Surface Pro 4 نسبت به Apple iPad Pro ویژگی های - گوشی های هوشمند

Surface Pro 4 نسبت به Apple iPad Pro ویژگی های

Surface Pro 4 نسبت به Apple iPad Pro ویژگی های

Surface Pro 4 نسبت به Apple iPad Pro ویژگی های

Surface Pro 4 is superior to the Apple iPad Pro features

Apple در نهایت جدیدترین و بزرگترین تبلت خود را، iPad Pro معرفی کرد. به زودی مایکروسافت سرفیس پرو 3 خود را با جایگزینی جانشین خود یعنی Surface Pro 4 جایگزین می کند. انتظار می رود Surface Pro 4 در ماه اکتبر منتشر شود و با رقیب بزرگ خود یعنی Apple Pro رقابت می کند.

مانند Surface Pro 3، Apple iPad Pro می تواند با استفاده از یک ماوس و یک صفحه کلید به عنوان یک کامپیوتر رومیزی عمل کند. در اینجا، مقایسه ویژگی های شایعه و ویژگی های Surface Pro 4 در مقایسه با Apple iPad Pro:

ابعاد و نمایش

iPad Pro دارای صفحه نمایش 12.9 اینچی است که دارای رزولوشن 2،048 x 2732 پیکسل می باشد. این پیکسل تعداد پیکسل 265 پیکسل را تولید می کند و دارای مشخصات بسیار باریک 6.9 میلی متری است.

Surface Pro 4 گفته می شود گزینه های نمایش 12 اینچ و 14 اینچ است. انتظار میرود یکی از این مدل ها از لوازم جانبی Surface Pro 3 پشتیبانی کند. این نشان می دهد که این نوع از ویژگی Surface Pro 3 بسیار شبیه به Surface Pro 3 خواهد بود.

چیپ ست، RAM و ذخیره سازی

Apple iPad Pro مجهز به چیپ ست A9X اپل است که با 4 گیگابایت RAM پشتیبانی می شود. غول کوپرتینو سرعت پردازنده چیپ ست A9X را اعلام نکرده است. A9X در دو گزینه ذخیره سازی موجود است: 32 گیگابایت و 128 گیگابایت.

مایکروسافت Surface Pro 4 تمام چیپ ست جدید Skylake را معرفی خواهد کرد. از این رو، دستگاه در انواع پردازنده های مختلف مانند Core i3، i5 و i7 در دسترس خواهد بود.

همچنین با گزینه های مختلف RAM مانند 4 گیگابایت، 8 گیگابایت و 16 گیگابایت همراه خواهد بود. مدل پایه Surface Pro 3 64 گیگابایت است. با این حال، مدل پایه Surface Pro 4، یک نسخه 128 گیگابایتی خواهد بود.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

نسخه های Wi-Fi تنها نسخه iPad Pro که در دو گزینه ذخیره سازی (32 گیگابایت و 128 گیگابایت) به ترتیب برای 799 دلار و 949 دلار در دسترس هستند. اپل همچنین نسخه Wi-Fi + Cellular نسخه 128 گیگابایتی را برای 1079 دلار فروخت.

لوازم جانبی اضافی مانند قلم اپل (قلم) و صفحه کلید هوشمند به ترتیب به قیمت 169 دلار و 99 دلار است. خریداران اپل از اواخر نوامبر می توانند اپل اپل را خریداری کنند.

طبق گزارش Tech Times Surface Pro 4 با یک صفحه نمایش 12 اینچی ممکن است 800 دلار برای مدل پایه هزینه کند، در حالی که مدل اولیه 14 اینچی Surface Pro 4 از 900 دلار یا 950 دلار هزینه خواهد داشت. قلم Surface Pen همراه با دستگاه همراه است.

این به این معنی است که کاربران برای خرید آن نیازی به صرف پول اضافی ندارند. با این وجود، کاربران باید هزینه کیبورد Type Cover و ایستگاه docking را پرداخت کنند. گفته می شود که نسخه Surface Pro 4 در تاریخ 10 اکتبر اعلام شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است