بازی Hannibal & Hamilcar - بازی

بازی Hannibal & Hamilcar

بازی Hannibal & Hamilcar

بازی Hannibal & Hamilcar

Game Hannibal & Hamilcar

Wargames آن را به روش های کلاسیک انجام دهید. به معنای آن است که wargames (بیشتر انتزاعی) نشان دهنده برخی از قدیمی ترین سبک های هیئت مدیره بازی است و تم های خود را از درگیری های جنگجویان در میدان جنگ تحت فرماندهی ژنرال های حماسی به وجود می آورند. اجزاء معمولا نیازی به فانتزی ندارند و اغلب ساده ترین اجزاء می توانند بازیکنان را به تمرکز بر روی استراتژی بر روی مردان ارتش پر جنب و جوش متمرکز کنند (نه اینکه آن ها به وضوح عالی نیستند).

PHALANX یک ناشر است که قصد دارد یکی از این کلاسیک ها (از لحاظ موضوع و سن) را برای یک مخاطب 2018 به ارمغان بیاورد. Hannibal & Hamilcar یک بازیکن 2 نفره است که در جنگ کلاسیک جنگهای Punic قرار دارد. بازی اصلی، هانیبال: رم در مقابل کارتاژ یک عنوان معتبر از سال 1996 است و در حالی که سنش جذابیت خود را به طرفداران طرفدار ندیده است، این نسخه جدید هم اکنون شامل توسعه همیلار و (مبهم) مینیاتورها برای ژنرال ها است. نه این که ممکن است ماموران آماده باشند برای مبارزه طولانی در محل سکونت قرار گیرند، اما تجربه کامل بازی ممکن است بیش از 3 ساعت طول بکشد.

مرورگر گیم پلی:

قبل از بحث در مورد قوانین و بازی بازی، لازم است که آنچه در جعبه آمده است را ببینید تا ببینید آیا این عنوان انتظارات از راه اندازی مجدد را دارد. 3 کتاب طولانی وجود دارد. یکی از قوانین اساسی است، یکی از کتاب های سناریو نشان دادن راه اندازی های مختلف است، و قوانین از درگیری های اولیه از جنگ های Punic به تمام راه را به انحلال است. در نهایت، و کمی گیج کننده است، "Playbook" وجود دارد که برای هدایت بازیکنان جدید از طریق تجربه است. این که آیا موفق خواهد شد بعدا بحث خواهد شد.

Hannibal and Hamilcar Track

همه چیز با منظره بسیار "کلاسیک" منظم در هیئت مدیره قرار گرفته است.

هیئت مدیره هیولا مدیترانه شش پانل دو طرفه است. کیفیت تصویر بالا است و توجه به جزئیات در سراسر پرداخت می شود. یکی از ویژگی های سناریوهای همیلارک شامل جنگ های دریایی است، در حالی که دیگر ویژگی های جنگ های Punic War در ابتدا در رم و کارتاژ بود.

اولین چیزی که بازیکنان در آن قرار داده و بازی می کنند این است که همه اینها به دست می آید. این بازی با هدف بالا رفتن از طریق هر مرحله از یادگیری قوانین، هدف قرار می دهد. متاسفانه همه اینها واقعا باعث می شود بازیکن (ها) بخشی از قوانین را بخواند و سپس دستورالعمل ها را در سناریوهای آموزشی دنبال کند.

هنگامی که بازیکنان به عمق بازی می روند، بازی با استفاده از یک دست از کارت های استراتژی، به طور مرتب به نوبت به پیش می رود. این کارت دارای نقاط عملیاتی برای حرکت ارتش و استقرار واحدهای جدید است. کارت همچنین یک رویداد دارد که به جای آن می تواند برای اقدامات خاص یا سربازان استفاده شود.

Hannibal and Hamilcar Cards

کارت های رویداد / استراتژی به خوبی نشان داده شده و مدولار هستند، بنابراین رویدادهای خاص در سناریوهای خاصی گنجانده نخواهند شد.

هنگامی که مبارزه اتفاق می افتد، بازی قوانین برای محاصره یا میدان جنگ باز فراهم می کند. محاصره ها، واحدهای دفاع را در طول زمان از بین می برد، در حالی که میدان های میدان باز، یک مسابقه با استفاده از کارت های جنگی را آغاز می کنند. هر بازیکن تعداد کارت ها را بر اساس قدرت واحد خود به دست می آورد. این کارت ها مانورهای میدان را نشان می دهد و دیدگاه عالی در مورد نحوه نبرد را می دهد. کارت های خاص کارت های دیگر را شکست خواهند داد و یک جنگ طولانی معمولا باعث تلفات بیشتر می شود.

علاوه بر این، هانیبال و همیلار قواعد عمیق اما قابل فهم برای یک فیل را فراهم می کند، زیر قوم مردم، کنسول ها، شهر های دیواره ای، عبور از کوه ها و خسارات زمستانی را تحمیل می کند. به استثنای اینکه بازیکنان به دنبال جزئیات به سطح میکرو هستند، چه چیزی ارائه شده است برای حفظ بازی طولانی تر، عمیق است.

در كتاب سناريو، هر سناريو در طول زمان زمان جنگ پونيك، گامي بيشتري براي ارائه يك درگي به عنوان يك بازي دارد. سیزده سناریو با توجه ویژه ای به سناریوی جنگ اول Punic War با قوانین گسترده ای برای جنگ های دریایی پرداخت می شود.

تجربه بازی:

به عنوان یک تازه وارد برای این بازی، برخی از جنبه های این تولید وجود دارد که به کسانی که قبلا با این عنوان تجربه نکرده اند، مضطرب خواهند شد. به طور خاص نیاز به فراخواندن کتابنامه است. محتوای اینجا واقعا ناکافی است. نیاز به کتاب در خواندن قوانین کامل فقط باعث می شود تا پیچیدگی بازی را به خواننده بفهمانید. این سخت نیست، اما کتاب مقدس چگال است و مانع هر گونه معرفی سریع به عمل بازی می شود. به همین ترتیب، به نظر می رسد که playbook یک نقشه برای یادگیری بازی است تا کمک به درک هر یک از قوانین باشد .

هانیبال و همیلار کارداگو

نشانه های استثنایی نیستند، اما اطلاعات موجود در هیئت مدیره مختصر و مناسب است.

یکی دیگر از چالش های کوچک این سناریوهاست. فقط کسانی که در جنگهای پونیک عاشق هستند، تفاوت زیادی بین بسیاری از سناریوها پیدا خواهند کرد. در مجموع بازی به طور مشابه با تفاوت های زیادی در تنظیمات انجام نمی شود. این فوق العاده برای بازیکنان با تجربه است که دوست دارند تنظیمات متناوب، اما سبک بازی به اندازه کافی از بازی به بازی برای این بازنگری متفاوت نیست.

اگفته می شود که کیفیت کلی و ارائه محصول فوق العاده ای است. این محصول تولید شده در سطح بالا برای یک وارگام است و در هنگام ارائه روی میز باید چند سر برگرداند. استفاده کوچک از مینیاتورها واقعا به ارائه کمک می کند. در این سن، ارتش مهم بود. هر واحد بدون فرمانده هیچ راهنمائی نداشت و خوراکی آسان برای یک نیروی بزرگ سرباز بود.

بزرگترین سوال اینجا این است که آیا هانیبال و همیلار موفق به جذب یک مخاطب جدید می شوند یا خیر. متأسفانه، همانطور که ارائه شده است، عدم وجود هر گونه کمک در منحنی یادگیری صرفه جویی در بیشتر قوانین بازیگر خواننده واقعا این عنوان را "یادگیری با بازی با یک دوست با تجربه". عمق هر عمل جالب و هیجان انگیز است و بازیکنان جدید بیمار می توانند با آموزش تمرین کنند، اما مهاجمان با تجربه هنوز از نظر مخاطبان اصلی هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است