طراحی اپلیکیشن تهران،طراحی اپلیکیشن،ساخت اپلیکیشن - طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن تهران،طراحی اپلیکیشن،ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن تهران،طراحی اپلیکیشن،ساخت اپلیکیشن

شرکت طراحی اپلیکیشن گیلاس خندان با کمک دانش و قدرت برنامه نویسی روز در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن  iOS کسب و کار و مارکتینگ شما را رونق میدهد . 

شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران با توجه به کسب و کارهای جدید خدماتی مانند طراحی اپلیکیشن خدماتی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب ، طراحی اپلیکیشن آموزشی ، طراحی اپلیکیشن بازاریابی ، طراحی اپلیکیشن مدیریت کسب و کار و . . . طراحی اپلیکیشن و ساخت اپلیکیشن شما را به راحتی ، در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام میدهد . 

نمونه کارهای موفق شرکت طراحی اپلیکیشن گیلاس خندان در تهران و سایر شهرستان ها همگی نشان دهنده دقت و کیفیت طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت اپلیکیشن میباشد . شرکت ساخت اپلیکیشن گیلاس خندان طراحی اپلیکیشن اندروید شما را به صورت کاملا اختصاصی و زبان اصلی و طراحی اپلیکیشن iOS شما را هم به همین صورت و کاملا واکنش گرا با تمامی دستگاه های هوشمند انجام میدهد . 

امروزه طراحی اپلیکیشن های هوشمند و تعاملی در زمینه های مختلف کار فروش و ارائه خدمات شرکت ها و افراد را تسهیل بخشید است . به طور مثال در نظر بگیرید که با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی قدرتمند میتوانید تمامی محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار بدهید و به فروش برسانید یا با طراحی اپلیکیشن خدماتی خود تمامی خدمات خود را به مشتریان نمایش و سفارش خدمات بگیرید . ساخت اپلیکیشن اندروید معمولا به ساخت اپلیکیشن iOS ترجیح داده میشود در مرحله اول که دلیل آن هزینه های بیشتر طراحی اپلیکیشن آی او اس و محدودیت های سیستم عامل iOS میباشد . 

قیمت اپلیکیشن یا قیمت طراحی اپلیکیشن در گیلاس خندان بسیار منطقی و بر اساس استانداردهای طراحی و برنامه نویسی محاسبه میشود و اگر قصد ساخت برنامه اندروید یا ساخت برنامه iOS را داشته باشید میتوانید طراحی نرم افزار اندروید و طراحی نرم افزار iOS خود را تحت وب به گیلاس خندان بسپارید . فراموش نکنید که هیچوقت کیفیت طراحی اپلیکیشن خود را فدای هزینه های غیر منطقی نکنید . شما میتوانید در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل و یا ساخت اپلیکیشن موبایل خود با کارشناسان طراحی اپلیکیشن گیلاس خندان کاملا رایگان و حرفه ای در تعامل بوده و مشورت بگیرید .

کیفیت طراحی اپلیکیشن اتفاقی نیست و طراحی اپلیکیشن یک حرفه کاملا تخصصی و کاربردی است . 
 

 

مراحل طراحی اپلیکیشن چگونه است:

 

1-طراحی پرپوزال

2-مدیریت پروژه

3-طراحی UI و UX اپلیکیشن

4-همگام سازی با بانک اطلاعاتی

 

زمانی که طراحی سایت شما به پایان رسید مرحله ی بعد شروع طراحی اپلیکیشن است. یک طراحی اپلیکیشن خوب میتواند در راستای بهبود کسب و کار شما کمک بسزایی کند.مردم بدلیل اینکه راحت تر میتوانند به اپلیکیشن دسترسی پیدا کنند ترجیح میدهند که کار های خودشان را از راه اپلیکیشن انجام دهند.

طراحی اپلیکیشن شما باید زیبا , ساده و کاربردی باشد. شکل و طراحی اپلیکیشن شما اولین چیزی است که توجه مخاطب را جلب میکند و شخصی که از اپلیکیشن شما استفاده میکند باید بتواند به راحتی  کار خود را انجام دهد.

 

 

برای طراحی اپلیکیشن خوب باید چه کار هایی انجام داد

 

 

 تحقیق , تحقیق و تحقیق درباره طراحی اپلیکیشن

 

اولین و شاید مهم ترین بخش طراحی اپلیکیشن است. به این نکته فکر کنید که هدف از طراحی اپلیکیشن چه چیزی است. یادتان باشد که قطعا یک نفر دیگر هم هست که مانند شما فکر میکند و حاضر هست همین کارهایی که شما انجام میدهید را انجام دهد. به این نکته توجه کنید که ذهن های برزگ یکسان فکر میکنند و شما تنها نیستید.

این سوال را از خود بپرسید چه چیزی باعث میشود که طراحی اپلیکیشن شما از بقیه متمایز باشد؟ میتواند یک الگوریتم منحصر به فرد, یک لوگوی زیبا و یا هر چیزی بشد که باعث شود  طراحی اپلیکیشن شما متمایز باشد.

شما با یک جست و جوی ساده کلمات کلیدی از رقابت موجود با خبر شوید و با توجه به آن برنامه ریزی کنید.

 

 برنامه ریزی و مشخص کردن مخاطبان در طراحی اپلیکیشن

 

بعد از انجام تحقیقات خود و فهمیدن اینکه شما الان کجا هستید مرحله ی بعدی برنامه ریزی است. اینجاست که همه ی سوال های کوچک به وجود می ایند , شما چگونه قیمت گذاری میکنید؟ آیا برای دانلود برنامه قیمتی را تعیین میکنید یا به طور ماهانه قیمت گذاری میکنید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ کدام قیمت برای مخاطبان هدف بیشترین اهمیت را دارد؟ آیا می توانم ویژگی های جدید  را اضافه کنم تا کاربران بیشتری را مدیریت کنم؟ ایا قابلیت پرداخت در برنامه را اضافه کنم؟ و کلی سوال دیگر که ممکن است مطرح شود.این یک گام بسیار مهم است , مشخص کردن کل استراتژی شما پشت اپلیکیشن و بازاریابی کردن. 

 

مخاطبین مورد نظر در طراحی اپلیکیشن


هزینه و زمان برای توسعه یک عامل واضح در طراحی اپلیکیشن شما است. اما آیا شما در مورد  هزینه به بازار فکر می کنید؟ مردم چگونه شما را پیدا خواهند کرد یا حتی از برنامه خود استفاده می کنند؟ بسیاری از شرکت های طراحی اپلیکیشن فکر می کنند که آنها "چیز بزرگ بعدی" هستند و فقط پس از ارسال به فروشگاه ها، یک ضربه خواهند بود. واقع بین باش. پیش از توسعه یک بودجه تخمین زده شده را که به شما امکان می دهد تا ترافیک خوب برای موفقیت را به دست آورید، تعیین کنید. شما ممکن است با طراحی اپلیکشن خوب یک برنامه شگفت انگیز داشته باشید که زندگی را تغییر دهد، اما اگر هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کند تلاش های شما هدر خواهد رفت. 

 

گردش کار دلخواه در طراحی اپلیکیشن

 

گردش کار - چگونه  اپلیکیشن  شما از مکان به مکان حرکت می کند.  این ممکن است یک مشکل جزیی به نظر برسد و ارزش این را نداشته باشد که زمانتان را صرف آن کنید اما هر اپلیکیشن که شما خودتان از آن استفاده میکنید  با برنامه ریزی رو همین مشکلات جزیی ساخته شده است.  چگونگی تعامل کاربر  با پلتفرم شما مهم است. اگر استفاده از آن بسیار دشوار باشد، مردم نمی خواهند از آن استفاده کنند، اگر ویژگی های خیلی کمی داشته باشد و تنوع کافی نداشته باشد، آنها وقت خود را صرف آن نمیکنند.


در ابتدا، این مفهوم در اینجا این است که شما تصور کنید که چه تعداد صفحه نمایشی خواهید داشت، چه بر روی هر صفحه نمایش داده خواهد شد و چگونه همه صفحات با هم مرتبط خواهند شد.

این ممکن است که کاربران در اول کار متوجه آن نشوند اما امکان انتقال از یک صفحه به صفحه ی دیگر یک نکته ی مهم است.

 

طرح رنگ دلخواه در طراحی اپلیکیشن

 

شما میتواند عبارت "روانشناسی رنگ" را در گوگل جست و جو کنید, به هزاران مقاله درباره این که رنگ ها چه تاثیری بر روی افراد میگذارند بر میخورید. هر فرد درک متفاتی از رنگ ها دارد اما این به ساخت اپلیکیشن چه ربطی دارد؟ رنگ های اپلیکیشن شما میتواند تاثیر چشم گیری روی مخاطب شما بگذارد , برداشت اولیه ای که یک کاربر دارد همه چیز است ؛ این نه تنها در مورد کسب و کار، بلکه معرفی اولیه برنامه شما نیز صادق است.

 

چرخش صفحه مناسب در طراحی اپلیکیشن

 

ایا به این موضوع فکر کرده اید که با توجه به چه اپلیکیشن هایی صفحه گوشی شما تغییر میکند؟ برخی همان اول اپلیکیشن را به صورت landscape باز میکنند و برخی به همان صورت portrait استفاده میکنند. ما به این سوال بر میخوریم که ایا این نکته اصلا مهم است یا خیر؟  چرخش دستگاه شما میتواند به طور کامل تعامل کابر شما را با اپلیکیشن شما تغییر دهد. 

 

رابط کاربری جذاب در طراحی اپلیکیشن

 

اولین موردی که کاربران را درگیر اپلیکیشن شما میکند میزان جذابیت و راحتی کار با آن برای کاربران است . کاربر به دنبال آن است که به آسانی خدمات مورد نظر خود را مشاهده و یا جستجو کند و همچنین محصولات مورد نظر خود را با یک اشاره و بدون پر کردن فرم های طولانی سفارش بدهد . توجه به رابط کاربری بسیار اهمیت بالایی در طراحی اپلیکیشن دارد . 

 

تنوع هزینه های طراحی سایت

 

از آن رو که طراحی اپلیکیشن به شیوه های مختلفی شامل تبدیلی ، ترکیبی ، و اصلی انجام میشود قیمت های طراحی اپلیکیشن متفاوت هستند . قطعا اپلیکیشن به زبان اصلی و یا محلی کارایی و سرعت بسیار بالایی نسبت به نمونه های مشابه خود دارد و قابلیت گسترش و به روز رسانی بسیار آسان تر و کم هزینه تری نیز خواهد داشت از این رو کسب و کارهای موفق کار خود را با طراحی اپلیکیشن اختصاصی و اصلی آغاز میکنند تا در نیمه های مسیر به مشکلات اپلیکیشن های ترکیبی و تبدیلی برخورد نکنند .

 

طراحی اپ و ساخت اپ با گیلاس خندان

 

گیلاس خندان تخصصی ترین مجموعه در زمین طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل به زبان اصلی در تهران و سایر نقاط ایران میباشد که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گیلاس خندان تماس حاصل فرمایید .

 

تلفن واحد فروش و مشاوره رایگان : 02126124023 - 09120889989

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است