گوشی بی سیم Earin - تکنولوژی

گوشی بی سیم Earin

گوشی بی سیم Earin

گوشی بی سیم Earin

True Wireless Earbuds Earin

Earl M-2 هدفون های بی سیم واقعی قرار بود در ماه مارس 2017 عرضه شود . اما شاید چیزهای خوب برای کسانی که صبر می کنند در راه است . بیست ماه بعد، Earin در نهایت به قیمت 249 دلار (تقریبا 200 پوند یا 350 یورو تبدیل) یک جفت تحویل شد.

Earin ادعا نمی کند که هنوز کوچکترین و سبک ترین گوش ها در بازار هستند - فقط 4 گرم هرکدام، همانند Apple AirPod ها - آنها اکنون توانایی احضار گوگل دستیار را دارند. فقط روی صفحه لمسی فشار داده شده است.

همچنین، این شرکت می گوید که این گوشی ها 4 ساعت عمر باتری (یک ساعت بیشتر از اصل وعده داده شده) را دریافت می کنند و به طور کلی 14 ساعت در هنگام شارژ کردن و ذخیره سازی مغناطیسی همراه می شوند.

ارین می گوید که نیازی به کشیدن گوشه سمت چپ و اینکه درست قبل از قرار دادن آنها در گوش شما نیست. آنها به لطف شتاب سنج خود به طور خودکار آنها را تشخیص می دهند.

مورد مغناطیسی شارژ و ذخیره سازی. با کابل میکرو USB همراه است.

ترکیب آن با چهار میکروفن که به شما اجازه می دهد صوتی را در اطراف خود تقویت کنید تا بتوانید دنیای واقعی خود را بشنوید و رادیوهای ویژه NFMI (القاء مغناطیسی نزدیک) برای برقراری ارتباط با Earin بدون تاخیر یا مداخله (و یا به همین ترتیب) بیشترین فن آوری که تا به حال توانسته اید در گوش خود قرار دهید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است