بازی Metro Exodus - بازی

بازی Metro Exodus

بازی Metro Exodus

بازی Metro Exodus

Metro Exodus Game

توسعه دهنده: 4A Games

ناشر: Deep Silver

بستر های نرم افزاری: PC، PS4، XBO

انتشار: 22 فوریه 2019

Metro Exodus یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط استودیوی 4A Games مبتنی بر مالت در اوکراین ساخته شده و توسط Deep Silver منتشر شده است. سومین قسمت از سری بازی های ویدئویی مترو بر اساس رمانهای دیمیتری گلوخوفسکی است. این مجموعه به دنبال وقایع مترو 2035 و مترو: آخرین نور است.

Metro Exodus در سال 2035تنظیم خواهد شد که رویدادهای Metro: Last Light را دنبال خواهد کرد. زمین همچنان در حال از بین بردن جنگ هسته ای است که بازیکنان به نقش Artyom گام می برند. در طی کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت E3 2018 ما نگاهی به بازیکنان جهان خواهد شد غواصی.

همانند قسمط قبلی، بازیکنان می بینند که جهان با موجودات خصمانه و انواع اسلحه ها به منظور استفاده به نفع خود پر شده است. از آنجایی که این بازی تا ماه فوریه سال آینده منتشر نخواهد شد، ما تصور می کنیم اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در آینده منتشر خواهد شد.

از آنجایی که Exodus پس از رویدادهای Metro 2035 (در سال 2036) تنظیم شده است، Artyom همچنان شخصیت اصلی است و شریک آن Anna (دختر میلر) نقش مهمی در طرح بازی به عنوان عضو خدمه Aurora دارد - بهترین تیرانداز در اسپارتان سفارش، او مشاور ارمیتم است و پشتیبانی از ماموریت های خارج را بعهده دارذ.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است