راه اندازی وبلاگ چگونه است؟ - آموزش

راه اندازی وبلاگ چگونه است؟

راه اندازی وبلاگ چگونه است؟

راه اندازی وبلاگ چگونه است؟

How to set up a blog?

پاسخ به این سؤال ساده است . وبلاگ ها مدت ها تحت تاثیر سیستم عامل هایی بودند که شما از WordPress و Blogger شنیده اید. شروع یک وبلاگ ساده است به عنوان فشار دادن یک دکمه.

اکنون رقابت و رسانه های بیشتری برای پتانسیل وبلاگ شما وجود دارد. بنابراین اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید و شما در حال بررسی یک وبلاگ برای به دست آوردن تلاش های خود و پیروزی برای کسب مشتریان جدید هستید، برای اینکه خودتان را برای موفقیت آماده کنید،موارد ذیل را در نظر بگیرید.

01 کاربران معمولی

یک وبلاگ نویس با ایجاد یک مخاطب، پول آنلاین را ایجاد می کند

تعدادی از سیستم عامل های سرویس وجود دارد که می تواند شما را در طول روز و وبلاگ نویسی در عرض چند دقیقه - به صورت رایگان! هدایت کند .

در Blogger شما می توانید وبلاگ را به صورت رایگان در کمتر از پنج دقیقه بدون دانستن چیزی در مورد طراحی وب بنا کنید و بلاگر حتی تنظیم Google AdSense را اتوماتیک می کند، بنابراین شما می توانید برای خود با نمایش تبلیغات و گرفتن پرداخت زمانی که افراد بر روی تبلیغات درون وبلگ شما دارند کسب نمایید.

وبلاگ Tumblr هر دو پلت فرم وبلاگ نویسی و یک شبکه اجتماعی است. کاربران برای ایجاد محتوای اصلی در قالب متن، عکس و ویدیو، یا «پست الکترونیکی مجدد» پست های دیگر، وبلاگ های خود را ایجاد می کنند. شما همچنین می توانید وبلاگهایی را که دوست دارید را دنبال کنید، در یک مانور مشابه برای دنبال کردن کسی در توییتر یا فیس بوک. وبلاگ Tumblr به دلیل سرعت تمرکز خود در فرم کوتاه، بصری و سریع در حال افزایش است. "Tumblr" از "tumblelog" - یک فرم "micro-blogging" است که به کاربران اجازه می دهد تا به روز رسانی های سریع را تغییر دهند. این مخصوصا در برخی از رشته ها مانند مد و موسیقی بسیار محبوب است.

 

شما همچنین می توانید یک وبلاگ رایگان در WordPress.com ایجاد کنید، هرچند اسکات آلن توضیح می دهد که WordPress.com دارای یک سیاست سخت "استفاده غیر تجاری" است و به خوبی آن را "مبهم" می سازد. نمونه هایی از چندین نفر که وبلاگشان را دارند، به راحتی حذف می شوند بدون هشدار بدون استفاده از مجوز، بدون اینکه کپی پشتیبان داده ها و غیره ارسال شوند، فقط برای داشتن تعداد زیادی لینک وابسته در پست های خود. "

همراه با پلت فرم (WordPress.com)، وردپرس همچنین می تواند به عنوان یک نرم افزار برای قدرت وب سایت های مستقل و وبلاگ هایی که به آن وب سایت ها متصل است، استفاده شود.

مشکل؟ اگر بلاگ خود را در سایت خود تنظیم کنید، چگونه خوانندگان را دریافت می کنید؟ ایجاد مخاطبان می تواند وقت گیر باشد و هیچ تضمینی وجود ندارد که به مخاطبان تبدیل شود.

متوسط

مزایا و معایب برای شروع کسب و کار با خانواده

پلاتفرم انتشار پلت فرم به عنوان یک مکان "برای به اشتراک گذاشتن ایده ها" به عنوان یک مکان جاسازی شده است.بطور متوسط ​​برای تعدادی از کارآفرینان انتخاب مقصد شده است. جای تعجب نیست که رابط کاربری زرق و برق دار است، ابزار انتشارات ساده و مخاطبان بالقوه بزرگ در حال حاضر ساخته شده است. امروز از Medium استفاده کنید.

لینک

Linkden

در حال حاضر LinkedIn اجازه می دهد تا اعضای به انتشار پست های طولانی در مورد تخصص و منافع خود راحت باشند . این یک راه عالی برای ایجاد اعتبار حرفه ای خود را از طریق پست های اطلاع رسانی است که به یک مخاطب بسیار واجد شرایط ارسال میشود.

جایگزینی برای وبلاگنویسی

لیست ایمیل خود را افزایش دهید

ایمیل یک تاکتیک است که اغلب توسط بسیاری از شرکت های کوچک به نفع وبلاگ نویسی نادیده گرفته می شود - و این شرم آور است. چرا؟ اول از همه، به دلیل اینکه ایمیل به عنوان یک ابزار فروش بسیار موثر است - در یک مطالعه اخیر DMA (2012)، 67٪ از پاسخ دهندگان ایمیل را به عنوان بهترین ROI هر تاکتیکی (بیشتر از دو برابر پاسخ هر گونه تاکتیک) نشان دادند.

ایمیل همچنین به طور باورنکردنی ساده برای راه اندازی، رایگان است و می تواند تفاوت واقعی در نحوه دستیابی و حفظ روابط مشتری خود را داشته باشد. برای چهار مرحله ساده برای شروع برنامه بازاریابی ایمیل خود را مطالعه کنید - و امتحان کنید!

با وبلاگ خود درآمد کسب کنید

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است