بازی پلی استیشن ویتا:The Walking Dead - بازی

بازی پلی استیشن ویتا:The Walking Dead

بازی پلی استیشن ویتا:The Walking Dead

بازی پلی استیشن ویتا: The Walking Dead

PlayStation Vita: The Walking Dead

توسعه دهنده: Telltale Games

ناشر: Telltale Games

بستر های نرم افزاری: PC، PS3، PS4، PSV، X360، XBO، Mobile، Ouya

انتشار: 22 اوت 2013

بازی Telltale زمانی که بعنوان بازی های ویدئویی منتشر شد در حقیقت یک بازی ارزشمند واقعی بود . اغلب آنها IP های دیگر مانند بتمن و Game of Thrones را اداره می کنند هرچند که پیچیدگی منحصر به فرد خود را به آن اضافه می کنند. این معمولا نتیجه روایت یک ماجراجویی است که به شدت به انتخاب بازیکنان کمک می کند تا داستان و شخصیت های آن را تغییر دهد.

Walking Dead در مجموعه کمیک های محبوب و AMC TV سری می گذرد که در آن شما حتی ممکن است یک چهره آشنا را ببینید. با این حال، عمدتا، بازی در اطراف شخصیت های منحصر به فرد در جهان پیاده روی مرده ها است.

این فصل اول پس از لی Everett، مردی است که در حال رفتن به زندان است تا زمانی که آخرالزمان زامبی واقعا او را از اجرای قانون آزاد می کند. در حال حاضر در یک جهان آشفته آزاد، لی با کودک کوچولو به نام کلمنتین که همه را تنها می گذارد، برمی خیزد. به سرعت لی در نقش سرپرست کلمنین نقش می گیرد و او را از واقعیت های خشن جدید جهان محافظت می کند.

در کل، این یک درام عمیق تعاملی است که در چند فصل پخش می شود. ما به شدت پیشنهاد بازی در فصل اول را انجام می دهیم و راه خود را از طریق داستان دلهره آور پی می گیریم.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است