10 گران قیمت ترین کالج ها در جهان - اینفوگرافی

10 گران قیمت ترین کالج ها در جهان

10 گران قیمت ترین کالج ها در جهان

10 گران قیمت ترین کالج ها در جهان

Top 10 most expensive colleges in the world

کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان دارای معیارهای مختلف و برنامه های درجه است. در اینجا یک لیست از برخی از کالج ها و دانشگاه های معتبر دنیا با هزینه تحصیل و هزینه های مربوطه موجود است. کالج می تواند گران باشد، اما داشتن یک مدرک دانشگاهی می تواند تفاوت بین بودن در یک کار بی پایان را در تمام عمر خود داشته باشد یا راه خود را تا نردبان زندگی به منظور گسترش کار خود و کسب پول در بلند مدت. فهرست گران ترین دانشگاه های دنیا در زیر و در صفحه بعد شروع می شود!

1) Parsons School of Design یک مدرسه ابتکاری با برنامه های معماری، طراحی، مد، هنرهای زیبا، عکاسی و منسوجات است. این مدرسه دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی و تحصیلات تکمیلی است. هزینه تحصیل برای دانشجویان دولتی و خارج از کشور 38،510 دلار است. با هزینه های اضافی برای کتاب ها و سایر هزینه ها، کل 42،839 دلار است.

2) هزینه تحصیل در دانشگاه شیکاگو 53292 دلار هزینه دارد و هزینه آن 15،726 دلار است. این مدرسه به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه ها در زمینه های زیست شناسی و جامعه شناسی شناخته شده است که برای اولین بار برنامه ریزی MBA اجرایی را تاسیس می کند.

3) جان هاپکینز یک مدرسه پژوهشی خصوصی در بالتیمور است. جان هاپکینز با 24000 برنامه در علوم طبیعی و اجتماعی، هنر و علوم انسانی، آموزش، موسیقی و هنر، مطالعات بین المللی، بهداشت و مهندسی، ثبت نام کرده است. هزینه تحصیل برای جان هاپکینز 52،170 دلار است.

4) Dartmouth College یک موسسه لیگ آیوی در هانوور، نیوهمپشایر، در سال 1769 تاسیس شده است. دارتموث برای دانشکده پزشکی گیزل و برنامه MBA در دانشکده تجارت تاک شناخته شده است. دارتموت دارای 40 بخش در حوزه های هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم و برنامه های بین رشته ای است. هزینه تحصیل برای دارتموث 52،950 دلار است.

5) Claremont McKenna برنامه های ثبت نام دوگانه، مشترک و تسریع، و تخصص های مانند مطالعات فیلم، مطالعات کلاسیک، روانشناسی، مطالعات مذهبی، مطالعات آسیایی یا آمریکایی را ارائه می دهد. هزینه تحصیل برای Claremont McKenna 52،825 دلار است. این کالج در فهرست 100 کالج گران در ایالات متحده قرار دارد.

6) QS World Rankings رتبه بندی Imperial، لندن در رتبه هشتم. موسسه بر مهندسی، تجارت، علم و پزشکی تمرکز دارد. بیش از 2300 دانش آموز از 50 کشور در امپراتوری ثبت نام کرده اند. هزینه تحصیل 9،250 پوند است از جمله برنامه های Imperial عبارتند از: هواشناسی، مهندسی شیمی، محاسبات و پزشکی. این مدرسه به دنبال دانش آموزانی است که در مشارکت در بخش های کسب و کار و فن آوری موثر هستند.

7) موسسه فناوری فدرال سوئیس، زوریخ یک موسسه ریاضی، علمی، مهندسی و فن آوری در زوریخ است. هزینه سالانه بسیاری از برنامه های کارشناسی تقریبا 48،000 دلار است. با این حال، دانشجویان بین المللی با نمرات استثنایی ممکن است واجد شرایط پرداخت شهریه همانند دانش آموزان محلی باشند. کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان برجسته هر ساله.

8) UNSW استرالیا یکی از دانشگاه های برجسته در استرالیا است و یک موسسه آموزشی و پژوهشی است. UNSW مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد موسسه این است که آن را مسابقات در دانشگاهیان برای کودکان مدرسه اداره می کند. هزینه تحصیل بسته به برنامه ای که در آن ثبت نام کرده اید متفاوت است.

9) دانشگاه بکینگام، انگلستان به نام UB، برنامه تحصیلی کالج را ارائه می دهد که می تواند در دو سال به جای سه مورد تکمیل شود. UB دارای برنامه های در حقوق، پزشکی، علم، آموزش، علوم انسانی و کسب و کار است. هزینه تحصیل بین £ 12،444 و £ 36،000 بسته به برنامه که در آن ثبت نام کرده اید.

10) NYU یکی از معتبر ترین دانشگاه های ایالات متحده است که دارای دانشگاه های منهتن و میدان واشنگتن است. برنامه های چندین دوره شامل دانشکده فرهنگ، آموزش و پرورش و توسعه انسانی استاینهارت در محوطه دانشگاه بروکلین واقع شده است. NYU بیش از 400 برنامه آموزشی ارائه می دهد. هزینه تحصیل بستگی به این دارد که آیا دانش آموزان در دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل یا حرفه ای ثبت نام می کنند.

یک مدرک دانشگاهی از هر کدام از این کالج ها یا دانشگاه ها اولین قدم به سوی یک حرفه ی پرطرفدار است

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است