فروش EA Sports FIFA 18 - بازی

فروش EA Sports FIFA 18

فروش EA Sports FIFA 18

فروش EA Sports FIFA 18

Sell EA Sports FIFA 18

فروش بیش از 24 میلیون نسخه؛ کل فرانچایز 260 میلیون دستگاه فروخته می شود

EA Sports تعداد قابل توجهی از آمار FIFA را منتشر می کند.

حق رای دادن فیفا EA Sports در ابتدا در دهه 1990 شروع به کار کرد، با طرفداران Pro Evolution Soccer Konami به عنوان قوی ترین رقیب خود در بازار بازی های فوتبال. در طول سال ها، آنها به طور مداوم سلطه خود را در بازار تغییر دادند، اما در طول چند سال اخیر، فیفا خود را به عنوان شماره یک بازی فوتبال ثابت کرد.

استودیو اخیرا یک نشریه رسمی با تعدادی از آمار جالب منتشر کرده است. اگر چه بخشی از جامعه اشاره به نقص در آخرین تکرار سری، FIFA 18، هنوز هم به خوبی به فروش می رسد. فیفا 18 موفق به فروش بیش از 24 میلیون نسخه شده است که در مجموع از بیش از 260 میلیون نسخه از حق رای دادن در سال 1993 پس از اولین مرحله حق رای دادن به فروش رسیده است.

EA SPORTS FIFA همچنان بهترین بازی ویدیویی ورزشی در تمام دوران است که بیش از 260 میلیون دستگاه در طول حق رای به فروش رسیده است.

FIFA نهایی تیم (FUT) همچنان یکی از محبوب ترین حالت های FIFA است و FUT 18 طرفدار بیش از 13 میلیون باشگاه در حالت ایجاد کرده اند.

EA SPORTS FIFA 18 Series Global بیش از 20 میلیون بازیکن در رقابت های بازی های رقابتی در سراسر FIFA 18 و FIFA Online 3 با بازیکنان 60 کشور در سراسر جهان رقابت کرد.

فیفا موبایل بیش از 193 میلیون نصب در سراسر جهان، و در بازی اخیر FIFA Mobile در چین در حال اجرا بیش از 900 میلیون جلسه.

FIFA Online 3 و FIFA Online 4 در سراسر آسیا با بیش از 115 میلیون بازیکن ثبت شده و بیش از 15 میلیارد جلسه حضور دارند.

FIFA 19 در تاریخ 28 سپتامبر عرضه PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC را منتشر کرد. در دیگر اخبار، تیم توسعه FIFA 19 تأیید کرد که آنها VAR را اجرا نخواهند کرد، زیرا بازی به طور طبیعی دارای AI است که قادر به ردیابی خطاها و سوء استفاده های خطرناک است.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است