بازی The Last of Us Part 2 - بازی

بازی The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2 game

توسعه دهنده: Naughty Dog

ناشر: Sony Interactive Entertainment

بستر های نرم افزاری: PS4

انتشار: TBA

از اواخر دهه 1990 Naughty Dog نام خانوادگی برای طرفداران سونی نامگذاری شد. از توسعه Crash Bandicoot، Jax و Daxter و سری Uncharted، احتمالا شما حداقل از طریق یکی از این حق رای دادن ها بازی کرده اید.

در سال 2013، اگر شما قبلا PlayStation 3 خود را نداشتید، سگ شیطان به شما یک دلیل برای انتخاب یکی را داد. آخرین ما برای تبدیل شدن به یک ضربه بزرگ و جوایز بی شماری به دست آورد. در واقع، فقط یک سال بعد، نسخه بازی Remastered برای PlayStation 4 دریافت شد.

به طور کلی، بدون غلبه بر بیش از حد روایت، The Last of Us یک بازی ماجراجویی پس از آخرالزمانی است. بسیاری از جهان به زامبی مانند قارچ تبدیل شده است، در حالی که بازیکنان به طور عمده کنترل یک مرد مسن به نام جوئل را گرفتند. در طول بازی، جوئل در سراسر کشور سفر می کند تا از یک دختر جوان به نام اللی به یک گروه مخالف دولت محافظت کند.

برای طرفدارانی که مشتاقانه منتظر فرصتی هستند که مجددا به جهان و شخصیت های ما باز گردند، به نظر می رسد که ما این فرصت را در سال 2019 به دست آوریم. کمی اطلاعات در مورد بازی های آینده منتشر شده است، اما ما می دانیم که این عنوان بازگشتی را می بیند در هر دو Joel و Ellie همراه با پرش زمان پنج سال.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است