Asus جدیدترین لپ تاپ های ZenBook - تکنولوژی

Asus جدیدترین لپ تاپ های ZenBook

Asus جدیدترین لپ تاپ های ZenBook

Asus جدیدترین لپ تاپ های ZenBook

Asus latest ZenBook laptops

Asus از نمایشگاه فن آوری IFA 2018 در برلین برای نشان دادن آخرین ZenBooks خود استفاده کرده است، از جمله آنچه شرکت نامیده می شود "لپ تاپ های جمع و جور در جهان".

لپ تاپ هایی که Asus در آن ادعای جسورانه ای دارد، ZenBook 13 (UX333)، ZenBook 14 (UX433) و ZenBook 15 (UX533) است. این لپ تاپ های حق بیمه طراحی شده اند تا نازک تر و سبک تر از همیشه قبل از آن، و شامل نمایش NanoEdge تقریبا بدون قاب.

این لنزهای فوق العاده نازک را در اطراف صفحه نمایش در چهار طرف مختلف قرار می دهد و نسبت به صفحه نمایش به میزان 95٪ را ارائه می دهد که ادعاهای Asus به لپ تاپ ها کوچکترین ریزه کاری در کلاس هایشان می دهد.

ZenBook 13 و ZenBook 14 نیز می توانند با NumberPad منحصر به فرد Asus قرار بگیرند، که صفحه لمسی را به یک صفحه کلید عددی روشن با چراغ کامل تبدیل می کند.

تکنولوژی داخلی

تمام مدل ها دارای دوربین های 3D 3D برای ورود به ویندوز 10 با استفاده از تشخیص چهره و ویژگی ویندوز سلام هستند و از طرح های جذاب و جذاب که از انتظارات از ZenBook انتظار می بریم استفاده می کنیم.

این ZenBooks جدید همچنین با استانداردهای قابلیت اطمینان درجه نظامی - آنها قادر به مقاومت در برابر ارتفاعات شدید، درجه حرارت و رطوبت است، و از طریق آزمون گسترده، شوک و ارتعاش قرار داده شده است.

آنها همچنین دارای برخی از آخرین فن آوری، از جمله نسل 8 پردازنده های اینتل Core، کارت گرافیک گسسته تا Nvidia GeForce GTX 1050 Max-Q، 16 گیگابایت رم و SSD های فوق العاده سریع PCIe (درایوهای حالت جامد).

این ZenBooks های جدید به اندازه کافی چشمگیر هستند، اما Asus در آنجا متوقف نشده است. همچنین ZenBook Pro 14 جدید، که یک نسخه کوچکتر و قابل حمل تر از ZenBook Pro 15 است، را نشان می دهد و شامل ScreenPad، Asus در تلاش برای تغییر صفحه لمسی لپ تاپ با تبدیل آن به صفحه نمایش لمسی است.

صحبت از ScreenPad، Asus همچنین برنامه های جدیدی را برای آن عرضه کرده است: Adobe Sign، Handwriting و SpeechTyper، و تعدادی از پیشرفت ها و ویژگی های جدید نیز وجود دارد. این به روز رسانی را می توانید به صورت رایگان از منوی تنظیمات ScreenPad دانلود کنید.

Asus همچنین اعلام کرده است که جدیدترین لپ تاپ های ZenBook Flip 13 و Flip 15، که 10٪ کوچکتر از مدل های قبلی هستند، اعلام کرد که Asus ادعا می کند که آنها لپتاپ های قابل انعطاف تر قابل تبدیل در جهان هستند.

این لپ تاپ های ZenBook Flip شامل نسل هشتم پردازنده های Intel Core، گرافیک Nvidia و صفحه نمایش Validated Pantone برای تولید رنگی درخشان است.

Asus هنوز قیمت این لپ تاپ های جدید را نشان نمی دهد، اما در نیمه اول اکتبر 2018 ZenBook 13، 14 و 15 در آمریکای شمالی وعده داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است