کامیونت Semi تسلا - تکنولوژی

کامیونت Semi تسلا

کامیونت Semi تسلا

کامیونت Semi تسلا

Semi Tesla Truck

در حالی که بسیاری از تمرکز اخیر تسلا بر تولید مدل 3 میباشد، فراموش نکنیم که این شرکت دارای چندین خودروی دیگر خود ران است و یکی از آن ها، کامیونت تسلا میباشد.

Electrek گزارش داد که Semi در نمایشگاه حمل و نقل غول پیکر JB هانت دعوت شده بود، هیچکس جز رئیس تسلا Elon Musk در توییتر اعلام کرد که خودرو با استفاده از شبکه موجود Tesla Supercharger توییتر رانده می شود . با توجه به اینکه هنوز هم اوایل راه برای تسلا است لیکن این کاملایک شاهکار است.

این بدان معنی نیست که کامیون همه چیز را به تنهایی انجام می دهد - راننده پشتیبان هنوز در مرکز مدیریت قرار دارد - اما هیچ اسکورت، وسایل نقلیه پشتیبان و هیچ وابستگی به ایستگاه های مجهز به گیرنده هنوز وجود ندارد که کامیون ها برای رانده شدن به آن نیازمند نباشند .

به عبارت دیگر، اگر چه Tesla Semi هنوز در مرحله اولیه است و در حالی که دور از تولید است، می تواند از ایالات متحده با استفاده از ایستگاه های شارژ طراحی شده برای اتومبیل ها و بدون هیچ وسیله نقلیه و یا تیم های دیگر برای کمک به آن استفاده کند.

این یک خبر خوب برای تسلا است زیرا تلاش می کند مدل 3 اتومبیل خود را سودآورساخته و منابع نقدی را پیدا کند که بدین معنی است که می تواند با پروژه های بلندپروازانه تر پیش برود. وسایل نقلیه هر دو نیروی الکتریکی و تکنولوژی خود ران را پیشگام می دانند، که به معنی این است از قطعه های مختلف و بسیاری تشکیل می شود.

هنوز در مورد زمانی که Tesla Semi وارد تولید می شود، هیچ حرفی وجود ندارد.

کابین فیبر کربن. یک موقعیت رانندگی مرکزی، مانند یک مک لارن F1. طیف 500 مایل. صفر تا 60 مایل در ساعت در پنج ثانیه. قابلیت کاروان نیمه مستقل این Tesla Semi است.

Musk بلافاصله به برخی از مشخصات راه اندازی شد و برای انجام این کار بسیار زیاد است. به ویژه، او در سرعت بزرگراه، حمل بار حداکثر، کامیون می تواند طیف 500 مایل را با یک بار شارژ طی کند.

در مقایسه با چند بار که سرعت کامیون دیزل را برای حرکت 0-60 می برد، نشان داد که سرعت Tesla semi می تواند به 5 ثانیه برسد.

یکی از برجسته ترین ویژگی ها، جلو. صندلی های مرکزی نصب شده مانند مک لارن F1 است.

مسک در مورد سؤالی که در مورد اینکه آیا کامیپوتر قابلیت های خودکار در بزرگراه را دارد،. گفت: هر نیمه با آخرین مجموعه Autopilot مجهز شده است، نگه داشتن کامیون در یک خط و اجازه دادن به ترمز خودکار.

سنسورهای پردازنده، هر گونه نشانه هایی از جک نیشینگ را تشخیص می دهند و قدرت را به چرخ هامستقل تنظیم می کنند تا رانندگی ثابت ادامه یابد.

او همچنین با اطمینان با اطمینان در مورد ایمنی و قابلیت اطمینان کامیونت گفت : - قدرت انتقال نیمه برای یک میلیون مایل تضمین شده است. او گفت که با استفاده از یک نیروی الکتریکی، پد های ترمز به لطف ترمزهای احتراقی طول عمر "شبه بی نهایت" خود را دارند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است