اندیشه بهتر در کسب وکار - کسب و کار

اندیشه بهتر در کسب وکار

اندیشه بهتر در کسب وکار

اندیشه بهتر در کسب وکار

Better Business Thought

چه مقدار شما ارزش دارید، چه چیزهایی باید هزینه کنید، و چگونه ارزش خود را افزایش دهید ، برخی از سخت ترین اندیشه ها است که یک فرد آزاد به طور مداوم در حال درک و اجرا در کسب و کار خود است. هنگامی که برای اولین بار تبدیل به یک بازاریاب محتوا شدیم باید چیزهای زیادی را بدانیم ، ما طی یک دوره طولانی از مکاشفه و خطا، نقد داخلی، و مقایسه خودمان با رقبای دیگر، از لحاظ زمانی وقت بسیاری را صرف می کنیم .

در نهایت، ما به نقطه ای رسیدیم که در حال حاضر تنها با اعتماد به نفس ارزش خود را به عنوان یک فرد آزاد می دانیم، اما می دانیم که چه میزان (و چه زمانی) نرخ های خود را افزایش بدهیم. این یادگیری زمان زیادی را صرف میکند و ما می توانیم با گذشت زمان صادقانه نقاط قوت خود را کشف کنیم، مهارت هایی که با آن بزرگترین درآمد را کسب کرده اید، رشد دهید، نمونه کارهای کارآمدتری را برای کارکنان ایجاد کنید، و همچنان به افزایش اعتبار نام تجاری خود به عنوان یک فرد آزاد در فضای خود ادامه دهید. و این مشروط بر آنست که درست عمل کنید، وقتی تصمیم می گیرید که یک تجارت آزاد را شروع کنید، قبلا یک طرحی خاص را از لحاظ انواع مشتریان و خدماتی که ارائه می دهید انتخاب کرده اید، که به شدت به شما در ایجاد یک شهرت قدرتمن در فضایی که هستید کمک کند و این همانت چیزی است که نیاز دارید.

وقتیکه در جهت تنظیم و افزایش نرخ خود هستید همه چیز را کنار بگذارید، باید از جایی شروع کنید. این که آیا شما فقط به عنوان یک فارغ التحصیل شروع کرده اید و می خواهید مطمئن شوید که چقدر درآمد کسب می کنید یا توان ارزشی آن را در حال حاضربرای افزایش آن دارید، و این تصمیم برای شماست.

راه کارهای تضمین شده برای یک بازاریاب موفق:

دانستن ارزش و توانایی های خود

دانستن ارزش خود به عنوان یک فارغ التحصیل همیشه به درک اصول اولیه عرضه و تقاضا مبتنی است . چه چیزی را می توانید با استفاده از مهارت ها و منابع خود، که بازار به آن نیاز دارد، عرضه کنید؟ در بالاترین سطح از پایه و اساس ضروری عرضه و تقاضا، چگونه مهارت ها و منابع خود را با رقبای خود مقایسه کنید؟ آیا شما در وسط میدان خود هستید؟ به سوی بالا؟ پایین؟ دانستن اینکه در آن شما صادقانه در صنعت خود با توجه به تخصص متناظر هستید، به شما کمک خواهد کرد که تا آنجا که ممکن است به عنوان یک بازاریاب آزاد شارژ شوید. در حال حاضر، اشتباه بسیاری از بازاریابان آزاد، تخفیف ارائه خدمات شما را به لیستی از کارها یا ویژگی های فردی ارائه می دهد که به مشتری شما ارائه می شود. دلیل این است که خطای بزرگ به عنوان یک بازاریاب آزاد به این دلیل است که به عنوان یک بازاریاب آزاد، شما نه تنها فروش وظایف یا ویژگی های تجزیه شده، بلکه حل مشکلات پیچیده و فروش راه حل های کسب و کار برای مشتریان خود را باید درر نظر داشته باشید. ارزش کل این راه حل ها بیشتر از مجموعه ی تواناتیی های فردی است.

خدماتی که ارائه می دهید، مشتری را قادر می سازد تا پول را ذخیره کند. این سهم به نفع کسب و کار خود باید پایه ای برای ارزش شما به عنوان یک بازایاب آزاد باشد.

انتخاب مشتریان مناسب

گرایش به کسب بیشتر مشتریان ممکن است وسوسه انگیز باشد، به ویژه اگر شما هنوز در مراحل ابتدایی کسب و کار خود هستید. اما شما باید یاد بگیرند که نگویند و وقت و منابع خود را برای پروژه هایی که برای شما ارزشمند هستند، اختصاص دهید. این شامل انتخاب مشتری های مناسب است، کسانی که بیشترین درآمد درازمدت را به دست می آورند و به شما در ساختن نام تجاری شخصی خود در مسیری که می خواهید حرکت می کنند را ایجاد کنید. حتی به عنوان یک تازه وارد در صنعت، شما باید معیارهایی را برای آنچه که از مشتریانی که میخواهید با آنها کار کنید.

به حداکثر ممکن، هدف شما باید ایجاد روابط بلندمدت مشتری باشد، فقط به این دلیل که دستیابی به مشتریان جدید می تواند بین 5 تا 25 برابر گران تر از حفظ آن ها باشد. مشتریان را تکرار کنید که می تواند به طور منظم کار شما را انجام دهد، نان و کره یک تجارت آزاد پایدار است. این روابط را تا آنجا که ممکن است پرورش دهید، تا زمانی که دیگر نیازی به اهداف کسب و کار شما نباشد.

به غیر از انتخاب مشتریان که به وضوح و احترام به آنچه که میخواهید و وعده پرداخت را تحویل می دهند، شما باید مشتریانی را پیدا کنید که پروژه هایی دارند که نیاز به مهارت های مورد نیاز شما را دارند، اما هیچ کدام از رقبای دیگر یا حداقل تعداد کمی از آنها ندارند. هر چه بیشتر شما می توانید ارزش منحصر به فرد خود را به مشتریان ارائه، انگیزه بیشتر آنها برای ادامه کار با شما به مدت طولانی در آینده است.

درک مشتریان

درک مشتری شما بسیار مهم است اگر می خواهید قادر به پرداخت هزینه های بالاتر از قیمت های صنعتی باشد یا اگر بخواهید نرخ های خود را با آنها افزایش دهید. هر چه بیشتر در مورد مشتریان خود، مشکلات آنها و نیازهای آنها بدانید، بیشتر می توانید برای ایجاد راه حل های ارزشمند که اهمیت مکالمه پول را فراتر گذاشته اید، انجام دهید.

به عنوان یک فارغ التحصیل، شما باید حداقل یک قدم فراتر از آن چه که مشتری شما واقعا می خواهید، و آنچه که واقعا نیاز دارید (از لحاظ نحوه کمک به آنها برای کسب نتایج مثبت معقول در کسب و کار خود) فکر کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک نویسنده وب محتوا هستید، شما واقعا استخدام شده اید تا مشتری خود را جذب بازدید کننده بیشتر به وب سایت خود، به دست آوردن بیشتر نرخ کلیک و تبدیل (و در نهایت به نفع مشتریان بیشتر ) باشید این ارزشی است که به مشتری خود ارائه می کنید.

از طریق مدیریت این مقدار، و بالا بردن کیفیت کار خود، شما می توانید شارژ بیشتر را توجیه کنید.

ایجاد مارک و اعتبار شخصی در فضای کسب و کار

داشتن یک نام تجاری قوی و یک شهرت عالی به میزان قابل توجهی قیمت را که می توانید داشته باشید را تعیین می کند، تعیین می کند زیرا این امر نشان دهنده تجربه، اعتبار، حرفه ای بودن و کیفیت است. ساختن نام تجاری و شهرت شخصی شما می تواند به سادگی به عنوان ارسال مهمان، انجام مصاحبه ها یا همکاری با دیگر بازایابان آزاد در فضای خود - و یا با وبلاگ های قابل شناسایی و نشریات شروع شود. این شامل حفظ وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی به روز شده و بازتاب همکاری های شما است.

حضور آنلاین فعال داشته باشید، کار خود را با یک نمونه از کارها نشان دهید و هر زمان که ممکن است از مراجع استفاده کنید تا به مخاطبین مورد نظر خود اعتبار و تجربه خود را نشان دهید.

یک استراتژی موثر در زمینه یابی، جایی است که شما ارتباط معناداری با مشتریان خود ایجاد می کنید تا بازار در آنها. دلیل اینکه شما نیاز به یک استراتژی حمایتی باورنکردنی دارید این است که مردم اعتماد به توصیه های شخص ثالث را در مورد آنچه مردم یا شرکت ها می گویند بیشتر مورد نظر دارند.

از طریق درگیر کردن مشتریان خود، ایجاد روابط پایدار و اجازه دادن به آنها "داستان" نام تجاری خود را می توانید از مشتریان بالقوه خود بیاموزید، ارزش های درک شده خدمات خود را افزایش دهید و هزینه های بیشتری را بپردازید. ببینید این چه 15 نوشتن یک پیشنهاد فوق العاده بزرگ

متأسفانه، نمی دانیم که چگونه می توان یک پیشنهاد خوب ارائه داد، اکثر فارغ التحصیلان این فرصت را در اختیار ندارند. برای این دوره یاد بگیرید چگونه یک پیشنهاد بی نظیر بزرگ بنویسید.

داشتن خدمات برجسته برای مشتری

به عنوان یک کسب و کار آزاد، خدمات به مشتری یک منطقه است که در آن شما واقعا می توانید با حفظ جمعیت ایستادگی کنید و رقابتی محکم و با ثبات داشته باشید. خدمات مشتری در مرحله دستیابی به چشم انداز مشتریان آغاز می شود. خدمات بزرگ مشتری از ابتدا، امکان افزایش شارژ با نرخ بالاتر را افزایش می دهد و از طریق حفظ استانداردهای بالا به صورت تحویل، مشتریان احساس رضایت و تمایل بیشتری به شما می کنند و راه کسب و کار را باهموار می کنند.

استفاده از روانشناسی قیمت گذاری

با درک قیمت ها بازی کنید تا امتیازات خود را افزایش دهید. این شامل استفاده از تکنیک های فریم یا پیچاندن برای قرار دادن قیمت خود در یک نور مطلوب است. با اشاره به چیزهایی مانند هزینه های شخصی یا مالیات خود از قیمت گذاری خود دفاع نکنید. در عوض، وضعیت را با توصیف مزایایی که ارائه می دهید و ارزش ایجاد شده برای مشتری خود را تغییر دهید، بگذارید و آن را به عنوان انگیزه ای برای نرخی که می پردازید تحمل کنید.کارشناس در مورد ایجاد یک استراتژی موفقیت آمیز در مورد آن چه می گویند.

انقباض یکی دیگر از تکنیک هایی است که در آن شما اولین کسی هستید که قیمت را پیشنهاد می کنید، بنابراین "لنگر" را برای مذاکرات تعیین می کنید. به طور طبیعی، هدف شما این است که به عنوان قیمت بالا که ممکن است لنگر. از این نوع ترفندها استفاده کنید تا هزینه بیشتری برای خدمات خود بپردازید.

یادگیری مهارت های جدید که ارزش بیشتری برای مشتریان اضافه می کند

یادگیری مهارت های مربوط به جدید، راهی عالی برای افزایش امتیازات آزاد است. مهارت های جدید می تواند عیب یابی،ارتباطات و مهارت های مدیریت کسب و کار باشد.شما نیازی به کسب مدرک کسب و کار ندارید، اما شما باید در مورد اصول کسب و کار یا کارهای کسب و کار مشتریان خود و صنایع خود بدانید.این باعث می شود که بهتربتوانید مسائل مشتریان را شناسایی وحل کنید وراه حل های ارزشمندی ایجاد کنید.

اعتماد به نفس

این که آیا شما آن را دوست دارید یا نه، اعتماد به نفس شاخصی از مهارت ها و ویژگی های شما به عنوان یک کسب کار آزاد است. اگر اعتماد به نفس خود و توانایی خود را برای ارائه نتایج عالی برای مشتری خود نداشته باشید، چگونه می توان انتظار داشت که هر کس دیگری به شما اعتماد کند؟

ترس و ناامنی در مذاکرات شما را آسیب پذیر می کند، و مشتریان آن را برای استفاده از شما آسان تر می کنند، و شما را به پذیرفتن قیمت هایی که برای شما مفید نیستند، دوست ندارید یا راحت نیستید. هنگامی که شما شروع به تحریک اعتماد به نفس و آرامش کنید، اما به طور قانع کننده ای برای شرایطی که می خواهید، مذاکره کنید، می توانید نرخ های قابل توجهی بالاتر را بپردازید.

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است