تلویزیون توشیبا 8K با قیمت مناسب - تکنولوژی

تلویزیون توشیبا 8K با قیمت مناسب

تلویزیون توشیبا 8K با قیمت مناسب

تلویزیون توشیبا 8K با قیمت مناسب

Toshiba 8K TV at the right price

تلویزیون به عنوان مرکز تفریحی خانه شناخته شده است، اما به دلیل اینکه تکنولوژی اصلی به شمول تلفن های هوشمند، جریان و سخنرانان هوشمند تبدیل شده است، تلویزیون برای بسیاری از مصرف کنندگان بسیار ضروری است.

این چیزی است که توشیبا امیدوار است با آخرین طیف وسیعی از تلویزیون های با تکنولوژی بالا از جمله اولین مدل مفهومی تلویزیون 8K خود اصلاح شود.

اگر چه پیش بینی نشده است که به زودی به تولید انبوه برسد، ما اولین نگاهی به تلویزیون پیاده روی در کنفرانس IFA برلین داشتیم.

طراحی ساده

هدف Toshiba این است که تلویزیون 8K را به بازار اصلی تبدیل کند، با توسعه یک تلویزیون 8K که برای کاربردهای وسیعتری از کاربران و خانه ها قابل دسترسی است.

بسیاری از تلویزیون های 8K بیش از 80 "هستند، بنابراین مدل 65" توشیبا برای محدوده ای از فضاهای زندگی مناسب است و عرض باریک آن دارای تراکم پیکسلی بالاتری برای مشاهده حتی واضح تر است.

همانند اکثر طیف وسیعی از توشیبا، مدل 8K آن دارای یک طراحی براق و بی نظیر است که دارای لبه های فوق العاده نازک برای مشاهده بدون در نظر گرفتن آن و یک پایه نقره ای باقی مانده است که به هر سبک دکور هماهنگ می شود.

می توان آن را روی یک پایه تلویزیون گذاشت - با این حال، حتی در عرض کمتر از حد معمول 65 "، در اکثر مناطق زندگی مردم، فضای بسیار زیادی می گیرد، به علاوه قطعا هنگامی که روی دیوار نصب می شود بیشتر به نظر می رسد.

مدل 8K توشیبا یک تلویزیون HDR است، بنابراین رنگ ها بسیار زنده هستند، کنتراست دقیق است، وضوح تصویر بسیار شگفت انگیز است. همانطور که صفحه نمایش کوچکتر از اکثر مدل های 8K در IFA است، تراکم پیکسل بسیار غنی است و ساختار پیکسل با چشم غیر مسلح غیرممکن است. نتیجه؟ به نظر می رسد کاملا خیره کننده است.

اگرچه در حال حاضر 8K محتوای بسیار کم در دسترس است، تلویزیون با 8K upscaler می آید، بنابراین شما می توانید محتوای پایین تر خود را افزایش دهید. همچنین، با ورودی HDMI 2.1 ساخته شده است، شما قادر به مشاهده 8K محتوا به محض آنکه در دسترس قرار گیرد.

تصاویر با ضخامت بسیار دقیق، با رنگ غنی و پر جنب و جوش به لطف طیف گسترده ای از رنگ آن، که می تواند در حدود 1024 سایه برای هر رنگ، و همچنین Dolby Vision برای تصویربرداری دقیق، کنترل شود.

همیشه تماشای تلويزيون بدون "زندگی" کردن با آنها برای مدت زمان طولانی دشوار است - به همين دليل تماشاي تلويزيونهای خاموش در کنفرانس فناوری دقیقا ساده ترين تماشاي تلويزيون نيست.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است