بهترین بازی های ویدئویی 3DS پنج سال گذشته - بازی

بهترین بازی های ویدئویی 3DS پنج سال گذشته

بهترین بازی های ویدئویی 3DS پنج سال گذشته

بهترین بازی های ویدئویی 3DS پنج سال گذشته

Best 5DS video game over the past five years

پایان سال به سرعت در حال نزدیک شدن است و در حالی که ممکن است کمی شگفت انگیز باشد، نینتندو هنوز از کنسول بازی دست دوم خود یعنی Nintendo 3DS پشتیبانی می کند. ما مطمئن هستیم که این سیستم روزهای آخر خود را با استفاده از سوئیچ Nintendo در حال حاضر در دسترس است، اما این بدان معنی نیست که عناوین جدید بازی های ویدئویی برای خرید در کنسول وجود ندارد

در این لیست، نمایش برخی از بهترین بازی های ویدئویی Nintendo 3DS که در پنج سال گذشته منتشر شده اند را خواهید داشت .

Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan

توسعه دهنده: Atlus

ناشر: Atlus، NIS America

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 26 فوریه 2013

در اتریش اودیسه IV: افسانه های تیتان، بازیکنان نقش اکسپلورر را بازی می کنند. هدف شما این است که از درخت عرفانی Yggdrasil بخواهید. تحقیق در این جهان دروغ گفتن درخت و ترک بازیکنان در تلاش برای کشف سیاه چال و مبارزه با دشمنان در یک سبک مبتنی بر RPG در حالی که شما به دنبال ریشه های پنهان درخت هستید.

این یک بازی آتلوس است که به بازیکنان تجربه RPG خزنده دزدان دریایی سنتی می دهد. به عنوان دنباله ای به اداری اتریش III: شهر غرق شده، این عنوان است که ممکن است به آسانی منتقل شود. در حال حاضر، نسخه دیگری وجود دارد به نام Etrian Odyssey V که در سال 2017 شروع به کار کرد و نامزد دریافت جایزه DICE برای بازی Handheld سال شد.

Super Smash Bros.

توسعه دهنده: Bandai Namco Studios

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS، Wii U

انتشار: 2014 اکتبر 3

چه چیزی می توان در مورد Super Smash Bros گفت که شما احتمالا آگاه نیستید؟ این نرم افزار مشهور نینتندو از زمان آغاز اولین نینتندو 64 است. این سری هنوز هم قوی است و خوشبختانه صاحبان نینتندو 3DS، یک بازی برای خرید در دسترس است. این نام خاص در سال 2014 برای سیستم عامل های 3DS و Wii U نینتندو منتشر شد.

تقریبا مثل قسمتهای گذشته، این عنوان مبارزه ای است که شخصیت های حقوقی نینتندو را در برابر یکدست در برابر یکدیگر سوق می دهد. بازیکنان می توانند شخصیت های مختلفی مانند کربی، ماریو و ساموش را برای مبارزه با یک سری از سطوح مبتنی بر حق رای دادن نینتندو انتخاب کنند. Super Smash Bros با بیش از پنجاه شخصیت در دسترس است که باید در مجموعه شما باشد، مخصوصا اگر شما از بازی های ویدئویی رقابتی در برابر دوستان لذت ببرید.

Metroid: Samus Returns

توسعه دهنده: Mercury Steam، Nintendo

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 15 سپتامبر 2017

سری Metroid حق رای دادن برای نینتندو است و دارای انواع مختلفی از بازی های ویدئویی برای لذت بردن ازامروزاست.در سال 1991، Metroid II:بازگشت سامسوس برای بازی پسرمنتشر شد که هرگز درهر پلتفرم دیگری منتشر نشد.نینتندو تصمیم گرفت که این بازی را یک راه اندازی مجدد درست کند.اساسا این بازی همانند Metroid II اصلی است،اما توسعه دهندگان چندین عنصر جدید برای طرفداران اضافه کرده اند.

بازیکنان می بینند که کنترل های جدید همراه با یک ارتقاء بصری عظیم در مقایسه با نسخه اصلی آن وجود دارد. متاسفانه، قبل از انتشار این بازی، یک گروه فن نیز یک بازسازی Metroid II به نام AM2R را ساخت. نینتندو این پروژه را متوقف کرد اما AM2R نتوانست Metroid را تحت تاثیر قرار دهد: Samus Returns.

Xenoblade Chronicles 3D

توسعه دهنده: Monolith Soft

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS (3DS جدید)

انتشار: 10 آوریل 2015

Xenoblade Chronicles هنگامی که آن را راه اندازی شد، یک ضربه فوری شد. این JRPG پیچیده، گیمرها را به یک دنیای زیبا برای کشف تبدیل کرد، شخصیتی که شخصیت شما را می توان با داستان داستان هدایت کرد. در داخل بازی، بازیکنان دو دسته را دنبال می کنند که در جنگ دائمی هستند. این درون این جنگ است که شخصیت اصلی ما، Shulk، توانایی خود را برای کنترل جناح مونادا که در آن او را در سفر انتقام به مرگ بهترین دوست خود می یابد، کشف می کند.

این بازی در اصل به طور انحصاری بر روی Wii نینتندو عرضه شد، اما از آنجایی که راه را در نینتندو 3DS پیدا کرده است. متاسفانه عاقبت، Xenoblade Chronicles 2، تنها در پلتفرم سوئیچ نینتندو موجود است.

عمارت لوئیجی: ماه تاریک

توسعه دهنده: بازی سطح بعدی، نینتندو

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 24 مارس 2013

عمارت لوئیجی: Dark Moon یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط بازی های سطح بعدی توسعه داده شد. همانند عمارت لوئیجی که در سال 2001 برای Nintendo GameCube راه اندازی شد، این عنوان به عنوان دنباله ای عمل می کند که بازیکنان بار دیگر به کفش لوئیجی گام می گذارند.

بازیکنان می یابند که لوئیجی با وظیفه یافتن تمام قطعات Dark Moon است که از King Boo جدا شده اند. با این حال، به این دلیل که ماه تاریکی کشیده شده است، تمام ارواح یکبار دوستانه تبدیل به خصمانه شده اند و لوئیجی را مجبور به استفاده از جارو برقی ویژه خود برای ضرب و شتم ارواح می کنند.

لوئیجی نه تنها مانند منزل لوئیجی، بلکه باید با ارواح طبیعی، بلکه یک سری از کارفرمایان را جمع آوری کند و تعدادی از موارد را جمع آوری کند. علاوه بر این، چند پازل برای حل در طول سفر خود وجود دارد.

هیولا شکارچی 4 نهایی

توسعه دهنده: Capcom

ناشر: Capcom

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 2015 فوریه 13

هیولا شکارچی 4 آخرین قسط اصلی خارج از جدیدترین انتشار، Monster Hunter: World است. این یک سری اقدام RPG است که ما مطمئن هستیم که با آن آشنا هستید. به طور کلی، این بازی بازیکنان را به دنیایی تبدیل می کند که در آن شما باید در قرارداد ها و هیولاهای عظیم را شکار کنید. هر کدام ممکن است ویژگی های خاص خود را داشته باشند که قبل از اینکه شما در تلاش خود قرار دهید، برای دنده و سلاح های خاصی نیاز دارید. در نتیجه، جمع آوری منابع و رفتن به شکار نه تنها برای پاداش هایی که برای تکمیل مأموریت کسب می کنید، بلکه برای اقلامی که در طول تلاش خود به دست آورده اید، سودمند است.

این عنوان مخصوص مخاطبان غربی بود. Capcom به بررسی تفاوت های بین بازیکنان شرقی و غربی حق رای دادن برای انتشار بیشتر قسط جدید که به هر دو بازار تجدید نظر می کند.

Pokemon X و Y / Sun & Moon

توسعه دهنده: بازی عجایب

ناشر: شرکت Pokemon، نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 2013-2016

حق رای دادن گوگل قوی است و نشانه ای از کند شدن آن را نشان نمی دهد. در چند سال گذشته چندین عنوان برای سری NDS 3DS منتشر شده است. در حالی که ما می توانیم لیستی از بازی های بزرگ را در این لیست لیست کنیم، تصمیم گرفتیم که در دو نسخه اصلی اجرایی شرکت کنیم. Pokemon X & Y نسل ششم از سری Pokemon است که به دنبال فرمت سنتی است. بازیکنان در حال گرفتن عکس، آموزش آنها، کشف جهان و شکست دادن رهبران باشگاه هستند.

این دومین انتخاب ما، Pokemon Sun & Moon کمی متفاوت است، بازیکنان هنوز آموزش و ضبط Pokemon را خواهند داشت. با این حال، این بازی جایگزین سیستم سالن بدنسازی شده است که یک ویژگی اصلی برای حق رای دادن است. صرف نظر از این، منتقدان و طرفداران به طور مشابه از رویکرد جدید به حق رای دادن به Pokemon برخوردار بودند.

بیل نایت

توسعه دهنده: بازی های کلوپ قایقرانی

ناشر: بازی های باشگاه قایقرانی

بستر های نرم افزاری: PC، 3DS، NS، PS4، PS4، PSV، Wii U، XBO

انتشار: 2015 آوریل 21 (PS4)

Shovel Knight یک ضربه دو طرفه است که به نظر می رسد به عنوان یک ضربه کلاسیک برای سیستم اصلی سرگرمی Nintendo است. واضح است که توسعه دهندگان این بازی را پس از عشق و شادی از آن دسته از پلتفرم های پیشین 2D پیمایشگر همراه با عناوین بازی های ویدئویی خود ضرب کردند.

احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل و vibe به طور کامل همراه با کنترل های دقیق کار می کند، این یک بازی است که شما نمی توانید به آسانی قرار دهید.این عنوان چندین سال است که درحال حاضر چند کمپین اضافی برای لذت بردن از آن وجود دارد.

حتی اگر سال های اولیه از سیستم سرگرمی نینتندو، سیستم سرگرمی فوق العاده نینتندو یا سگا پیدایش را نداشته باشید، این هنوز بسیار مورد نیاز بازی ویدیویی است.

افسانه Zelda: لینک بین جهان

توسعه دهنده: نینتندو

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 22 نوامبر 2013

نینتندو قصد دارد چند قسط Legend of Zelda را در نینتندو 3DS به فروش برساند. Legend of Zelda: پیوند بین جهان فقط یکی از اقساطی است که برای دستی قابل حمل منتشر می شود که در آن بازیکنان بار دیگر به نقش لینک می روند. این زمان در اطراف شاهزاده Zelda توسط جادو جادو یوگا که قادر به حرکت در سراسر جهان با باز کردن شکاف گرفتن دستگیر شده است.

با هدف نهایی احیاء پادشاه شیطان گانون، لینک متوجه می شود که مجبور است هریول را یک بار دیگر نجات دهد و شاهزاده خانم را نجات دهد. در خارج از سیستم ریفتون که اجازه می دهد پیوند براحتی در اطراف شکاف ها حرکت کند، توسعه دهندگان چندین تغییر را در سیستم مکانیک که طرفداران Zelda با آن آشنا بودند، تغییر دادند. به عنوان مثال، نینتندو تصمیم گرفت که بازیگران را به هر قاعدهی که میخواهند برسانند،به قتل برسانند ودرعین حال به بازیکنان تجربه گیم پلی سرگرم کننده،اما دشواررا داده است.

نشان آتش: بیداری

توسعه دهنده: سیستم های هوشمند

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 4 فوریه 2013

قرعه کشی سیزدهمین جشنواره امیال آتش نشان، نماد آتش: بیداری ثابت شده است که یک بازی ویدیویی ارزش خرید را دارد. گیمرها متوجه خواهند شد که این داستان هزاران سال پس از وقایع اولین ویدیوی بازی Fire Emblem اتفاق می افتد. به طور کلی، بازیکنان شخصیتی را ایجاد می کنند که از غم و اندوه رنج می برد، جایی که قهرمان ما تلاش می کند رویدادهای گذشته را به یاد داشته باشد، در حالی که به همراه شاهزاده ی ارتش دفاع یلیس از حملات یورش های هیولاها کمک می کند.

این در RPG تاکتیکی مبتنی بر نوبه خود است که بازیکنان کنترل انواع کاراکترها روی یک نقشه را دارند. شما دسترسی به پیشرفت های بیش از شخصیت های مختلف در تیم خود را دریافت کنید، هر چند مجموعه بازی هنوز دارای ویژگی permadeath است که برای آن شناخته شده است. خوشبختانه، اگر بیش از حد از یک چالش نخواستید، سیستم هوشمند توسعه دهندگان گزینهای را برای خاموش کردن permadeath فراهم کرده است.

[پاداش] Captain Toad: گنجینه ردیاب

توسعه دهنده: Nintendo EAD توکیو

ناشر: نینتندو

بستر های نرم افزاری: Wii U، NS، 3DS

انتشار: 13 ژوئیه 2018 (NS، 3DS)

Captain Toad: Treasure Tracker یک بازی ویدیویی پازل عمل بود که برای Nintendo Wii U توسعه داده شد و در سال 2014 به بازار عرضه شد. این بازی بازیکنان را کنترل می کند چون او مانور سطوح جمع آوری جواهرات و ستاره ها را در حالی که اجتناب از دشمنان خصمانه و حل پازل

در حال حاضر بازیکنان می توانند از بازی در 3DS نینتندو 3DS که در آن توسعه دهندگان شامل چند سطوح سوپر ماریو ادیسه را برای رفتن از طریق لذت بردن از. علاوه بر این، عنوان نیز در سکوی پلتفرم نینتندو احتمالا به دلیل این واقعیت است که نینتندو وای U کوتاهتر از عمر انتظار می رود.

[Bonus] Radiant Historia: تاریخچه کامل

توسعه دهنده: Atlus، Headlock

ناشر: Atlus USA

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 16 فوریه 2018

Rayanti Historia چند سال پیش در DS نینتندو منتشر شد. با این حال، اگر شما هرگز فرصتی برای لذت بردن از بازی های ویدئویی زمانی که آن را برای اولین بار خارج شد، شما خوشبختانه فرصتی دیگر را با نسخه پیشرفته در 3DS دریافت کنید.

Radiant Historia: Chronology کامل بازسازی گسترده ای از بازی ویدئویی اصلی است که به ارائه یک تجربه RPG سرگرم کننده برای gamers ادامه خواهد داد. به طور کلی، بازی ویدئویی داستان جنگی بین ملت های Alistel و Granorg در قاره Vainqueur را بیان می کند. جنگ این قاره را به کشوری تبدیل کرده است، اما پس از آنکه یک سرباز به نام آلستلنت، کتاب White Chronicle را کشف کرد، کتابی که می تواند اجازه دهد صاحب سفر بین زمانبندی ها شود، ممکن است جنگ به طور کامل جلوگیری شود.

[پاداش] پیش فرض شجاعانه

توسعه دهنده: Silicon Studio

ناشر: نینتندو، Square Enix

بستر های نرم افزاری: 3DS

انتشار: 7 فوریه 2014

به طرز شگفت آوری عظیم بود و نشان داد که عناوین JRPG کلاسیک هنوز ارزش خوبی برای توسعه و انتقال به بازارهای دیگر است. احتمالا اگر شما طرفدار بازی های ویدئویی JRPG کلاسیک هستید، پس از آن شما پیش از این به طور پیش فرض شبیه بازی کرده اید و شاید فقط 3DS را برای بازی به عنوان عنوان خریداری کردید. بازی به طور کلی به دنبال یک چوپان به نام تیز که مدیریت می شود برای زنده ماندن یک رویداد cataclysmic. تیز در کنار هیچ یک از بازماندگان روستای خود، در یک سفر بزرگ برای مبارزه با نیروهای شر از ایجاد آسیب بیشتر در جهان قرار داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است