه کردن فایل های ویدیویی با کیفیت مناسب

  13. مدیریت صفحه های اجتماعی

  14. ایجاد سیستم تیکتینگ

 

و کلی امکانات اختصاصی دیگر که توسط شرکت گیلاس خندان ارائه خواهد شد.شرکت ما با تعهد کامل به شما تمامی امکانات ذکر شده را همراه با 6ماه پشتیبانی کامل ارائه میکند.

با گیلاس خندان رو به جلو حرکت کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است