ارایه Pixel 3 برای 9 اکتبردر نیویورک - گوشی های هوشمند

ارایه Pixel 3 برای 9 اکتبردر نیویورک

ارایه Pixel 3 برای 9 اکتبردر نیویورک

ارایه Pixel 3 برای 9 اکتبردر نیویورک

Present Pixel 3 for New York Octopus 9

به گفته منابع بلومبرگ، گوگل یک رویداد را برای پنج شنبه، 9 اکتبر در نیویورک برنامه ریزی کرده است، جایی که گوشی های جدید خود را - و همچنین (احتمالا) ساعت Pixel Watch و Pixelbook جدید - نشان می دهد. اگر طرفدار سخت افزار گوگل هستید، پیشنهاد می کنیم شروع به صرفه جویی کنید و روز را در روزنامه خود علامت بزنید.

این در مقایسه با شایعات قبلی است که نشان می دهد گوشی ها در ماه اکتبر عرضه خواهند شد - درست مانند گوشی های اصلی پیکسل و پیکسل 2 قبل از آنها - اما با توجه به رکورد بلومبرگ، می توان گفت که تاریخ 9 اکتبر احتمالا یکی از آن هاست.

آیفون و سپس پیکسل

مطمئنا هیچ چیزی رسما اعلام نمی شود تا زمانی که رسما توسط گوگل ساخته شود - این شرکت در پاسخ به گزارش بلومبرگ هیچ نظری نداشت، اما اکنون تقریبا مطمئن است که گوشی های Pixel 3 در هفته اول یا دوم ماه اکتبر ظاهر خواهند شد.

نه اینکه گوگل قادر خواهد بود بسیاری از شگفتی ها را بویژه برای Pixel 3 XL بیرون بکشد: ما شاهد این گوشی از همه زوایا نشسته ایم، همراه با جزئیات پیشرفت های مشخص شده که شامل دوربین رو به جلو است. به علاوه افزایش عملکرد معمول، گوشی ها تضمین می شوند که Android 9 Pie را اجرا کنند.

همان گزارش بلومبرگ چندین beans را نیز در دستگاه های آیفون 9 و آیفون 11 پیش بینی می کند که انتظار می رود حدود یک ماه قبل از پیکسل ها آن را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شایعات اپل، از آخرین آیفون جدید خود را چک کنید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است