اپرا با مرورگر Opera GX به بازی می پردازد - تکنولوژی

اپرا با مرورگر Opera GX به بازی می پردازد

اپرا با مرورگر Opera GX به بازی می پردازد

اپرا با مرورگر Opera GX به بازی می پردازد

اپرا مرورگر وب است که با مرورگرهای کروم و فایرفاکس رقابت می کند و بهترین مرورگر است. این ممکن است از نظر سهم بازار چندان زیاد نباشد، اما این یک مرورگر با کیفیت است. در حال حاضر، به نظر می رسد که شرکت در پشت مرورگر می خواهد چیزی خاص برای علاقه مندان به بازی با اعلام مرورگر بازی به نام Opera GX ارائه دهد.

فراتر از نام مرورگر جدید و این که "یک نسخه جدید و ویژه از مرورگر ما ساخته شده با کسانی از شما که بازی را در ذهن داشته باشید" در کنار هیچ چیزی در مورد مرورگر توضیح داده شده است. یک تصویر از آنچه که مرورگر احتمالا به نظر می رسد، با یک تم تاریک ظاهری و لهجه های قرمز وجود دارد.

در یک پیچ و تاب، خوانندگان به بخش نظرات زیر اعلامیه رسیدند تا در مورد حرکت حرکت کنند. کمی به نظر می رسد در مورد معرفی یک نسخه جدید از اپرا هیجان زده شده است، آنها معتقدند که هنوز می تواند برای بهبود سیستم عامل های موجود، مانند اپرا جدید Reborn 3، بیشتر انجام شود.

بعضی از بازخوردها در اطراف اپرا در پی معرفی ویژگی های بازی در مرورگر Vivaldi قرار دارند. در حالی که اپرا ادعا می کند مرورگر جدید "اولین مرورگر برای تنظیم بازی شما است" در صفحه ثبت نام دسترسی به اپرا GX خود، Vivaldi به تازگی یک ویژگی برای اتصال مرورگر با دستگاه های Razer Chroma را راه اندازی کرده است.

به نظر می رسد اپسون در پست وبلاگ خود می گوید این ویژگی مشابه همان برنامه ای است که برای اپرا GX طراحی شده است.

برخی از گیمر ها ممکن است از داشتن گزینه های بیشتری از مرورگر برای استفاده از دستگاه های بازی RGB خود قدردانی کنند، اما مخاطبان احتمالا بزرگ نخواهد بود. اپرا تنها 1٪ از سهم بازار مرورگر دارد و Opera GX تنها بخش کوچکی از این سهم را مشاهده می کند.

در حال حاضر، اگر Opera GX می تواند برخی از پیشرفت های بازی را با خدماتی مانند Stadia گوگل ارائه دهد، ممکن است مشکلی برای ارائه گیمر های بیشتری داشته باشد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است