4 قدم برای داشتن تکنولوژی به روز در کسب و کار - آموزش

4 قدم برای داشتن تکنولوژی به روز در کسب و کار

4 قدم برای داشتن تکنولوژی به روز در کسب و کار

4 قدم برای داشتن تکنولوژی به روز در کسب و کار

4 Steps To Getting The Latest Technology In The Business

نگه داشتن تاریخ با تکنولوژی برای هر صاحب کسب و کار ضروری است، حتی کسانی که شرکت های فن آوری را اجرا نمی کنند.

نرم افزار بهره وری اداری، سیستم های امنیتی، کامپیوترها و شبکه ها، سیستم های تلفن و غیره همه تحت تاثیر تکنولوژی قرار دارند. این که آیا این یک سیستم فروش ساده و ساده است که خرید روزانه را انجام می دهد یا یک شبکه پیچیده ای که مردم و مکان های مختلف را در سراسر جهان متصل می کند، فناوری به سازمان ها کمک می کند تا یک مزیت رقابتی داشته باشند.

در حالی که حفظ عناصر کسب و کار شما که از تکنولوژی استفاده می کنند، در حال حاضر بخشی از زندگی روزمره خود است، حفظ تکنولوژی مربوطه و اطمینان از استفاده بیشتر از آن، بهتر است اگر به صورت سیستماتیک و کارآمد انجام شود.

شما باید قادر به ادغام آگاهی فناوری در کسب و کار خود در یک فرآیند چهار مرحله ای صاف و کارآمد باشید که بسیار کم هزینه می شود زیرا بر اساس منابع موجود است. هنگامی که سیستم را می گیرید، زمان لازم برای نگهداری از تکنولوژی فقط چند دقیقه طول می کشد که بخشی از ارزش آن برای کسب و کار شما باشد.

مرحله 1: تعیین نیازهای شما

وقت بگذارید تا در مورد آنچه که مربوط به شماست فکر کنید. به عنوان مثال، اگر عملکرد اولیه کسب و کار شما فروش است، شما به احتمال زیاد دارای یک کارمند فروش هستید که زمان زیادی را صرف اداره آن می کند که با مشتریان ارتباط برقرار می کند. این به این معنی است که ابزارهای موثر برای برقراری ارتباط یکی از نیازهای شما خواهد بود.

با لیست تمام اقلامی که شما و کارکنانتان از آن استفاده کرده اید، با همدیگر ارتباط برقرار کنید و با مشتریان، شروع کنید. از نظر سخت افزار، این احتمالا شامل تلفن های همراه و رایانه های لپ تاپ و / یا رایانه لوحی علاوه بر سیستم تلفن و شبکه کامپیوتری در دفتر شما است.

سپس، موارد کلیدی را که شما و کارکنان باید بتوانند با آن تکنولوژی انجام دهند، لیست کنید. شاید توانایی شرکت در تماس های کنفرانس مهم است. شاید همه برای دسترسی به اطلاعات یا به روزرسانی دسترسی به یک پرونده صفحه گسترده داشته باشند.

دانستن آنچه که شما نیاز دارید، اولین گام برای شناسایی و پیاده سازی مناسب ترین تکنولوژی است.

مرحله 2: ارزیابی منابع موجود

بگذارید بگوییم شما و کارکنان خود را از طریق یک محصول محبوب مانند مایکروسافت آفیس متصل می کنید، اما شما از تلفن های مبتنی بر Android و رایانه ها و رایانه های قرص روی سیستم عامل مک استفاده می کنید. در حالی که ممکن است آن را یک برنامه ایده آل نباشد، این قابل اجرا است زیرا Office سازگار با سیستم های مک Google و سیستم عامل مک اپل است.

آنچه شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که شما اعلامیه های مربوط به هر سه سازمان - مایکروسافت، گوگل و اپل را در مورد به روز رسانی نرم افزار و تغییرات در ویژگی هایی که ممکن است تأثیری که شما و کارکنان شما می توانند داشته باشند، دنبال می کنند. علاوه بر گرفتن اطلاعات به طور مستقیم از آن شرکت ها، منابع آنلاین مانند CNET، TechRadar و دیگر موارد معمولا در مورد گزارش تغییرات و به روزرسانی های پیش از منحنی پیش می آیند.

همچنین یک ایده خوب است که به دنبال جلسات آموزشی در جامعه خود باشید که مربوط به فناوری مورد استفاده شما هستند و کارکنانی را که می توانند از آنها بهترین بهره را ببرند، ارسال کنند.

مرحله 3: رتبه منابع

هنگامی که شما فرصتی برای بررسی منابع آنلاین یا نشریات دیگر داشته باشید و شاید در بعضی تمرینات حضور داشته باشید، باید ایده ای در مورد بهترین کارها داشته باشید. بر اساس این که شما فکر می کنید بهترین اطلاعات را بدست آورید، اولویت بندی منابع بیشتر وقت خود را به دست خواهید آورد.

بعضی از منابع مورد بررسی شما ممکن است برای شما بی معنی باشد، اما بعضی دیگر باید ثابت شود که بیشترین دسترسی و یا ساده ترین پیروی را داشته باشند، و آنهایی هستند که می خواهید زمان مرور را بررسی کنید.

مرحله 4. زمان برای استفاده از منابع را

زمان بندی برنامه هر هفته به طور واقعی از طریق پیگیری. ممکن است سه شنبه صبح ها برای شما آهسته باشد، بنابراین می توانید زمان زیادی را صرف کنید که نیاز به بررسی هر گونه تغییرات مرتبط با فناوری که در دفتر خود دارید استفاده کنید.

اگر یک فرد فناوری اطلاعات (IT) دارید که شغلش در کنار این به روز رسانی ها و تغییرات است، شاید این زمانی است که شما یک جلسه هفتگی خود را با او برنامه ریزی می کنید تا شما را در مورد تغییرات در افق مختصر توضیح دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است