تایید سامسونگGalaxy X برای امسال - گوشی های هوشمند

تایید سامسونگGalaxy X برای امسال

تایید سامسونگGalaxy X برای امسال

تایید سامسونگGalaxy X برای امسال

Samsung Galaxy X approval for this year

سالهاست که ما شایعات و اطلاعیه های کوچک در مورد اولین گوشی قابل انعطاف سامسونگ را شنیدیم، اما در حال حاضر اولین کلمه رسمی را در اختیار داریم که در یک زمان خاص در سال 2018 عرضه خواهد شد.

مدیر بخش موبایل سامسونگ DJ Koh تایید کرد که این شرکت پیش از پایان سال، گوشی را راه اندازی خواهد کرد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید قبل از سال 2019 آن را خریداری کنید.

کوه پیشنهاد داد که این شرکت در ماه نوامبر در کنفرانس سازندگان سامسونگ در سانفرانسیسکو، این دستگاه را به نمایش بگذارد.

قبلا سامسونگ تایید کرده است که این دستگاه بر روی یک دستگاه با صفحه نمایش قابل انعطاف کار می کند - که تلفن همراهی است که مدت ها به نام سامسونگ کهکشان X نامگذاری شده است - اما این اولین بار است که ما یک پنجره راه اندازی روشن داشته ایم و اطلاعات مستقیم از رئیس بخش تلفن همراه سامسونگ نیز هست.

Koh در مورد نحوه تنظیم گوشی برای کار با CNBC صحبت کرد. او گفت، "شما می توانید از بسیاری از کاربردهای ... در وضعیت همپوشانی استفاده کنید. اما هنگامی که شما نیاز به مرور یا چیزی دارید، ممکن است لازم باشد آن را باز کنید.

"اما حتی انعطاف ناپذیر است، در مقایسه با تبلت، چه سودی در مقایسه با رایانه لوحی دارد؟ اگر تجربه نزولی همان تبلت باشد، چرا مصرف کنندگان آن را می خرید؟

بنابراین، هر وسیله، هر ویژگی، هر نوآوری باید یک پیام معنی دار برای مشتری نهایی ما داشته باشد. بنابراین وقتی مشتری نهایی از آن استفاده می کند (فکر می کنند) «وای، این دلیلش این است که سامسونگ آن را ساخته است».

دقیقا همانطور که شرکت در حال انجام آن اتفاق می افتد، هنوز دیده می شود، اما بعدا در مورد آن اطلاعات بیشتری خواهیم داشت. ممکن است حتی به زودی نوامبر باشد که ما برای اولین بار دستگاه را امتحان کنیم.

با این حال چرا برای سامسونگ کهکشان X؟ به نظر می رسد تکنولوژی به نقطه ای رسیده است که چنین دستگاهی امکان پذیر است، در حالی که این شرکت می گوید، نظرسنجی های مصرف کننده انجام داده است که نشان می دهد بازار برای آن وجود دارد.

مدیر عامل شرکت سامسونگ همچنین پیشتر گفته است که این گوشی حیرت انگیز نخواهد بود، بنابراین ما انگشتان دست ما را به شدت متوقف کرده ایم. این دستگاهی است که به اندازه کافی چشمگیر خواهد بود که مردم در صف می مانند تا خرید کنند.

در واقع این گوشی قوی از سامسونگ است، اگر چه کمبود ارتقاء به دوربین و باتری کمی ناراحت کننده است. با این حال، صفحه نمایش مجدد روی صفحه نمایش بسیار جذاب است، و واقعا تفاوت زیادی را برای این گوشی ایجاد می کند - سامسونگ بسیاری از باکسهای مورد نظررا امتحان کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است