اولین پردازنده GPU Nvidia GeForce RTX 2080l موبایل - تکنولوژی

اولین پردازنده GPU Nvidia GeForce RTX 2080l موبایل

اولین پردازنده GPU Nvidia GeForce RTX 2080l موبایل

اولین پردازنده GPU Nvidia GeForce RTX 2080l موبایل

the first Nvidia GeForce RTX 2080 mobile GPU sighting

سری کارتهای گرافیکی Nvidia تورینگ برای PC وجود دارد و دنیای بازی های کامپیوتری را در یک تیزه و حتی برنامه های Nvidia برای لپ تاپ های بازی را هم ندیده اید - تا کنون. اولین محصولی که به GPU موبایل GeForce RTX 2080 اشاره دارد، از طریق GitHub ظاهر شده است .

شماره شناسه دستگاه برای پردازنده گرافیکی تورینگ شناخته شده به Nvidia به عنوان TU104M است - توجه داشته باشید که M برای موبایل است که DeviceHunt نشان می دهد به یک نام عمومی محصول متصل شده : 'GeForce RTX 2080 موبایل.'

WccfTech همچنان شامل اطلاعاتی از یک منبع صنعتی تصریح شده است که ظاهرا تایید می کند که این GPU موبایل از طراحی چیپ ست Max-Q Nvidia برای اولین بار در سری GTX 10 از تراشه های گرافیکی تلفن همراه استفاده خواهد کرد و این انتظار میرود که با توجه به آنچه Max-Q در حوزه نوتبوکهای نازک و سبک بازیها به دست آورده است، انتظار انجام شود.

در مورد لپ تاپ هایی که در Nvidia GeForce RTX 2080 Mobile وجود دارند، متاسفانه هیچ کلمه ای یا حتی شایعه ای وجود ندارد. همانطور که برای تراشه های باقی مانده در سری RTX 20، هنوز هم ناشناخته است که حتی کمتر از لپ تاپ های عمومی در دسترس است.

گفته میشود که قبل ازپایان سال این لپ تاپ های بازی RTX 20 در دسترس خواهد بود

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است