به روز رسانی برای Wear OS(smartwatch) - گوشی های هوشمند

به روز رسانی برای Wear OS(smartwatch)

به روز رسانی برای Wear OS(smartwatch)

به روز رسانی برای Wear OS(smartwatch)

Update for Wear OS(smartwatch)

Wear OS دقت بیشتری را در اختیار دارد یا به طور خاص، بخش Google Assistant در حال کمک به شما است؛ زیرا به روز رسانی جدید اجازه می دهد تا اطلاعات پیشگیرانه و شخصی را ارائه دهیم.

شما می توانید با کشیدن به راست بر روی smartwatch خود به این دسترسی، با Google نشان می دهد که شما در حال حاضر در فرودگاه، وضعیت پرواز یا رزرو هتل را رزرو کنید.

مثالهای دیگر عبارتند از: چراغ راهنمایی در رفت و آمد شما و یا یادآوری برای قرار دادن یک چتر در صورتی که به باران برسد. ظاهرا این ابزار در طول زمان حتی بیشتر مفید خواهد بود زیرا گوگل دستیار می داند که شما بهتر و ویژگی های جدید اضافه شده است.

اما این به روز رسانی جدید Wear OS بیشتر از آن چیزی است که گوگل دستیار را به عنوان دستیار بهتر انجام می دهد.

همچنین تغییر جنبه های دیگری از رابط کاربری، با تفاوت اصلی این است که شما هم اکنون می توانید به سادگی ضربه تند وشدید زدن به چپ برای شروع تمرین و یا بررسی اطلاعات سلامت و ردیابی تناسب اندام مانند تعداد گام خود را، باقی مانده یک مانع کمتر بین شما و تمرین شما می دانید شما واقعا باید انجام شود

این به روز رسانی است که به دنبال آخرین تعمیر مجدد گوگل فیت است و نشان می دهد که گوگل تمرکز واقعی بر سلامت و تناسب پوشیدنی های خود را در حال حاضر، یکی از ساعت های جدید از ویژگی های جدید مانند Skagen Falster 2 استفاده می شود.

بهبود مجدد رابط

در جای دیگری، یک کش رفتن از صفحه اصلی Wear OS، همه اعلانهای شما را در یک 'stream' به طور کامل نشان می دهد، نه اینکه برای چندین بار ضربه بزنید تا بین کارت های اطلاع رسانی مختلف حرکت کنید.

این باید سریع تر و آسان تر برای دیدن همه آنها باشد و اگر شما نیاز به پاسخ دادن به یکی دارید، می توانید بدون خروج از جریان انتخاب کنید و یک پاسخ هوشمندانه ارسال کنید.

در عین حال کش رفتن به پایین، ویژگی های و میانبرهای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که از طریق Google Pay و Find My Phone نمونه هایی ارائه می شود.

شما هنوز نمیتوانید به روزرسانی این سیستم عامل Wear را دریافت کنید، اما گوگل ادعا میکند که این ویژگیها را در ماه آینده به بازار عرضه میکند، بنابراین برای آنها چشمک بزنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است