دوربین های GoPro Hero7 - گوشی های هوشمند

دوربین های GoPro Hero7

دوربین های GoPro Hero7

دوربین های GoPro Hero7

GoPro Hero7 cameras

به نظر می رسد که دوربین های جدید GoPro ما را به سمت خود جلب میکند، پس از نمایش تصاویر فروشگاهی که GoPro Hero7 را نشان می دهد این محصول راه خود را بر روی وب پیدا کرد. هنوز هیچ منبع رسمی از سوی GoPro وجود ندارد، اما این تصاویر به اندازه کافی معتبر هستند.

این تصاویر به طور رسمی به Reddit ارسال شده است ، تصاویر نشان می دهد که GoPro Hero7 سه دوربین دارد که به همراه آن هستند: Hero7 White، Hero7 Silver و Hero7 Black. هیچ کلمه ای در مورد اینکه چگونه هر مدل متفاوت است فعلا وجود ندارد ، اما یکی از بهترین مدل های Black One تنها یک نمایشگر پیشرفته است و بدون شک یکی از گران ترین مدل ها نیز خواهد بود.

ضد آب کردن و تثبیت کننده تصویر، اشاره ای به blurbs بازاریابی دارد، که باعث می شود یقین شود که دوربین های جدید گامهای دائمی به سمت اصلاح برداشته باشند . هر چند هنوز مشخصات خاصی برای به اشتراک گذاشتن وجود ندارد .

همانطور که این رنگ ها، Black Moniker مدتهاست که برای مدل های بالای مدل GoPro استفاده می شود، اما از مدل GoPro Hero4 در سال 2015 مدل نقره ای دیده نشده است و مدل سفید جدید، شاید گزینه ای برای قیمت بیشتر باشد ، اما ما باید صبر کنیم و ببینیم

چند سال گذشته GoPro چندان خوشایند نیست: مشتریان با دوربین های عمل، هیچ عجله ای برای ارتقاء ندارند و کسانی که به نظر نمی آیند خوشحال باشند که از اسمارتفون های خود برای فیلمبرداری استفاده کنند. GoPro در تلاش برای تنوع بخشیدن به خط تولید خود، یک پا را به دنیای هواپیماهای بدون سرنشین سوق داد، اما از آن زمان به بعد پلاگین آن را کشف کرده است.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است