مایکروسافت و سخت افزار جدید Surface - تکنولوژی

مایکروسافت و سخت افزار جدید Surface

مایکروسافت و سخت افزار جدید Surface

مایکروسافت و سخت افزار جدید Surface

Microsoft and the new Surface hardware

مایکروسافت دعوت نامه هایی را برای مطبوعات برای یک رویداد ویژه اعلام کرده که برای تاریخ 2 اکتبر در ساعت 4 بعداز ظهر به وقت گرینویچ (ساعت 1 بعد از ظهر PT / 9 PM BST) برنامه ریزی شده است. البته، مایکروسافت در مورد آنچه که قصد دارد در این رویداد نشان دهد، بجز دعوت نامه ساده "لحظه ای از وقت شما" چیزی اعلام نکردده است.

اما برخی حدس های قوی وجود دارد..

مایکروسافت در حدود همین زمان در سال گذشته مایکروسافت مطبوعات را به یک رویداد دعوت کرد که در آن curtain را روی محصول Surface Book 2 کشیده شد. بنابراین، این نشان دهنده آن است که ما قصد داریم یک سخت افزار جدید مایکروسافت را ببینیم، زیرا این شرکت در چند سال گذشته دستگاه های جدیدی را عرضه کرده است.

بنابراین، چیزی که می تواند بدیهی باشد آنست ک مایکروسافت به یک محصول Surface Phone احتمالی اشاره دارد.

سطح Surface Book 3 نیز بعید است، مگر اینکه NVIDIA تا به امروز GPX های موبایل RTX خود را راه اندازی کرده باشد. در غیر این صورت، این می تواند یک پردازشگر ساده سخت افزاری باشد و ارزش این تلاش را نداشته باشد.

نمیتوان با اعتماد به نفس گفت چه چیزی احتمال بیشتری دارد، Surface Studio قطعا از این لحاظ است، بنابراین ممکن است Surface Studio 2 درست باشد؟

همچنین بیش از یک سال است که از نسخه لپ تاپ Surface استفاده می شود، بنابراین مایکروسافت به ساخت Surface Laptop 2 نیاز دارد.

در حالی که همه منتظر انتظار Surface Pro 5 هستند، زیرا Surface Pro فعلی هم اکنون بیش از یک سال که ارتقا نیافته است. پانوس پانای، سرپرست دستگاه های مایکروسافت قبلا اعلام کرده است که دیگر Surface Pro شماره را ارتقا نمی دهیم مگر آنکه زمانی که محصول شایسته داشته باشیم . شاید مایکروسافت در نهایت تغییراتی را به اندازه کافی برای به دست آوردن «5» به ارمغان آورد؟

مگر اینکه مایکروسافت چیزی کاملا متفاوت در آستین خود داشته باشد، اینها قوین حدسها برای آنچه که در ماه دوم اکتبر شاهد آن هستیم میباشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است