بازی Asmodee Captain Sonar - بازی

بازی Asmodee Captain Sonar

بازی Asmodee Captain Sonar

بازی Asmodee Captain Sonar

Asmodee Captain Sonar Game

توسط Asmodee

برای "کاپیتان سونار"

یک بازی جدید دوجین زیردریایی برای دو تا هشت بازیکن

هر بازیکن بر روی یکی از چهار نقش در زیردریایی قرار می گیرد: کاپیتان، مارتین، مهندس یا اپراتور رادیویی

استفاده از سیستم های زیردریایی خود را برای پیدا کردن و نابود کردن دشمن زیر را در حالی که فرار از تشخیص خود را

پنج نقشه و سناریو منحصر به فرد توانایی بازپخش گسترده ای را برای هر بازی کاپیتان سونار ارائه می دهند

دو حالت بازی مجزا به شما این امکان را می دهد که به نوبه خود به نوبه خود بازی کنید و یا ترس کورکورانه از بازی همزمان را تجربه کنید

در پایین اقیانوس، هیچ کس فریاد شما را نمی شنود

در کاپیتان سونار، شما و هم تیمی هایتان یک زیردریایی پیشرفته ای را کنترل می کنید و سعی می کنید یک زیردریایی دشمن را پیدا کنید تا آن را از آب بیرون بیاورید تا بتوانید همان کار را برای شما انجام دهید. هر نقش مهم است، و رویارویی بی رحم است. سازماندهی و ارتباط برقرار کنید زیرا یک کاپیتان بدون خدمه او هیچ چیز ندارد: مامور اصلی، اپراتور رادیو و مهندس.

همه اعضای یک تیم در یک طرف میز قرار می گیرند و هر یک نقش خاصی در زیردریایی بازی می کنند و تقسیم کار برای این نقش ها وابسته به تعداد بازیکنان در بازی است: یک بازیکن ممکن است کاپیتان باشد ، مسئول انتقال زیردریایی و اعلام جزئیات برخی از این جنبش است. یکی دیگر از بازیکنان سونار را به منظور گوش دادن به دستورات مخالفان کاپیتان و تلاش برای کشف جایی که این زیر ممکن است در آب باشد؛ یک بازیکن سوم ممکن است در اتاق مهمات کار کند تا اژدر ها، معادن و دستگاه های دیگر را که برای مبارزه با آنها امکان پذیر است آماده کند.

کاپیتان سونار را می توان در دو حالت بازی کرد: نوبت به نوبت یا همزمان. در تنظیم دپارتمان، تمام اعضای یک تیم به طور همزمان اقدامات خود را انجام می دهند، در حالی که تلاش می کنند تا حوادثی را که انجام می دهند، انجام دهند. هنگامی که یک کاپیتان آماده حمله است، این اقدام برای لحظه ای برای دیدن اینکه آیا یک ضربه ثبت شده است، توقف می کند یا خیر، پس از آن که هدف قرار گرفت، زمانی که مهاجم متوقف شد یا با بیت های فلزی که در سراسر کف اقیانوس پراکنده شده است، بازی می کند.

نقشه های متعدد با سطوح مختلف دشواری گنجانده شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است