گوشی هوشمند کوچک و جدید پالم - گوشی های هوشمند

گوشی هوشمند کوچک و جدید پالم

گوشی هوشمند کوچک و جدید پالم

گوشی هوشمند کوچک جدید پالم

New Palm Little Smartphone

یک ماه پیش شاهد تصاویری از یک گوشی جدید به نظر می رسید که توسط پالم ساخته شده است، و اکنون آن را دوباره منتشر کرده است

در مورد این گوشی غیرممکن است به غیر از این واقعیت که ما یک گوشی هوشمند با مارک Palm را در یک مدت طولانی دیده ایم، این است که به نظر می رسد کاملا کوچک باشد. آخرین تصویر، که توسط Android Headlines به اشتراک گذاشته شده، به شما حس کامل نمی دهد، اما با توجه به تصورات قبلی، صفحه نمایش تنها 3.3 اینچ است.

با این حال، در این تصویر جدید روشن است که تلفن - که ممکن است پد پپیتو به نام کدگذاری آن - دارای قابهای بزرگ باشد، بنابراین در حالی که احتمالا خیلی کوچک است، اما هنوز هم می تواند بزرگتر از آنچه که از اندازه آن صفحه نمایش شایسته ای انتظار می رود بزرگتر باشد.

چند ویژگی و دکمه های کمتر

دیگر جزئیات در تصویر شامل دوربین تک لنز در هر دو جلو و عقب و یک دکمه قدرت و شکاف سیم کارت در لبه سمت راست تلفن است.هیچ نشانه ای از هیچ دکمه های حجیم وجود دارد، و با وجود غرفه های بزرگ و بدون ویژگی های رایگان وجود دارد به ظاهر هیچ دکمه خانه و یا اسکنر اثر انگشت نیز وجود دارد.

بنابراین انتظار می رود این گوشی پال یک تلفن پایه ای باشد. در واقع یک شایعه قبلی نشان داد که فقط یک چیپ ست Snapdragon 435، 3 گیگابایت رم، 32 گیگابایت حافظه، یک باتری 800 میلی آمپر و آندروید 8.1 را دارد.

طراحی - به نظر می رسد که یک ساختار انحنا داشته باشد وچیزی که ممکن است یک قاب فلزی و شیشه ای باشد، اما هر یک از این اجزا می تواند به همان اندازه پلاستیکی باشد.

با این که پالپ پپیتو در حال حاضر دو بار از بین رفته و با شایعه ای که مطابق با آن است، شانس عادلانه ای برای این موضوع وجود دارد .

در حالی که این آخرین تصویر به درستی آن را برجسته نمی کند، نقطه اصلی فروش با این گوشی هوشمند جدید، اندازه آن است. یا دقیق تر، فقدان یک اندازه بزرگتر، به طور معمول شایعه است که گوشی با شماره مدل "PVG100" از استانداردهای گوشی های هوشمند مدرن کوچک خواهد بود. به عنوان مثال، اجماع فعلی PVG100 خواهد مجهز به صفحه نمایش 3.3 اینچ، محدود به رزولوشن 1280 در 720. برای قرار دادن این اندازه در چشم انداز، چند گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 4.5 اینچی از BlackBerry Mobile به تازگی عرضه شده است، و این مدل ها با یک صفحه کلید فیزیکی ساخته شده اند که به نظر می رسد اندازه کلی گوشی هوشمند را با دیگر گوشی های مدرن حفظ کند . با این حال، PVG100 پالم جاه طلبی های مشابهی ندارد و اندازه صفحه نمایش کوچک آن به طور کلی اندازه کوچک آن است. صحبت از نام تجاری BlackBerry موبایل، استفاده از "صفات طراحی" صفحه نمایش کوچکتر در برابر دانه تنها چیزی است که مارک های بلک بری و پالم در حال حاضر مشترک، مانند گوشی های بلک بری Android جدید، Palm PVG100 نیز درک شده است توسط TCL ارتباط برقرار شود. همانطور که در دسترس است، هنوز جزئیات دقیق در مورد هنگامی که PVG100 پالم منتشر خواهد شد، هر چند که این تلفن به تازگی دیده می شود به دست آوردن هر دو اتحاد Wi-Fi اتحاد و فدرال (FCC) گواهی نامه، انتظار می رود آن را در بسته است مراحل چرخه پیش آزمایشی آن و به اندازه کافی نزدیک ساختن اولین بازار آن است. علاوه بر این گواهینامه هایی که به موجب انتشار منتشر شده در ایالات متحده منتشر می شود، شایعات پیشنهاد کرده اند که این تلفن پالم از طریق Verizon وارد ایالات متحده خواهد شد.

هر زمان که گوشی هوشمند وارد شود، انتظار نمی رود که به عنوان یک گزینه با کیفیت بالا مورد نظر باشد. به عنوان مثال، Palm PVG100 با یک هسته ترکیبی از 3 گیگابایت رم، 32 گیگابایت حافظه و Qualcomm Snapdragon 435 SoC طراحی شده است. احتمالا بیشتر نشان می دهد که ظرفیت باتری، به نظر می رسد احتمالا Palm PVG100 با ظرفیت باتری 800 میلی آمپر ظرفیت عرضه خواهد شد. کدامیک از صحیح بودن ظرفیت قابل ملاحظه ای کمتر از هر گوشی دیگر آندروید در حال حاضر برای خرید است. البته، با توجه به اندازه صفحه نمایش محدود، وضوح و قدرت محاسبات، ظرفیت باتری به همان اندازه محدود است به طور مستقیم قابل مقایسه با دیگر تلفن های هوشمند فعلی و مقادیر تعریف شده مربوط به mAh آنها نیست. به عبارت دیگر، نتیجه گیری دقیق در مورد طول عمر باتری به صورت روزانه، امکان پذیر نخواهد بود.

با این وجود، از اطلاعات موجود تا کنون روشن است، اما Palm PVG100 برخلاف هر گوشی و دیگر گوشی های موجود در بازار است. در حالی که دیگران به دنبال ارائه قدرت بیشتر محاسباتی همراه با فضای واقعی به عنوان صفحه نمایش به همان اندازه که ممکن است، Palm PVG100 به دنبال ارائه یک گوشی هوشمند است که در حالی که برخی از موارد محدود است نیز به همان اندازه جمع و جور است که شما احتمالا از گوشی های هوشمند امروزه به خصوص با توجه به این یکی به نظر می رسد ارائه یک تجربه کامل آندروید از طریق پشتیبانی کامل از اکوسیستم برنامه متنوع گوگل. از لحاظ بقیه صفات و نشانه های طراحی، هیچ چیز جدیدی وجود ندارد که می تواند از این تصویر جدید گرفته شود، که به نظر می رسد مجددا تأیید شود که قسمت های جلویی و پشتی که از طریق یک قاب فلزی، یک دوربین رو به جلو، یک دوربین عقب و یک عنصر فیزیکی بسیار محدود است. به عنوان مثال، هیچ نشانه ای از دکمه های ناوبری فیزیکی وجود ندارد و تنها جنبه های فیزیکی قابل توجهی که شامل دکمه قدرت اصلی و سینی سینی هستند - هر دو که در سمت راست گوشی قرار دارند. بنابراین، به نظر می رسد بعید است که هر گونه عناصر سخت افزاری ارائه شود، از جمله برخی از اصول اصلی آن مانند یک جک هدفون 3.5 میلی متری. به رغم محدودیت طراحی و سخت افزار، مصرف کنندگان احتمالا می توانند تجربه کاربر نسبتا قابل اطمینان را در نظر بگیرند با توجه به اینکه Palm PVG100 انتظار می رود در حال اجرا بر روی آندروید 8.1 (Oreo) باشد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است