iPad اپل Pro 3 طراحی و ویژگی های احتمالی - گوشی های هوشمند

iPad اپل Pro 3 طراحی و ویژگی های احتمالی

iPad اپل Pro 3 طراحی و ویژگی های احتمالی

iPad اپل Pro 3 طراحی و ویژگی های احتمالی

iPad Pro 3 Pro features

در حالی که چند شایعه iPad Pro 3 وجود داشته است، ما هیچ تصویری ازمحصول نداشتیم، اما اکنون همه چیز تغییر می کند، همانطور که رندرهای مختلف نشان داده شده اند.

به اشتراک گذاشته شده توسطOnLeaks (یک leaker قابل اطمینان) به نمایندگی از MySmartPrice، تصاویر بر اساس CADs کارخانه (طرح های کامپیوتری) و در حالی که او ادعا می کنند آنها ممکن است 100٪ دقیق باشند.

تصاویری که ظاهرا اپل Pro 12.9 (2018) هستند، نوارهای بسیار کوچکتری را در اطراف صفحه نمایش نسبت به هر iPad فعلی نشان می دهند که به این معنی نیز دکمه خانه و اسکنر اثر انگشت برداشته شده است، بنابراین، همانطور که قبلا شایعه شده است، خواهید باز کردن آن با استفاده از ID صورت میباشد.

توجه داشته باشید که در اینجا هیچ قطعه ای وجود ندارد، زیرا قاب ها هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای ساخت دوربین هستند.

دیگر جزئیات توجه داشته باشید شمایل یک فلز پشت با نوار آنتن در امتداد بالا و پایین، به علاوه فقط یک دوربین تک لنز در عقب.

احتمالا اپل Pro 3 را با اثر انگشت باز نخواهید کرد.

دکمه رمز و راز در لبه سمت راست وجود دارد.

اپل به نظر می رسد با یک پشت فلزی چسبیده باشد.

نازک کردن پرده ها بدان معنی است که باید فشرده شود.

اعتبار: MySmartPrice / OnLeaks

یک دکمه اضافی و یک پورت غیبی

به نظر می رسد اتصال هوشمند به پایین پشت (هنگامی که در پرتره برگزار می شود) منتقل شده است، در حالی که لبه سمت راست هر دو کلید های حجم و برخی از نوع دکمه رمز و راز و یا پورت قرار دارد - این دکمه قدرت نیست، همانطور که در لبه بالا دو مشبک بلندگو نمایان است .

در عین حال لبه پایین، پورت شارژ و دو ردیف بلندگو دیگر را نیز می بیند. متاسفانه به نظر نمی رسد یک پورت هدفون 3.5mm وجود دارد.

منبع ادعا می کند که اپل Pro 3 12.9 تقریبا اندازه گیری ابعاد 280.6 x 215 x 5.85mm (یا 7.77mm از جمله دوربین پشتی دوربین) را اندازه می گیرد، و آن را نسبتا کمی فشرده تر از iPad Pro 12.9 (2017) 305.7 x 220.6 x 6.9mm ، اما قابهای کوچکتر برای آن حساب خواهند کرد.

اپل Pro 3 ممکن است از یک چیپ ست A11X Bionic پشتیبانی کند

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است