بازی پلی استیشن ویتا: Soul Sacrifice - بازی

بازی پلی استیشن ویتا: Soul Sacrifice

بازی پلی استیشن ویتا: Soul Sacrifice

بازی پلی استیشن ویتا: Soul Sacrifice

PlayStation Vita: Soul Sacrifice

توسعه دهنده: Marvelous AQL، SCE Japan Studio، Comcept

ناشر: Sony Computer Entertainment

بستر های نرم افزاری: PSV

انتشار: 30 آوریل 2013

در حالی که پلی استیشن ویتا اساسا به عنوان یک کنسول پنهانی گوگل به فروش رفت، تعدادی از عناوین بازی های ویدئویی عالی در فهرست آن وجود دارد که ممکن است گیمرها با آن آشنا نباشند. برای مثال، Soul Sacrifice، به عنوان یک شخص ثالث RPG عمل می کند که پین ها را علیه هیولاها بازی می کند. در این بازی، بازیکنان خود را به عنوان یک مهاجم بیگناه تبدیل می کنند که قرار است یک فداکاری انسان برای رویارویی با یک جادوگر پلید باشد. خوشبختانه شما را به یک کتاب جادویی در یک ابعاد دیگر منتقل می کنید، جوی عادی که ما را در جای پای قهرمانان گذشته قرار میدهد که با هیولاها مبارزه می کند.

از طریق این سفر است که شخصیت اصلی ما می تواند همه چیز مورد نیاز برای مبارزه با جادو شر را یاد بگیرد. این عنوان مبارزه دارای یک جنبه جالب است که ممکن است آن را کمی منحصر به فرد و این قابلیت قربانی شدن است. تمرکز بزرگی بر فداکاری در این بازی وجود دارد که بازیکنان می توانند بر مبنای اقدامات خود در جهت به خطر انداختن دشمنان یا نشان دادن رحمت به متحدان، اقدام کرده و یا ارتقاء دهند.

با عنایت به این مطلب، اگر بازیکنان در سمت شکست خورده باشند، می توانند بخشی از بدن خود را قربانی کنند تا یک حمله ویرانگر را انجام دهند. با این حال، انجام این کار تاثیری روی گیم پلی شما خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر بازیکنان قربانی چشمان خود شوند، دیدگاه آنها در بازی بیشتر می شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است