اولین MacBook Pro با پردازنده 8 هسته ای - تکنولوژی

اولین MacBook Pro با پردازنده 8 هسته ای

اولین MacBook Pro با پردازنده 8 هسته ای

اولین MacBook Pro با پردازنده 8 هسته ای

first-ever MacBook Pro with an 8-core processor

مک بوک پرو 15 اینچی اپل به طور رسمی از آخرین پردازنده های 9 هسته ای اینتل (CPU ها) پشتیبانی می کند - به طور خاص، یکی از قطعات 8 هسته ای اینتل Core i9 در بالاترین نقطه پیکربندی 15 اینچی خود است. MBP 8 هسته واقعی است.

اپل پیکربندی 15 اینچی MacBook Pro را با پردازنده شش هسته ای اینتل Core i7 به روز کرده است، در حالی که نصب گران تر از این اکنون 8 هسته ای هسته اینتل Core i9 را معرفی می کند. خوشبختانه، قیمت گذاری اپل برای این مدل ها بدون تغییر باقی می ماند، به ترتیب به مبلغ 2،399 دلار (2،349 دلار، AU 3،499 دلار) و 2،799 دلار (2،699 دلار، AU 4،099 دلار) برای شروع1

معنی یک MacBook Pro 8 هسته چیست؟

برای قرار دادن چیزها در زمینه، اپل به برخی از ارقام مربوط به اینکه این پرش از مدل های چهار هسته ای یا 6 هسته ای MacBook Pro سال گذشته برای کاربر نهایی چیست، ارائه شده است. به طور طبیعی، MacBook Pro 8 هسته ای 15 اینچی دو برابر سریعتر از جدیدترین مدل چهار هسته ای است و 40٪ سریع تر از تنظیمات قبلی 6 هسته ای است.

همانطور که در مورد این چیزی که در استفاده روزمره به کار میرود، اپل قول داده 75 درصد سریعتر ویرایشهای پیچیده و رندر فیلتر را در فتوشاپ از پردازنده 9 هسته ای اینتل Core i9 نسبت به سریعترین مدل مجهز به چهار هسته MacBook Pro انجام دهد. به همین ترتیب، برنامه نویسان می توانند در مقایسه با مقایسه با ابزار توسعه Xcode 65٪ سریعتر کامپایل شوند. اپل حتی بازی های سبک را به عنوان یک احتمال در MacBook Pro 15 اینچ، به ویژه Fortnite، برجسته می کند.

فراتر از این گیم پلی پردازنده، به نظر می رسد که هیچ چیز دیگری در مورد مک بوک 15 اینچی تغییر نکرده است و هر گونه تغییری در مدل های 13 اینچی، به دلیل محدودیت اطلاعات از طریق اخبار اپل، کمتر واضح است

با این حال، احتمال دارد که این مدل های جدید حاوی رفع صفحه کلید باشد که iFixit در اوایل سال جاری در نسخه های بعدی محصولات 2018 کشف کرده است، که می تواند در طول عمر لپ تاپ کمک کند.

این بدان معنی است که، با هر چیز دیگری برابر با پیکسل، ارتقاء از مدل های سال گذشته یک تجربه قابل توجهی در عملکرد خواهد داشت. با این حال، اگر شما از هر چیزی که از آن بزرگتر است وارد شوید، می توانید یک سطح نسبتا تغییر یافته از افزایش سرعت و پاسخگویی را انتظار داشته باشید.

این بروزرسانی سخت افزاری در میان شایعاتی است که اپل بار دیگر مجددا از مکبوک پرو خود با یک مدل ورزشی با صفحه نمایش 16 اینچی، احتمالا در این سال و یا شاید تا سال 2020 یا حتی سال 2021 بازنگری خواهد کرد. پردازنده ای که امروز اعلام کرد، لزوما رد کردن شانس ما برای دیدن چنین دستگاهی در اواخر امسال - هرچند، مطمئنا شانس کمتر مطلوب چنین تغییر شدید در اواسط تا اواخر سال 2019 را ایجاد می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است