راه بازگشت انرژی شما - آموزش

راه بازگشت انرژی شما

راه بازگشت انرژی شما

راه بازگشت انرژی شما

Your energy return way

خستگی یک شکایت رایج است، به ویژه پس از آنکه افراد سالخوردگی را تجربه کردند. خوشبختانه روشهای ساده ای برای افزایش انرژی وجود دارد. برخی حتی روند پیری را آهسته می کنند.

در پایین چگونگی پر کردن مخزن انرژی خود را هنگامی که سطح انرژی شما پایین می آید ملاحظه کنید.

1. رفع مشکلات بهداشتی

خستگی یکی از علائم شایع بسیاری از بیماریها است، از جمله دیابت، بیماری قلبی، آرتریت، آنمی، بیماری تیروئید و آپنه خواب. اگر احساس خستگی ناخوشایند دارید با پزشک خود صحبت کنید

بسیاری از داروها می توانند به خستگی کمک کنند. این داروها شامل داروهای فشار خون، آنتی هیستامین ها، دیورتیک ها و داروهای دیگر می باشند. اگر پس از شروع یک دارو جدید شروع به تجربه خستگی کنید، به پزشک خود بگویید.

2. حرکت کنید

آخرین چیزی که می توانید احساس کنید هنگام خستگی، تمرین است. اما مطالعات بسیاری نشان می دهد که فعالیت فیزیکی سطح انرژی را افزایش می دهد.

کری جی استوارت، استاد پزشکی و مدیر فیزیولوژی ورزشی بالینی و تحقیقاتی در دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز می گوید: "ورزش به طور پیوسته با شدت بهبود و کیفیت کلی زندگی مرتبط است." "افرادی که فعال می شوند حس اعتماد به نفس بیشتری دارند. استوارت می گوید، ورزش همچنین باعث بهبود کارایی قلب، ریه ها و ماهیچه ها می شود. "این معادل بهبود بهره وری سوخت یک ماشین است. این به شما انرژی بیشتری برای هر نوع فعالیت می دهد. "

3. دست از کار بکشید .

اگر چه تقریبا هر تمرینی خوب است، یوگا ممکن است به خصوص برای تقویت انرژی موثر باشد. داوطلبان در یک مطالعه بریتانیایی پس از شش هفته کلاس یوگا یک بار در هفته، پیشرفتهایی در تفکر روشن، انرژی و اعتماد داشتند.

هیچ وقت دیر نیست که سعی کنید. محققان دانشگاه اورگان به آموزش 135 مرد و زن 65 تا 85 ساله آموزش یوگا ارائه دادند. در پایان شش ماه، شرکت کنندگان گزارش دادند افزایش احساسات و افزایش انرژی در کل.

4. مقدار زیادی آب بنوشید

کم آبی بدن انرژی را کاهش می دهد و عملکرد فیزیکی را کاهش می دهد. Dan Judelson، PhD، استاد رشته کینزیولوژی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در Fullerton می گوید: "تحقیقات ما نشان می دهد که کم آبی بدن برای ورزشکاران سخت تر می شود." "این منطقی است که فکر کنید که کمبود آب باعث خستگی حتی افرادی می شود که فقط کارهای خود را انجام می دهند."

همچنین کاهش میزان آلودگی و غلظت نشان داده شده است.

جودسلون می گوید: "چگونه باید بفهمید که آب کافی آب می خورید؟" ادرار باید رنگ زرد کم رنگ یا کاه رنگ باشد. "اگر آن تیره تر از آن است، شما نیاز به آب نوشیدن."

5. زود به رختخواب بروید.

کمبود خواب خطر ابتلا به حوادث را افزایش می دهد و یکی از دلایل اصلی خستگی روزانه است. راه حل: برای خواب یک شب کامل به اندازه کافی در رختخواب بمانید.

زمانی که افراد در یک مطالعه دانشگاه استنفورد در سال 2004 ثبت نام کردند، تا زمانی که خواستند، به خواب میرفتند، آنها قدرت بیشتری و خستگی کمتر را گزارش کردند. عادات خواب خوب ممکن است مزایای سلامتی مهمی نیز داشته باشد. هزاران ساله گزارش بهتر از میانگین خواب.

اگر کوتاه به حالت بسته شدن چشم برسید، کمی بعد از ظهر بیدار شوید. ناپایداری بیداری را بهبود می بخشد و عملکرد و یادگیری را ترویج می دهد. فشار ده دقیقه ای به اندازه کافی برای افزایش انرژی است. هرچند نگران نباشید بیش از 30 دقیقه، یا ممکن است در همان شب خوابیدگی داشته باشید. بر طبق آکادمی پزشکی خواب آمریکا، یک ناخن با یک فنجان قهوه میتواند تقویت انرژی را حتی بیشتر کند.

6. ماهی بخورید.

امگا 3 برای قلب شما نیز ممکن است هشیاری را افزایش دهد. طبق یک مطالعه سال 2009 توسط دانشمندان دانشگاه ایتالیا، داوطلبان که یک کپسول ماهی ماه را برای 21 روز در نظر گرفتند، سرعت واکنش روانی روانی را افزایش دادند. آنها همچنین احساس قویتری را گزارش دادند.

7. ساعت را با ساعت بدن خود تنظیم کنید .

بعضی از مردم اولین صبحانه انرژی را از دست می دهند. آنها اغلب صداقت های صبح را می شنوند جغدها شبها افرادی هستند که در پایان روز بهترین هستند.

این تفاوت های فردی در الگوهای انرژی روزانه توسط ساختار مغز و ژنتیک تعیین می شود، بنابراین آنها می توانند دشوار تغییر کنند. در عوض، از ریتم های روزانه خود مطلع شوید. سپس برنامه هایی را که خواستار فعالیت شما هستند، زمانی که سطح انرژی شما به طور معمول در اوج خود هستند.

8. وزن اضافی را کم کنید .

استوارت، از دانشگاه جانز هاپکینز می گوید، از دست دادن وزن اضافی می تواند یک تقویت انرژی قوی را فراهم کند. حتی کاهش کمی در چربی بدن، خلق و خوی، توانایی و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.

اکثر کارشناسان کاهش وزن توصیه می کنند که بر میزان قسمت ها، صرف غذا متعادل و افزایش فعالیت بدنی کاهش یابند.

9. مناسب بخورید

بعضی از افراد ممکن است روزانه بخورند و یا غذاهای کوچکتر بخورند. این ممکن است باعث کاهش سطح قند خون شما شود.

از کل دانه ها و دیگر کربوهیدرات های پیچیده تر استفاده کنید. این هضم طولانی تر از کربوهیدرات های تصفیه شده است، و مانع از نوسانات قند خون می شود.

اگر شروع به غذا خوردن بیشتر کنید، میزان اندازه خود را برای جلوگیری از افزایش وزن مشاهده کنید.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است