بازی جدید ارباب حلقه ها-پیش از تلاش فروودو - بازی

بازی جدید ارباب حلقه ها-پیش از تلاش فروودو

بازی جدید ارباب حلقه ها-پیش از تلاش فروودو

بازی جدید ارباب حلقه ها-پیش از تلاش فروودو

The new game Lord of the Rings-Before the struggle of Forodotus

یک بازی آنلاین جدید بر اساس دنیای Lord of the Rings روز سه شنبه توسط Athlon Games که بر روی این پروژه کار می کرد، اعلام شد.

Athlon Games روز سه شنبه اعلام کرد که ناشر بازی کنسول و کامپیوتر، قراردادی را با شرکت های زمین خاورمیانه امضا کرده است تا مجوز حقوق Lord of the Rings برای ایجاد بازی آنلاین را داشته باشد که تا به حال اسم شناسایی نشده است. کار Athlon Games با یک توسعه دهنده نامحدود، یک بازی را ایجاد می کند که بر اساس The Lord Of The Rings ساخته شده است و در زمین میانه قرار دارد، هرچند که بازی "در زمان پیش از وقایع پروردگار حلقه ها" اتفاق می افتد. "

"این یک فرصت منحصر به فرد برای همکاری نزدیک با شرکت های زمین خاورمیانه برای ایجاد یک تجربه کاملا جدید برای طرفداران کار فانتزی برجسته J.R.R. دیل میلر، رئيس جمهور بازی های Athlon گفت، "Tolkien، و ما در مورد تجدید علاقه در Lord of the Rings IP هیجان زده شده است. "این، همراه با چند ویژگی دیگر Athlon در حال کار است، به ما کمک خواهد کرد تا هدف ما ایجاد کنسول AAA تعاونی و تجربیات PC را که gamers خواهان بازی در سال های آینده است."

اعلام شده به عنوان "بازی آنلاین چند ساله"، اعلام کرد به صراحت نمی گویند که این بازی رایگان برای بازی است، اما مرجع به شرکت مادر بازی های Athlon Games Leyou Technologies Holdings Limited "تخصص عمیق با آزاد به بازی" طراحی بازی "نشان می دهد که آزاد به احتمال زیاد راه خواهد رفت. Leyou Technologies Holdings Limited دارای استودیوهای دیگر مانند Extremes دیجیتال است که Warframe و Splash Damage را ایجاد کرده است که Brink Bethesda's را توسعه داد. خود Athlon Games جدید است هرچند که بدون عناوینی که در پرونده آن ذکر شده است، مدیر عامل شرکت Leyou Technologies Holdings Limited در مورد استودیوی تازه کار تشکیل شده است و منتقد آینده خود با مخاطبان غربی است. Athlon، صاحب Extremes دیجیتال و آسیب چلپ چلوپ، قرارداد را با شرکت زمین Middle Earth (صاحبان مجوز از دنیای فانتزی JRR Tolkien) امضا کرده است تا یک بازی آنلاین جدید پر از اورک ها، hobbits ها و الف ها ایجاد کند.

"این یک فرصت منحصر به فرد برای همکاری نزدیک با شرکت های خاورمیانه برای ایجاد یک تجربه کاملا جدید برای طرفداران کار فانتزی جالب از JRR Tolkien، و ما در مورد تجدید علاقه در" پروردگار حلقه IP "هیجان زده است، گفت:" دیو میلر، رییس جمهور، بازی Athlon.

پیش از فرودو

این بازی به عنوان پیشگویی برای داستانهای شناخته شده Frodo و Bilbo Baggins قرار دارد و به جای آن در تاریخ عمیق خاورمیانه اتفاق می افتد و به راحتی از هر گونه مسائل کانونی جلوگیری می کند.

دقیقا چه نوع بازی ای خواهد بود یا چه سیستم عامل هایی بر روی آن ظاهر می شود، رمز و راز باقی می ماند. اما با توجه به نژاد بازی Athlon Games با بازی های آنلاین رایگان مانند Warframe، اگر این مسیری است که در اینجا گرفته شده است، جای تعجب نیست.

طرفداران سری پروردگار حلقه ها، به طرز شگفت آور آن را بسیار خوب بود، زمانی که آن را به بازی های که از حق رای دادن است. اگرچه عالم سایه جنگ نشان داد بحث برانگیز، Middle Earth: Shadow of Mordor سرگرم کننده بود. پروردگار حلقه ها آنلاین، یک بازی MMO سنتی، هنوز هم قوی است، و تعدادی از ضربات پنالتی و بازی های استراتژی نیز در طول سال ها تحت تاثیر قرار داده است.

فراتر از آن، تجدید علاقه به IP با یک نمایش جدید آمازون نخستین تلویزیون ادامه خواهد یافت، که مجددا بر اساس گذشته کشف شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است