الزامات طرح تجاری - آموزش

الزامات طرح تجاری

الزامات طرح تجاری

الزامات طرح تجاری

Business Plan Requirements

سخن گفتن "تنها زنده ماندن قوی" هرگز درست تر از تجارت نیست. ، در تمام سختی های آن، راهی برای موفقیت در میان جنگل های تجاری وجود دارد. مثل هر چیزی در زندگی، یک سیستم جامع است که درک و پیگیری می شود، ما را به موفقیت می رساند و تجارت متفاوت است. چالشی که بسیاری از معامله گران جدید به آن آسیب می رسانند، نمی دانند که چگونه بسیاری از سر و صدای بازار را قطع کنند. یک تراژدی با تجربه برای برطرف کردن سر و صدا و موفقیت به سادگی با پیروی از یک سیستم که در آن فرصت ها به آنها می رسد، طول می کشد. آنها معاملات را تعقیب نمیکنند و تحت هیچ شرایطی معاملات را براساس نظر خودشان مطرح نمیکنند. آنها به سادگی معیارهایی را می دانند که(از طریق بازخورد ) بیشتر کار می کند.

به عبارت ساده، معامله گران موفق و سازگار از یک طرح تجاری جهت حرکت در بازارهای استفاده می کنند. در برنامه های تجاری که قوانینی دارند و باید با نظم و انضباط همراه باشد. یک طرح تجاری باید داشته باشید. در حال حاضر، آنها نباید بیش از حد بالا یا پیچیده باشند. آنها فقط باید دستورالعمل هایی را که پیش از خرید شما دنبال می کنند، تعیین کنید.

برنامه های تجاری به شما کمک می کند کسب و کار خود را انجام دهید

یک طرح کسب و کار خوب شما را در هر مرحله از شروع و مدیریت کسب و کار شما هدایت می کند. شما از طرح کسب و کار خود به عنوان نقشه راه برای چگونگی ساخت، اجرا و رشد کسب و کار جدید خود استفاده می کنید. این یک راه برای فکر کردن از طریق عناصر کلیدی کسب و کار شما است.

طرح های کسب و کار می تواند به شما کمک می کند که منابع مالی بگیرید یا شرکای جدید کسب و کار را به دست آورید. سرمایه گذاران می خواهند احساس اعتماد به نفس کنند که بازده سرمایه گذاری خود را می بینند. طرح کسب و کار شما ابزار مورد استفاده برای متقاعد کردن افرادی است که با شما کار می کنند - یا سرمایه گذاری در شرکت شما - انتخاب هوشمندانه است.

به عنوان مثال، یک طرح تجاری جامع لیستی از موارد ذیل را شامل می شود:

خلاصه اجرایی

شرح کسب و کار

تحلیل بازار.

مدیریت سازمان

استراتژی های فروش

مقررات مالی

پیش بینی های مالی

هدف یک طرح تجاری این است که شما را متمرکز سازد. این یک سیستم توسعه است که به ویژگی های شخصیتی شما و دید / درک بازارها کمک کند. این ممکن است به معنای عقلانی باشد، اما شگفت آور است که چه تعداد زیادی افراد واقعا از طرح تجاری استفاده نمی کنند و یا از آن استفاده نمی کنند. به نظر من، غیرمسئولانه است که وارد یک تجارت شود که به نوعی از یک سیستم پیروی می کند که برای موفقیت آزمایش شده است. تجارت بسیار علمی و هنری است. بخش علمی طرح تجاری است. این درک است که رهنمودهای سیستماتیک وجود دارد که باید قبلا مورد استفاده قرار گیرد.

تجارت، در هسته آن، خسته کننده است. این یک کسب و کار ساده است که در آن شما می دانید چه کاری را در چه زمانی باید انجام دهید . ابتدا زیان خود را مدیریت می کنید و سپس به دنبال سود هستید. همه اینها از طرق موفقیت آمیز و به خوبی آزمایش شده، طرح تجاری به دست آمده است.

بنابراین اگر طرح تجاری را توسعه نداده اید ، از شما خواسته می شود تا لحظه ای فکر کنید که در واقع چه کاری انجام دهید. فکر کنید در مورد خطراتی که روزانه در بازارها و شرکت کنندگان در آن وجود دارند. در صورتی که نمیتوانید مشخصات خود را تقویت کنید و از یک طرح تجاری استفاده نمی کنید، فکر کنید که احتمالا اتفاق میافتد. امید است که شما یک طرح تجاری را در پیش رو دارید. این کار به کاهش سر و صدای بازار کمک می کند و در کاهش ریسک های غیر ضروری کمک یاری بخش است .

به یاد داشته باشید، یک طرح تجاری خوب که با سطح بالایی از نظم و انضباط همراه است، پایه ای است که بر آن حرفه تجارت شما روی آن ساخته شده است!

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است