تناسب اندام با Honor Band 4 - تکنولوژی

تناسب اندام با Honor Band 4

تناسب اندام با Honor Band 4

 

تناسب اندام با Honor Band 4

Fitness with Honor Band 4

دستگاه های تناسب اندام تمایل دارند بسیاری از مردم را نادیده بگیرند، مثل برخی از گوشی ها. با این حال، گروه های برند یک راه عالی برای به دست آوردن ویژگی های بیشتر با پرداخت پول کمتر از آنچه شما می خواهید برای، مثلا، Fitbit

Honor Band 4 پیشرفته ترین ردیاب تناسب اندام از Honor است. نکات برجسته شامل صفحه نمایش رنگی روشن و شیک OLED، عمر باتری خوب و طراحی شیک است.

با این حال، بخش های زیاد پیشرفته تری آن انتظار نداشته باشید. با این می توانید تمام انواع اطلاعیه از تلفن خود را دریافت کنید، که عالی است. اما دست زدن به پیام های WhatsApp و مانند آن ها غیرممکن است

یک ویژگی گمشده نیز وجود دارد که مفید بودن آن به عنوان یک مربی دونده محدود می شود. ما GPS را در این قیمت و اندازه انتظار نداریم، اما هیچ حالت GPS متصل نیست

طرح

سه انتخاب رنگی

صفحه نمایش شیشه ای

مقاومت آب 5ATM

گروه مستحکم 4 باند و سبک تناسب اندام است. صفحه نمایش کامل این بدان معناست که Fitbit Flex 2 کاملا کوچک نیست، اما به نظر می رسد پیچیده تر از رقیب سخت ترین رقیب بودجه Xiaomi Mi Band 3 است.

هیچ بخشی از بامبو وجود ندارد که بر روی تلاش های خود در یک نگاه شگفت انگیز سفر کند. خطوط آن در مکان های مناسب تیز و منحنی هستند و ضخامت باند تقریبا برابر با Fitbit Charge 3، در 11.5mm است.

تعامل به همان اندازه اساسی است که ممکن است در ابتدا نیز ظاهر شود. دایره ای کوچک سفید زیر صفحه نمایش یک صفحه لمسی است، اما صفحه نمایش نیز لمسی حساس است. شما می توانید آیتم ها را در منو ها به طور مستقیم ضربه بزنید، و دایره به عنوان یک دکمه برگشت عمل می کند.

آسایش در این دستگاه کامل نیست، اما باز هم بهتر از آن است که ابتدا به نظر می رسد. در ساخت آن نوع نسبتا سخت و تنها نوع کمی از انعطاف پذیر از لاستیک سیلیکون استفاده کرده است. این احساس سختی است، اما مواد نرمتر و ملایم تر، به شما اجازه می دهد که بدون هیچ احساس تنگی، راحت تر به نظر برسید. چنین تناسب در یک ردیاب مثل این است که دارای مانیتور ضربان قلب است.

این دستگاه با تمام رنگ سیاه و با یک بند ناف صورتی یا آبی تیره می آید. در همه موارد، واحد اصلی سیاه است. از یک رنگ خسته شده اید؟ بند لاستیکی را می توان برداشته و جایگزین کرد. چنین جایگزینی به صورت آنلاین در دسترس است، هرچند ممکن است مجبور شوید برای پیدا کردن آنها به فروشگاه بروید.

مقاومت در برابر آب برای قیمت در 5ATM عالی است. با این حال، Honor توصیه می کند در برابر یکی از مهم ترین استفاده ها برای مقاومت کامل "آب". می گوید شما نباید گروه 4 را در حمام داغ بپوشانید. مطمئنا، ویم هوف در مورد چگونگی شستشوی آب یخ آب یخی، چشمگیر است

صفحه نمایش

نمایشگر 0.95 اینچی 240 × 120

پانل OLED با رنگ کامل

شفاف، روشن و واضح

صفحه نمایش رنگی ارتقاء اولیه بر روی Honor Band3 است. بورد Honor 3 دارای OLED تک رنگ 0.91 اینچ 128 × 32 بود. این ردیاب دارای یک صفحه نمایش 0.95 اینچی با وضوح بسیار واضح 240 × 120 پیکسل است.

چهره به طور پیش فرض دیده می شود این رنگ را نشان نمی دهد و تراکم پیکسل را افزایش می دهد که همه چیز خوب است. اما به چهره ای که از برخی از گرافیک های سایهدار 3D استفاده می کنید تغییر می کند و شما متوجه می شوید این یک صفحه نمایش بزرگ برای ردیاب مقرون به صرفه است. تنها سه چهره وجود دارد، اما هر یک دارای شخصیت متمایز است.

این صفحه توسط یک شیشه از شیشه های سخت پوشیده شده است، با لبه های منحنی 2.5D.

صفحه نمایش Honor Band 4 همیشه در حال نیست. برخی از پوشه های OLED از پیکسل های انتشار این پانل ها برای نمایش یک نمایشگر حداقل ساعت 24/7 استفاده می کنند. در اینجا مچ دست خود را به صورت خود پیچ و تاب کنید و یا روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا صفحه نمایش ظاهر شود. این کار به خوبی انجام می شود، زیرا هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، صفحه نمایش در کمتر از نیم ثانیه روشن می شود.

هرچند روشنایی برنده واقعی است. Honor Band 4 در نور آفتابی روشن در تنظیمات روشنایی بالاتر روشن است. دید در خارج از منزل اغلب نقطه ضعف باندهای ارزان تر است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است