Push Notifications چیست؟ - تکنولوژی

Push Notifications چیست؟

Push Notifications چیست؟

Push Notifications چیست؟

Push Notifications Explained

Push Notifications یک پیام است که بر روی یک دستگاه تلفن همراه ظاهر می شود. ناشران برنامه می توانند هر زمان که می خواهند ارسال کنند کاربران نمی توانند در برنامه یا از دستگاه های خود برای دریافت آنها استفاده کنند. آنها می توانند بسیاری از چیزها را انجام دهند؛ برای مثال، آنها می توانند آخرین نمرات ورزشی را نشان دهند، کاربر را به انجام اقداماتی مانند خرید یک کوپن، یا اجازه دادن به کاربر در مورد یک رویداد مانند فروش فلش می دهد.

Push Notifications مانند پیام های متنی SMS و هشدارهای موبایل ظاهر می شوند، اما فقط به کاربران دسترسی دارند که برنامه شما را نصب کرده اند. هر پلت فرم تلفن همراه دارای پشتیبانی برای Push Notifications است - iOS، Android، Fire OS، ویندوز و BlackBerry همه خدمات خود را دارند.

چرا استفاده می شوند؟

Push Notifications به راحتی و ارزش برای کاربران برنامه ارائه می کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند دریافت کنند:

نمرات ورزشی و اخبار درست در صفحه قفل آنها

پیام های سودمند مانند ترافیک، گزارش آب و هوا و اسکی برف

بررسی پرواز، تغییر، و اطلاعات مربوط به اتصال

برای ناشران برنامه، Push Notifications یک راه برای صحبت مستقیم به یک کاربر است. آنها در یک صندوق ورودی فراموش می شوند - نرخ های کلیک می تواند دو برابر ایمیل باشد. آنها همچنین می توانند به کاربران یادآوری کنند که از یک برنامه استفاده کنند، چه برنامه ای باز است یا نه. آنها همچنین می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا اقداماتی مانند:

ارتقاء محصولات یا پیشنهادات برای افزایش فروش

بهبود تجربه مشتری

تبدیل کاربران برنامه ناشناخته به مشتریان شناخته شده

ارسال فاکتورهای معاملاتی به موقع

رانندگی کاربران را به کانال های بازاریابی دیگر مانند شبکه های اجتماعی

تاریخچه

ژوئن 2009: اپل راه اندازی سرویس Push Notifications اپل (APNs)، اولین خدمات فشار.

مه 2010: گوگل سرویس خود را، Google Cloud to Device Messaging (C2DM) را منتشر کرد.

مه 2013: گوگل " rich notifications " را معرفی می کند. rich notifications می تواند شامل تصاویر و همچنین دکمه های عمل باشد. دکمه های اقدام به کاربران اجازه می دهند تا از طریق اطلاع رسانی اقدام فوری کنند. برای مثال، کاربر میتواند یک آهنگ را پخش کند، برنامه را باز کند یا اطلاعات بیشتری ببیند.

سرویس اطلاعرسانی سیستم عامل (OSPNS). هر سیستم عامل تلفن همراه (OS)، از جمله iOS، Android، Fire OS، ویندوز و BlackBerry، خدمات خود را دارد.

ناشر برنامه ,برنامه خود را با OSPNS فعال می کند. سپس، ناشر برنامه را به فروشگاه app آپلود می کند.

برنامه مشتری این برنامه خاص سیستم عامل است که بر روی یک دستگاه کاربر نصب شده است. این اطلاعیه های دریافتی را دریافت می کند.

اضافه کردن به یک برنامه

ناشر برنامه ثبت شده با سیستم اطلاع رسانی push OS.

سرویس OS فراهم می کند رابط برنامه نویسی برنامه (API) به ناشر برنامه. API یک راه برای برنامه برای برقراری ارتباط با سرویس است.

ناشر برنامه SDK را به برنامه اضافه می کند. SDK یک کتابخانه کد اختصاصی سرویس سرویس اطلاع رسانی سیستم عامل است.

ناشر برنامه این برنامه را به فروشگاه App آپلود میکند.

فعال سازی کاربر

کاربر به یک فروشگاه برنامه OS می رود، باگذای و سپس یک برنامه را نصب می کند.

کاربر برنامه را باز می کند. شناسه های منحصر به فرد (شناسه) برای هر دو برنامه و دستگاه، با سرویس اطلاع رسانی سیستم عامل ثبت شده اند.

شناسه های منحصر به فرد از سرویس اطلاع رسانی سیستم عامل به برنامه منتقل می شوند. آنها همچنین به ناشر برنامه ارسال می شوند.

ناشر برنامه دریافت و ذخیره این جزئیات ثبت نام، از جمله شناسه های منحصر به فرد.

سپتامبر 2014: اپل دکمه های تعاملی اضافه شده است. این دکمه ها کاربران را قادر می سازد تا به طور ناگهانی به ناشر برنامه ارسال کنند. مدت کوتاهی پس از آن، اپل Push Notifications به ساعت اپل را گسترش داد.

چگونه اطلاعیه های فشار کار می کنند؟

برخی از بازیگران در ارسال Push Notifications عبارتند از:

در حال ارسال

ناشر برنامه یک پیام دستی را از طریق رابط کاربر آهنگساز پیام می نویسد. یا، ناشر پیغام خودکار را از طریق API ارسال می کند.

ناشر مخاطبان را تعیین می کند که به آنها اطلاع رسانی فشار داده می شود.

ناشر تعیین می کند که آیا پیام بلافاصله یا برنامه ریزی شده ارسال شود.

Push Notifications را می توان به بخش های پایگاه کاربر خود هدایت کرد و حتی برای کاربران برنامه خاص شخصی سازی شده است. این یک مزیت عمده در مقایسه با اس ام اس متن پیام است. با این حال، آنها همچنین نیاز به مدیریت داده های هویت کاربر دارند. و آنها نیاز به نوعی رابط برای نوشتن پیام ها، هدف گیری و ارسال آنها دارند.

ناشران می توانند این زیرساخت ها را خودشان بسازند یا می توانند یک فروشنده مانند Urban Airship را برای ارائه آن استخدام کنند. به طور ناگهانی، ناشران برنامه به جای ساختن آنها برای این سرویس ها پرداخت می کنند تا بتوانند بر روی یک برنامه بزرگ تمرکز کنند - ساخت و نگهداری یک سرویس اطلاع رسانی قوی بین پلت فرم، منابع قابل توجهی را به دست می آورد و تعمیر و نگهداری در حال انجام است. فروشندگان نرم افزاری همچنین قابلیت هایی مانند:

گزارش نویسی

برنامه ریزی

اتوماسیون بازاریابی موبایل

جمع آوری و تقسیم بندی ویژگی های کاربر

مدیریت اطلاعات

امنیت

پشتیبانی کراس پلت فرم

انتخاب در

برنامه های iOS نیاز به یک کاربر برای اعطای مجوز برای یک برنامه برای ارسال آنها Push Notifications ، در حالی که آندروید و سیستم عامل آتش نشانی نیست. متقاعد کردن کاربران برای انتخاب کردن برای موفقیت برنامه ها در iOS مهم است.

اکثر برنامه های iOS نشان می دهد هشدار استاندارد iOS زمانی که برنامه برای اولین بار باز شود. رویکرد بهتر این است که ارزش انتخاب کردن را نشان دهد - برای مثال، با یک سری خوش آمدید سفارشی پس از اولین باز کردن - سپس اجازه دهید کاربر انتخاب در بعد. نرخ انتخاب متوسط برای iOS از 58 درصد برای برنامه های خیریه تا 33 درصد برای بازی ها است.

برنامه های با کارایی بالا در تمام Verticals صنعتی (کسانی که در 90 درصد) نرخ انتخاب در بالای 50 درصد است. نرخ های انتخاب، برنامه های تجاری، خیریه و برنامه های خیریه منجر به ایجاد ارزش افزوده بیش از 70٪ می شود.

چگونه Push Notifications به کاربران نشان داده می شود؟

به طور عمده، کاربران به دلیل استفاده از تلفن خود، هشدار را به عنوان بنر یا هشدار ظاهر می کنند. این هشدار مهم نیست که کاربر چه کاری انجام دهد.

اکثر سیستم عامل های موبایل نیز Push Notifications را با هم در یک نمایه نشان می دهند. در iOS، اپل مرکز اطلاع رسانی دارد. مرکز اطلاع رسانی به ترتیب زمانی سازماندهی شده است و کاربران با کشیدن از بالای صفحه، به مرکز اطلاع رسانی می رسند. دستگاه های Android پیام های خوانده نشده را روی صفحه قفل نشان می دهند.

iOS به کاربران اجازه می دهد تا Push Notifications را در سطح برنامه فردی سفارشی کنند. کاربران می توانند صدای روشن یا خاموش را روشن کنند و سبک مورد استفاده iOS را برای نمایش اعلان انتخاب کنند. کاربران همچنین می توانند "نشان" قرمز را نشان دهند که تعداد اعلان های خوانده نشده را بر روی یک آیکون صفحه اصلی برنامه نشان می دهد. آندروید با استفاده از رویکرد بنر استاندارد که کاربران نمی توانند در یک سطح سیستم عامل تغییر کنند.

استفاده از مکان با اطلاعیه های فشار

تمام سیستم عامل های تلفن همراه از کاربران اجازه می دهند اطلاعات مکان را به اشتراک بگذارند. در iOS یک هشدار در اختیار کاربران قرار می دهد. آندروید به عنوان بخشی از تنظیم مجوز برنامه در طول نصب، ارائه می دهد.

ناشران می توانند پیام های مربوطه را با استفاده از اطلاعات مکان با داده های رفتاری ارائه دهند. مثالها عبارتند از:

 

یک برنامه بهبود خانه پیشنهادات را برای واحدهای خنک کننده در طول یک طلسم منطقه ای ارسال می کند.

یک بوتیک تخصص، کاربران را در عرض 50 مایلی از فروش یک تنه دعوت فقط VIP را دعوت می کند.

زنجیره ای از کالاهای ورزشی ملی خریداران خودروهای محلی را برای ورزشکاران حرفه ای محلی دعوت می کند.

استراتژی

Push Notifications یک مسیر مستقیم ارتباط با کاربران هستند. ناشران برنامه باید توانایی برقراری ارتباط با کاربران را از طریق Push Notifications به عنوان یک امتیاز، نه یک حق برخورد کنند. ناشران برنامه باید ارزش داشته باشند؛ اگر این کار را نکنند، Push Notifications نادیده گرفته یا خاموش خواهند شد. برخی از کاربران این برنامه را به طور کامل حذف خواهند کرد.

تجزیه و تحلیل و اندازه گیری ابزار مهم برای بهبود عملکرد برنامه شما است. اما مهم است که نوشتن Push Notifications قوی که برای کاربران ارزشمند باشد و اقدام به رانندگی کنند.

استراتژی ها و تاکتیک های پیام رسانی باید اندازه گیری و آزمایش شوند. استراتژی هایی نظیر افزایش حداکثر نرخ بهره، اطمینان از اینکه کاربران جدید به درستی بر روی سیستم قرار می گیرند و کاهش نرخ مصرف کاربران برنامه، کلیدی برای موفقیت برنامه می باشد. استراتژی های دیگر عبارتند از:

مطابقت داده های هر کاربر در کانال ها (وب، تلفن همراه، فروشگاه و غیره) برای درک بهتر رفتار کاربر

برای کاربران آسان است برای به اشتراک گذاشتن محتوا با شبکه های اجتماعی خود را آسان است

تشویق کاربران به انتخاب آن ها با ارائه انگیزه ها و نمونه هایی از ارزش هایی که اطلاعیه های شما ارائه می دهد

ارسال Push Notifications به صورت رایگان

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است