درباره Anki (software) - تکنولوژی

درباره Anki (software)

درباره Anki (software)

درباره Anki (software)

About Anki (software)

Anki یک برنامه است که باعث می شود چیزها را به آسانی به یاد بیاورید. از آنجایی که کارآیی بیشتری نسبت به روش های سنتی مطالعه است، می توانید زمان صرف شده برای تحصیل را تا حد زیادی کاهش دهید یا میزان قابل توجهی را افزایش دهید.

هر کسی که نیاز به چیزهایی را در زندگی روزمره خود به خاطر بسپارد میتواند از Anki بهره مند شود. از آنجا که محتوای محرمانه و پشتیبانی از تصاویر، صوتی، فیلم ها و نشانه علمی (از طریق LaTeX)، امکانات بی پایان هستند.

مثلا:

یادگیری یک زبان

تحصیل برای امتحانات پزشکی و قانونی

حفظ نام و چهره افراد

مسواک زدن در جغرافیا

تسلط شعرهای طولانی

حتی تمرینات آکورد گیتار!

امکانات

هماهنگ سازی

از سرویس رایگان هماهنگ سازی AnkiWeb استفاده کنید تا کارت های خود را در همگام سازی در چندین دستگاه حفظ کنید.

انعطاف پذیری

از طرح کارت برای بررسی زمان بندی، Anki دارای گزینه های زیادی برای شما برای سفارشی کردن است.

رسانه غنی

کلیپ های صوتی، تصاویر، فیلم ها و نشانه های علمی را در کارت های خود قرار دهید و کنترل دقیق آن بر چگونگی نمایش آن را اعمال کنید.

متن باز

از آنجا که فرمت کد و ذخیره سازی باز است، داده های مهم شما امن هستند.

AnkiWeb یک نسخه رایگان از Anki کامپیوتر است. AnkiWeb می تواند برای مرور آنلاین مورد استفاده قرار گیرد، زمانی که شما دسترسی به کامپیوتر خانگی خود ندارید و می توانید آن را برای حفظ کارت هایتان در ماشین های مختلف همگام سازی کنید.

AnkiWeb در نظر گرفته شده است به همراه نسخه کامپیوتری Anki استفاده شود. در حالی که امکان ساخت کارتهای متنی تنها و تنها با استفاده از AnkiWeb، استفاده از عرشه های مشترک، استفاده از ویژگی های چند رسانه ای و غیره، شما باید از نسخه کامپیوتری رایگان نیز استفاده کنید. اگر قبلا از Anki استفاده نکرده اید، لطفا با نسخه کامپیوتری شروع کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است