بازی ویتا: Zero Escap: Virtue’s Last Rewardt - بازی

بازی  ویتا: Zero Escap: Virtue’s Last Rewardt

بازی ویتا: Zero Escap: Virtue’s Last Rewardt

بازی پلی استیشن ویتا: Zero Escap: Virtue’s Last Rewardt

PlayStation Vita: Zero Escape: Virtue’s Last Reward

توسعه دهنده: Chunsoft

ناشر: Aksys Games

بستر های نرم افزاری: 3DS، PSV، PC، PS4

انتشار: 23 اکتبر 2012

توسعه دهندگان پس از موفقیت بازی های ویدئویی خود، نه ساعت، نه نفر، نه درب، Gamers پس از موفقیت بازی های ویدئویی Zero Escape: آخرین پاداش Virtue's. این مرحله دوم در سری Zero Escape است که در دو نوع رسانه پخش می شود.

ابتدا داستان بر اساس یک مرد به نام سیگما است که ربوده شده و مجبور به یک بازی با هشت کاراکتر دیگر است. شخصیت ها مجبور به بازی The Nonary هستند که یک بازی است که بازیکنان را به وضعیت زندگی یا مرگ منتهی می کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، بازی در دو رسانه مختلف پخش می شود. برای شروع، این بازی یک سری از پازل برای بازیکنان برای تکمیل در حالی که پس از آن، یک بخش رمان بصری برای خواندن وجود دارد. همانطور که از طریق رمان بصری روایت پیشرفت می کنید، مجموعه ای از گزینه ها در دسترس خواهد بود که داستان را تغییر خواهد داد.

مطمئنا ارزش پخش در داخل با Zero Escape وجود دارد: آخرین پاداش Virtue's به عنوان داستان بازی ارائه می دهد بیش از بیست انتهای مختلف. خوشبختانه، این بازی یک وسیله برای بازگشت به بخش های مختلف بازی است، به طوری که بازیکن مجبور نیست که کامل بازی را دوباره بازی کند تا مسیرهای متناوب را که می توانستند بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است