Razer Phone 2 رسما در راه است - گوشی های هوشمند

Razer Phone 2 رسما در راه است

Razer Phone 2 رسما در راه است

Razer Phone 2 رسما در راه است

Razer Phone 2 is officially on the way

براساس آخرین گزارش ها، شرکت Razer بازی های سبک زندگی به اندازه کافی با پاسخ به اولین بازی Razer تلفن همراه خود به سرمایه گذاران قول می دهد که منتظر خبرهای بیشتری داشته باشند.

در گزارش موقت آن 2018 (PDF):

با راه اندازی Razer Phone در اواخر سال 2017، Razer از آن زمان به بعد به عنوان پیشگام صنعت به رسمیت شناخته شده است و تقاضا را برای اولین بار برای راه اندازی یک دستگاه تلفن همراه برای علاقه مندان به بازی، ایجاد رده کاملا جدید برای صنعت ایجاد کرده است . این گروه با موفقیت اولین نسل از تلفن های Razer، که در یک برنامه محدود پخش شده است، بسیار خوشحال است و نتایج بسیار مثبتی را در سطح بین المللی به دست آورده است. Razer اکنون منابع خود را در توسعه نسل دوم تلفن های Razer تلفن همراه و نسخه های نرم افزاری همراهی می کند که نرم افزار و خدمات آن را از طریق رایانه به بازار تلفن همراه گسترش می دهد.

در حالی که Razer Phone در ماه دسامبر 2017 از یک گوشی تلفن همراه انتظار داشت بعنوان یک گوشی انتظاررات ررا برآورده ساخت اما یک تلفن عمومی فوق العاده نبود. ما شاهد رقابت نسبتا سریع، از Asus ROG تلفن همراه و مناطق واکنش آن به پردازش توربو شارژ برای بازی (با سیستم گرمازدگی خارجی) در خط Honor Huawei میباشیم . Razer کار خود را بخاطر آن قطع کرده است.

به نظر می رسد که این درآمد بزرگی را برای این شرکت داشته است - دارای سیستم اعتباری مجازی Razer zGold، کیف پول Razer Pay (تا کنون تنها در آسیای جنوب شرقی) و فروشگاه بازی Razer Game Beta در آوریل 2018 راه اندازی شده است. بنابراین گسترش برنامه ریزی شده به تلفن همراه، به خصوص در ارتباط با یک تلفن جدید، مناسب طبیعی است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است