آیفون XC گوشی جدید اپل - گوشی های هوشمند

آیفون XC گوشی جدید اپل

آیفون XC گوشی جدید اپل

آیفون XC گوشیی جدید از اپل

Apple iPhone New XC Phone

شایعه ای که در اطراف تلفن آیفون اپل در سال 2018 صورت می گیرد، تشدید شده است، با این حال شرکت کوپرتینو در حال آماده سازی رسمی گوشی های جدید خود در اواخر این هفته است.

براساس گزارش های اخیر، انتظار می رود که جانشین اپل از آیفون X به عنوان iPhone XS نام برده شود، در حالی که مدل دیگری که در حال حاضر به عنوان آیفون XS Max نامیده می شود، اسلات آیفون 9 پلاس پیش فرض را با صفحه نمایش بزرگتر 6.5 اینچ میباشد.

گوشی جدید آیفون XC (با C که احتمالا نشان از قصدش در چندین سال گذشته در همان فضا با آیفون 5C با قیمت ارزان تر است) را نشان می دهد، گوشی جدید احتمالا قیمت 699 دلار (حدود 540 پوند / AU $ 980) بر اساس قیمت گذاری چینی در اسلایدهای ارائه شده، بر اساس 9to5Mac میباشد.

سایت همچنین 900 دلار (حدود 1266 پوند) به قیمت تقریبی 966 پوند (AU $ 1،266) را برای iPhone 5.6 اینچی آیفون XS ارایه می کند، در حالی که گفته می شود که قیمت آیفون XS Plus در حدود 1000 دلار (حدود 774 دلار / AU $ 1،404) است.

طراح مفهوم Ben Geskinهمچنین به دنبال نشان دادن آنچه که به نظر می رسد مجموعه ای از نمونه های آیفون XC در گزینه های رنگ قرمز، سفید و آبی است.

Ben Geskin معمولا برای رندرهای خود و فتوشاپ شناخته شده است، اما طراح ادعا می کند که گوشی هایی که از این استفاده می کنند، "معامله واقعی" هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است