6 مرحله برای شروع کسب و کار - کسب و کار

6 مرحله برای شروع کسب و کار

6 مرحله برای شروع کسب و کار

6 مرحله برای شروع کسب و کار

6 steps to start a business

بازار یابی برای کسب و کار شما مهم است، می توانید کسب و کار خود را گسترش داده و نام خود را برای مشتریان شناخته شده نمایید .

با تمام استراتژی های مختلف بازاریابی از بازاریابی محتوا به بازاریابی ایمیل، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی اثرگذار و بیشتر و در نهایت انتخاب بهترین راه برای اختصاص محدودیت زمان و منابع مالی به طوری که شما بالاترین میزان بازدهی را دریافت کنید .

برای کمک به تصمیم گیری مناسب برای بازاریابی برای راه اندازی خود، در اینجا با شش قدم ساده برای شروع بازاریابی کسب و کار خود آشنا شوید.

01 پیشنهاد ارزش خود را ایجاد کنید

در اصل، گزاره ارزش شما چیزی است که مشتریان به جای رقابت، مشتری را انتخاب می کنند. چند نکته برای یادآوری هنگام نوشتن پیشنهاد ارزش شما:

ارایه کوتاه و بدون سر و صدا. پیشنهاد ارزش شما توضیح می دهد که چرا مشتریان باید از شما خرید کنند. اگر شما نمیتوانید 10 کلمه یا کمتر را جمع کنید، احتمالا شما نمیتوانید آن را اجرا کنید.

دقیق باش. مشتریان شما دارای نیازهای خاص هستند؛ گزاره ارزش شما باید راه حل های هدفمند ارائه دهد

این در مورد مشتری شماست، نه شما. گزاره ارزش شما باید فقط درباره آنچه که برای مشتریان شما اهمیت دارد و ارزش شما را برای آنها به ارمغان می آورد، بحث کند.

ارزش در فرم های متعدد می آید. پول، زمان، راحتی و خدمات برتر، بعضی از راه هایی هستند که می توانید به مشتریان خود کمک کنید.

02 راه اندازی وب سایت پایه

وب سایت ها می توانند دلهره آور باشند، اما آنها نیازی به هزینه زیادی ندارند.

03 بهترین مشتریان را پیدا کنید

"نقشه تاثیر" یک سند برنامه ریزی است که به شما کمک می کند مخاطبین را شناسایی و پیگیری کنید که تاثیر بیشتری بر کسب و کار شما می گذارد. این یک سند برنامه ریزی است که به شما کمک خواهد کرد که یک برنامه بازاریابی جامع اجتماعی را طراحی کنید. نقشه نفوذ شما به سوالاتی مانند:

چه روزنامه ها و یا نشریات برای کسب و کار من مهم هستند؟

رقبای من چه کسانی هستند ؟

متحدان مفید چه کسانی هستند؟

وقتی مشتریان من از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، از چه نوع اصطلاحاتی استفاده می کنند؟

04 بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل - اگر شما آن را انجام نمی دهید بدانید این یک تاکتیک موثربرای فروش و تبدیل مشتریانی که بسیار مؤثر و با هزینه هستند،میباشد اما اگر قبلا ایمیل نكرده باشید، گزینه ها ممكن است دلهره آور باشند.

05 از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده کنید

رسانه های اجتماعی می توانند یک راه باور نکردنی برای رشد کسب و کار شما، هدف قرار دادن مشتریان جدید و گسترش مخاطبان خود باشند. مثلا:

شما ممکن است از طریق توییتر برای ایجاد تخصص خود استفاده کنید

تبلیغات فیس بوک قابل هدف هستند و به افزایش دسترسی شما کمک می کنند

وبلاگنویسان بازدیدکنندگان را دوباره و دوباره به سایت شما بازمیگردانند

شبکه های در حال ظهور مانند Vine، Instagram و Tumblr می توانند به شما کمک کنند تا علامت خود را ایجاد کنید

06 طراحی فوق العاده

طراحی گرافیک، نام تجاری و طراحی وب - همه اینها برای کسب و کار جدید حیاتی هستند. پس چگونه علامت خود را بدون شکستن بانک انجام می دهید؟ از طراحی بنیادی کسب و کار خود با کارت های معرف کسب و کارتان تا طراحی مناسب وبسایت و نام تجاری شما همگی در جهت معرفی و ایجاد شناخت بهینه در مخاطبان است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است