تازه های Apple Watch 4 - گوشی های هوشمند

تازه های Apple Watch 4

تازه های Apple Watch 4

تازه های Apple Watch 4

New Apple Watch 4

رسما پس از چند ماه غافلگیری، اپل دعوت نامه ها را به رویداد ویژه سالانه خود فرستاده است که به تاریخ 12 سپتامبر منتهی می شوند. انتظار می رود اپل ظرفیت جدید iPhone XS را بالا ببرد و بالقوه حتی آیفون XS Plus.

شایان ذکر است که Apple Watch 4 در همان زمان نمایش داده می شود و اختراع اپل نشان می دهد که قصد دارد تغییرات بزرگی را در صفحه نمایش smartwatch نشان دهد.

این اختراع مربوط به رفع مشکلاتی است که اپل و دیگر شرکتهای فناوری با آن روبرو هستند. به سادگی آن را هنگامی که یک صفحه با رنگ، نشان می دهد تصاویرسایه ، طرح های متن و تصویر و یا دیگر تکه های قابل توجه و یا الگوهای با هم هم پوشانی دارند . این اغلب به علت قطعاتی از صفحه نمایش رایانه است که سریعتر ازبخشهای دیگکر ایجاد می شود، بنابراین رنگ هنوز هم در یک ناحیه دیده می شود و نه در همه نواحی ساعت .

برخی معتقدند که راه حل burn-in solution و همچنین سایر تغییرات پیشنهادی می تواند به این معنا باشد که اپل در حال کار بر روی یک ویژگی بسیار درخواست شده است: همیشه روی صفحه نمایش.

اگرچه صفحه نمایش همیشه روی صفحه مطمئنا مفید خواهد بود، 9to5mac توضیح می دهد که دو بزرگترین مانع خواهد بود که در حال burn است، که اپل در حال حاضر آن را در بر دارد، و همچنین اثرات آن بر عمر کلی باتری . پس از همه، هیچ نقطه ای در یک صفحه همیشه روی صفحه وجود ندارد اگر تنها چند ساعت به طور مداوم روی آن باشد.

اعتقاد بر این است که ساعت اپل 4 برای مدلهای 42 و 38 میلیمتری تغییر نخواهد کرد. در عوض، انتظار می رود که دارای صفحه نمایش لبه به لبه و رزولوشن بالاتر باشد، به این معنی که باید بتواند بر روی ساعتهای کوچک آن نمود بیشتری داشته باشد.

براساس اطلاعات جدید از 9to5mac، مشخص شده است که رزولوشن جدید در 42mm اپل دیده شده 4 به احتمال زیاد 384 x 480 است. اگر ما این را با رزولوشن 312 x 390 در 42mm اپل دیده بان 3 مقایسه، به نظر می رسد اعتبار این نظریه که صفحه نمایش اپل درظاهر 4 خواهد بود 15٪ بزرگتر از سال ظاهی است که سال گذشته داشته است.

اگر به هر ظاهر اپل نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از قاب های بی ضرر در محیط اطراف، جایی که صفحه نمایش متوقف می شود و مرز بزرگتر سیاه و سفید باقی می ماند. اپل ظاهرا از این موضوع خلاص شده و به ما فضای بیشتری داده است.

دشوار است بگویم که آیا تغییرات صفحه نمایش در ثبت اختراع مشخص شده است یا خیر، به خصوص در هر زمان به زودی به دست خواهد آورد. اما جالب است بدانیم در مورد راه هایی که اپل می تواند مشکلات مربوط به صفحه نمایش را در آینده و همچنین پیاده سازی ویژگی های کاربران را حل کند به وضوح هنگام اعلام رسمی خواهیم دید و

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است