عینک Snapchat جدید - تکنولوژی

عینک Snapchat جدید

عینک Snapchat جدید

عینک Snapchat جدید

New Snapchat Goggles

دو طرح جدید برای عینک های Snapchat عرضه شده اند - آنها مانند عینک های آفتابی هستند که شما واقعا استفاده می کنید

بخشی از عینک Snapchat Spectacles 2، دو طرح جدید ورونیکا و نیکو نامگذاری شده و دارای قاب سیاه و لنزهای قطبی است، بنابراین شما می توانید به راحتی آنها را درمقابل نور خورشید قرار دهید.

شما قادر خواهید بود فیلم کلیپ های 10 ثانیه ای از فیلم را ضبط کرده و آنها را به Snapchat ارسال کنید. به روز رسانی نرم افزار در اوایل سال بدین معنی است که شما هم اکنون می توانید ضبط های خود را در سایر سایت های رسانه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

عینک ها مقاوم در برابر آب هستند، بنابراین مهم نیست که آیا آنها بارون می آیند، همگام با آندروید یا آی فون در هر زمان که آن را در این نزدیکی در اختیارر دارید.

یک نگاه جدید

بر خلاف بسیاری از طرح های دیگر موجود در Snapchat Spectacles 2، رنگ های متمرکز در اطراف لنز را شامل نمی شوند، به طوری که بیشتر به نظر می رسد مانند عینک آفتابی عجیب و غریب، اگر چه نگاه دقیق شما می توانید دوربین ها را در گوشه های بالا ببینید.

کاربران نسل دوم عینک ها 40٪ ویدیو و تصاویر بیشتر از عینک های اصلی را ثبت کرده اند، بنابراین ممکن است که ما به زودی بیشتر از حد عادی آنها را مشاهده کنیم

اکنون امکان Snaps را بدون نگاه "fisheye" ایجاد می کند، که بزرگترین شکایت در بررسی اصلی بود.

زمانی که Snap Inc اولین نمایشگر Snapchat را عرضه کرد، دوستداران برنامه های شبکه های اجتماعی تحت تاثیر قرارر گرفتند . در اینجا دستگاهی بود که به آنها اجازه می داد زندگی خود را با جهان از یک دیدگاه هیجان انگیز جدید به اشتراک بگذارد، مشابه این است که GoPro به چهره شما متصل است.

عینک اصلی در ابتدا تنها در ایالات متحده یافت شد و تنها از یک دستگاه تلوان که دائما در حال حرکت به مکان های مختلف بود خریداری شد.

شرکت Snap امیدوار بود که این دسترسی محدود باعث می شود که دستگاه حتی بیشتر به دنبال آن بپردازد و برای یک بار آن کار را انجام داد، زیرا افرادی که بیش از یک ساعت به صف می روند، تلاش می کنند دستان خود را بر روی یک جفت قرار دهند.

علی رغم ظهور اولیه، عصبانیت در اطراف عینک در نهایت درهم شکسته شد و این شرکت نشان داد که تنها 220،000 جفت فروخته است. امید به اصلاح برخی از اشتباهات از راه اندازی اولین محصول، عینک با چند ارتقا تولید شده است، اما هنوز هم برای متقاعد کردن شما را به انتخاب یک جفت از آن کمی گران است .

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است