مدیریت موثر رسانه های اجتماعی - آموزش

مدیریت موثر رسانه های اجتماعی

مدیریت موثر رسانه های اجتماعی

مدیریت موثر رسانه های اجتماعی

Effective Social Media Management

چطور از رسانه های اجتماعی برای ترویج کسب و کار خود استفاده کنیم ؟ اینها انواع سوالاتی است که کارآفرینانی که در معرض آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی می پرسند .

نکات کلیدی اینجاست:

01 تمرکز کنید

Instagram Nat Geo مکان های دور افتاده را در کف دست شما قرار می دهد. بزرگترین اشتباه ترین کارآفرینان این است که آنها باید هر شبکه اجتماعی رسانه ای را از طریق فیس بوک به Pinterest یا توییتر انجام دهند.

در حقیقت، بسیاری از کسب و کارهای کوچک موفق به تمرکز تلاش های خود در یک شبکه می شوند که در آن احساس می کنند می توانند با موفقیت مشتریان را جذب کنند.

راه حل؟ در مورد اهداف خود با توجه به اینکه کدامیک از شبکه ها بیشترین احتمال همخوانی را با آنها دارند، فکر کنید.

در اینجا یک مرور کلی از برخی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی ارائه شده است:

Tumblr

Pinterest

Vine and Instagram

Twitter

Instagram

Periscope

02 اتوماسیون

برای بهینه سازی بازاریابی رسانه های اجتماعی، از جمله HootSuite، Tweetdeck، Sprout Social و Buffer، ابزارهای زیادی وجود دارد. از آنها برای برنامه ریزی به روز رسانی خود استفاده کنید و تجزیه و تحلیل در مورد عملکرد حساب های خود را ببینید.

یکی دیگر از گزینه های اتوماسیون عالی IFTTT.com است که "دستور العمل ها" را برای وظایف آنلاین تکراری ایجاد می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک عکس را که درتوییتر به صورت خودکار ارسال کرده اید به فیس بوک بفرستید یا هرکدام از عکس های رسانه اجتماعی خود را به طور خودکار به Dropbox ذخیره کنید، IFTTT.com می تواند این کار را انجام دهد.

03 ریسک کنید

"نقشه تاثیر" یک سند برنامه ریزی است که به شما کمک می کند مخاطبین را شناسایی و پیگیری کنید که این تاثیر بیشتری بر کسب و کار شما می گذارد. این یک سند برنامه ریزی است که به شما کمک خواهد کرد که یک برنامه بازاریابی جامع اجتماعی را طراحی کنید. نقشه نفوذ شما به سوالاتی مانند:

چه روزنامه ها یا نشریاتی برای کسب و کار من مهم هستند؟

رقبای من چه کسانی هستند؟

متحدان مفید چه کسانی هستند؟

وقتی مشتریان من از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، از چه نوع اصطلاحاتی استفاده می کنند؟

04 پیگیری و ارزیابی

شما می خواهید به طور مرتب ارزیابی کنید که آیا فعالیت های بازاریابی رسانه های اجتماعی شما می تواند مفید باشد یا خیر.

برای انجام این کار ابتدا تصمیم بگیرید که چه چیزی را میخواهید پیگیری کنید - پیروان جدید، موارد دلخواه، اشاره، نظرات و غیره

سپس بر روی یک دوره زمانی که می خواهید پیگیری کنید، تصمیم بگیرید.

شما می توانید با استفاده از داشبورد های تجزیه و تحلیل، که با سیستم عامل های نرم افزاری مانند HootSuite، Tweetdeck، Sprout Social و Buffer می آیند، یا گزارش های خود را با تجزیه و تحلیل مستقیما از حساب رسانه های شخصی خود بسازید.

آیا شما در زمینه های کلیدی که برای ردیابی تعیین می کنید، سود می گیرید؟ به طور منظم گزارشاتی را برای ردیابی آن فقط تولید می کند.

05 زمان را برای آزمایش آماده کنید

پریسکوپ

به نظر می رسد هر روز یک شبکه اجتماعی جدید جهان را فرا میگیرد. به همین دلیل است که سرعت برای آزمایش، بسیار مهم است.

جریان زنده ویدئو از تلفن همراه شما - همانطور که برنامه ها و رسانه های دیجیتال در جریان رسانه ها بیشتر شناخته می شوند، امکاناتی که توسط ویدیوهای زنده به نمایش گذاشته شده، به نظر قانع کننده است. از آخرین اخبار تا حوادث نفس گیر تا مراحل اول کودکی، ویدیوی زنده می تواند مخاطبان رسانه های اجتماعی را در سراسر جهان متصل کند.

Instagram، Vine و Tumblr همچنین می تواند ابزارهای قدرتمند در دست کارآفرینان باشد تا بتوانند پیام خود را دریافت کنند. در حالی که مشترکات بسیاری با شبکه های بزرگتر اجتماعی که پیش از آنها داشتند، فیس بوک و توییتر، این شبکه های جدیدتر دارای ویژگی های فراوانی هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است