توسعه دستیار صوتی Bixby سامسونگ - گوشی های هوشمند

توسعه دستیار صوتی Bixby سامسونگ

توسعه دستیار صوتی Bixby سامسونگ

توسعه دستیار صوتی Bixby سامسونگ

Samsung Bixby Audio Assistant Development

سامسونگ با هدف تقویت دستیار صدای Bixby اعلام کرده است که به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می دهد برنامه هایی را برای این پلتفرم تولید کنند تا بتوانند با گروه های غول پیکر مانند گوگل و آمازون رقابت کنند.

مدیر عامل بخش تلفن همراه سامسونگ، دی جی کوه، به CNBC گفته است که این شرکت یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) و رابط برنامه نویسی برنامه (API) را منتشر می کند تا برنامه های شخص ثالث بیشتری را با Bixby ادغام کند و از این طریق سودمندی آن را در همان زمان که آمازون الکسا با "مهارت ها" خود کار کرده است.

سامسونگ با استفاده از دستگاه های Echo آمازون و دستگاه های صفحه اصلی گوگل به طور دقیق در سایت های خود، امیدوار است که قابلیت های جدید Bixby باعث شود غول پیکر Galaxy Home خود را یک رقیب قابل قبول در این زمینه کند.

دستیار اولین بار با یک دکمه اختصاصی در گلکسی S8 گلچاپ در سال 2017 راه اندازی شد و نسخه 2.0 آن را با Galaxy Note 9 معرفی کرده است

در مصاحبه، Koh در نوامبر به ابزارهای توسعه دهنده فوق اشاره کرد و اظهار داشت که "نمی خواهد فقط عملکرد شش ماه یا نه ماه را ببیند، نه. از آنجا که این یک سفر طولانی است؛ این فقط آغاز می شود، زیرا با Bixby جدید که در Note 9 تعبیه شده است، یک نوزاد جدید متولد شده است. "

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است