15 ماشین گرانقیمت لوکس پرطرفدار - اینفوگرافی

15 ماشین گرانقیمت لوکس پرطرفدار

15 ماشین گرانقیمت لوکس پرطرفدار

15 ماشین گرانقیمت لوکس پرطرفدار

15 Expensive Popular Luxury Car

برای یک میلیونر که می تواند قیمتش را بپرازد، کمبود ماشین های لوکس برای رانندگی یا وجود ندارد.در اینجا لیستی از 15 اتومبیل با ارزش ترین لوکس جهان است که از شماره 1 به ترتیب قیمت شروع میشود:

1) Sweptail توسط Rolls Royce - 13 میلیون دلار

در بالای لیست خودروهای لوکس، این سفارشی ساخته شده از سواری گران قیمت در سال 2016 برای یک مشتری مشخص و برای مشتری عمومی قیمت گذاری شد. این طراحی دوچرخه ساری با تجربه ای جذاب و دلنشین،با بهترین چوب و چرم دست ساز و یک سقف پانورامیک ساخته شده که دیدنی وجذاب درسراسر خودرو به چشم میخورد.

2) Koenigsegg CCXR Trevita - 4.8 میلیون دلار

ترویتا که به معنای "سه سفید" است، یک موتور قدرتمند 4.8 لیتری V8 است که می تواند مانند نیمه ی بزرگراه باشد. 3 سفید سفید 3 الماس است که به الیاف کربن ساخته شده است. با توجه به زمان و تلاش لازم برای گرفتن کربن به نحوی که باید باشد، تنها 2 خودرو از این مدل ساخته شده اند.

3) Lamborghini Veneno Roadster - 4.5 میلیون دلار

لامبورگینی به خاطر میراث 50 ساله این شرکت، با به نمایش گذاشتن این بالا نشین در خودروهای لوکس، به سبک خود جشن گرفت. Veneno به زبان اسپانیایی به عنوان "سم" ترجمه شده است، این مدل از خودروهای لوکس دارای یک موتور 6.5 لیتری V12 می باشد که می تواند با سرعت 1.6 مایل در ساعت در 2.9 ثانیه باشد.

4) McLaren P1LM - 3.6 میلیون دلار

اگر چه این برند در بریتانیا ساخته شده است، مک لارن 5 ماشین سبک P1LM را برای بازار لوکس در سراسر جهان ایجاد کرده است. با یک موتور با طلا، این خودرو دارای یک موتور 3.8 لیتری توربو دوقلو ومیتواند گوشه های هر جاده یا خیابان را تحمل کند.

5) Lykan Hypersport - 3.4 میلیون دلار

این مدل در لبنان ساخته شده است اولین بار در نوع خود برای برخورداری از بازار خودرو لوکس بین المللی است. چراغهای جلو این ماشین رویا با 240 قطعه الماس 15 کاترپیلار پوشانده شده است و در فیلم "Furious 7" برجسته شده است.

6) Limited Edition Bugatti Veyron by Masonry Vivere - 3.4 میلیون دلار

از زمان معرفی آن در سال 2005، بوگاتی Veyron دارای بالاترین امتیاز ماشین و سریع ترین ماشین جهان است. با توجه به شباهت دقیق به Roadster Grand Sport Vitesse، این خودروی ورزشی با موتور 8.0 لیتر W16 که تا سرعت 253 مایل در ساعت می شود، افزایش یافته است.

7) Aston Martin Valkyrie - 3،2 میلیون دلار

استون مارتین، تحت رهبری اندی پالمر، رئیس جدید، این گوهر از خودرویی با موتور 6.5 لیتری V12 قدرتمند ساخت. نام تجاری Red Bull در پشت طراحی آئرودینامیکی جدید است , این خودرو را به عنوان سریعترین خودروی ردبول رکوردزنی کرده است.

8) Ferrari Pinifarina Sergio - 3 میلیون دلار

به عنوان Ferrari 458 Spider ساخته شده است، این خودرو برای سال 2013 به عنوان پسر Pinifarina طراح ساخته شده است. همانطور که در حال حاضر، تنها 6 دستگاه از این خودرو دو جانبه 4.5 لیتر V-8 ساخته شده است.

9) Pagani Huyara BC - $ 2.8 میلیون

پس از موفقیت Pagani Huyara، این شرکت ایتالیایی با توجه به این لیست موفق به تولیدBC شد. کمی سبک تر از سلف خود، BC با طراحی جدید آیرودینامیکی و انتقال 7 سانتر Xtrac ایجاد شد.

10) Bugatti Chiron- $ 2.7 میلیون

Bugatti Chiron به عنوان سریع ترین و باشکوه ترین ماشین ورزشی، با یک قیمت بسیار ارزشمند که می تواند تا 3 میلیون دلار افزایش یابد، برای رانن در خیابانها با طراحی براق و موتور 8.0 لیتر می تواند تا 268 مایل در ساعت برسد.

11) لامبورگینی Reventon - 2 میلیون دلار

لامبورگینی در پاشنه از Roadster وننو، هیچ هزینه ای برای ایجاد این مدل ورزشی نداشت و از طراحی های پیشرفته و ویژگی های موتور نیز برخوردار بود. با استفاده از پدال به فلز، این ماشین می تواند تا 355 مایل در ساعت برسد.

12) Pagani Zonda Cinque Roadster - 1.85 میلیون دلار

Cinque Roadster به عنوان یک نیروگاه 2 سرنشین شیک و براق طراحی شده است و جای خود را به عنوان یک خودروی لوکس معرفی کرده است. با توانایی رسیدن به سرعت بیش از 300 مایل در ساعت، این راننده اسم شرکت پانی را در کیف پول نخبگان برتر حفظ می کند.

13) Aston Martin One-77 - 1.85 میلیون دلار

نام منحصر به فرد "77" به 77 مورد برای خریداران نخبه اشاره دارد. این نام نه تنها منحصر به فرد است، بلکه طراحی ظریف و موتور قدرتمند است که این خودرو را یکی از برجسته ترین استون مارتین ها می کند.

14) Zenvo ST1 - 1.8 میلیون دلار

قیمت این وسیله نقلیه فروش 15 خودروی ساخته شده در سرتاسر جهان را رد کرد. Zenvo ST1 موتور 6.8 لیتر دارد که می تواند به سرعت 375 مایل در ساعت برسد.

15) Koenigsegg Agera R - 1.6 میلیون دلار

سوئدی این وسیله را طراحی کرد که می تواند چون اسب سواری در میان طوفان باشد .این یک قمار بزرگ است رانندگی با توان رسانده عقربه ها سرعت بر روی 440 مایل در ساعت برساند.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است