اسکنر اثرانگشت برای هرسه مدل Galaxy S10 - گوشی های هوشمند

اسکنر اثرانگشت برای هرسه مدل Galaxy S10

اسکنر اثرانگشت برای هرسه مدل Galaxy S10

اسکنر اثرانگشت برای هرسه مدل Galaxy S10

Fingerprint scanner for all three Galaxy S10 models

به نحو گسترده ای شایع شدده است که سامسونگ کهکشان S10 را با یک اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش تجهیز میکند، اما در حالی که گزارش های قبلی پیش بینی می کند که تنها دو مدل اصلی این فن آوری را دریافت خواهند کرد (با ارزان ترین نسخه اسکنر در کنار آن)، جدیدا گزارش می شود که هر سه مدل اسکنر درون صفحه نمایش را دریافت خواهند کرد.

با این حال، ارزان ترین مدل Galaxy S10 هنوز می تواند یک اسکنر پایین تر داشته باشد، زیرا این گزارش جدید - که از منابع در صنعت نمایشگر است، به صحبت با سرمایه گذار - ادعا می کند که سامسونگ کهکشان S10 ورودی دارای یک اسکنر نوریاست در حالی که دو مدل بالاتر مدل اولتراسونیک را دریافت خواهند کرد.

یک اسکنر اولتراسونیک گزینه بهتری از یک اپتیک است؛ در حالی که اسکنرهای نوری فقط یک تصویر 2D از یک اثر انگشت را ضبط می کنند، اشعه های اولتراسونیک میتوانند یک تصویر سه بعدی را با توجه به منافذ و رگه ها بدست آورند.

این باعث می شود که آنها دقیق تر، ایمن تر و بهتر کار کنند، اگر انگشت مرطوب یا کثیف باشد یا اگر نور زیادی وجود داشته باشد.

یک گزینه ارزانتر

با این حال، اسکنرهای اولتراسونیک نیز گران تر هستند. در حقیقت، ظاهرا آنها حدود سه برابر هزینه در بر دارند ، بنابراین استفاده از اسکنر نوری یکی از راه های ممکن است سامسونگ می تواند هزینه های مدل Galaxy S10 را کاهش دهد.

باورنکردنی است که سامسونگ یک اسکنر درون صفحه ای با تکنولوژی نوری در Galaxy S10 را انتخاب کند، اما این هم فقط شایعه ای در حال حاضر است، و با آنچه که قبلا شنیدیم متفاوت است.

شاید احتمالا حقیقت را برای مدتی بدانیم، زیرا سامسونگ کهکشان S10 بعید به نظر می رسد قبل از فوریه اعلام شود، اما در عین حال انتظار می رود که شایعات بیشتر شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است