نمایی تازه از سونی Xperia XZ3 - گوشی های هوشمند

نمایی تازه از سونی Xperia XZ3

نمایی تازه از سونی Xperia XZ3

نمایی تازه از سونی Xperia XZ3

A new look from the Sony Xperia XZ3

برای سونی Xperia XZ3 که 30 فوریه در IFA 2018 راه اندازی شده است ااگر همه شایعات تا به این نقطه بتوان اعتماد کرد تا پنجشنبه آینده، یک تصویر از جلو و پشت گوشی در وب را خواهید دید .

تصویری که توسط MySmartPrice دریافت می شود، واقعا به ما چیزی جدیدی نمی دهد، اما هنوز هم نگاهی دقیق به چگونگی ظهور گوشی آینده خواهد بود. نمایشگر نسبت ابعاد 18: 9 نسبت به صفحه نمایش یک عدد نداشته و دارای قابهای نازک اما قابل رویت در بالا و پایین است (ظاهرا یکی از پایهای صفحه نمایش برای تبلیغ سونی استفاده می شود).

در اطراف پشت سونی به نظر می رسد با یک دوربین عقب تک لنز وجود دارد. اگر کسی بدون استفاده از لنز دو لنز که بیشتر از دیگر موارد استفاده می کند، از Sony استفاده کند، لنزهای شرکت دوم به هیچ وجه نیستند، بنابراین باید عکس های دلپذیرتری از Xperia XZ3 انتظار داشته باشیم.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این تصویر ناقص در واقع واقعی باشد - MySmartPrice نمی گوید که چگونه تصویر آن را دریافت کرده اما به نظر می رسد به اندازه کافی واقعی است و متناسب با سبک معمول سونی برای تصاویر مطبوعاتی است. این همچنین با تصاویر دیگر که ما قبلا دیده ایم، مطابقت دارد.

در پشت گوشی نیز یک آرم NFC قابل مشاهده است (برای پرداخت های موبایلی) و یک سنسور اضافی که تکنولوژی معمول فوکوس اتوماتیک را برای دوربین قرار می دهد. باز هم،این گوشی به عنوان یک چیپ ست Snapdragon 845 در حال اجرا است، مانند بسیاری از گوشی های پرچمدار Android در سال جاری خواهد بود.

در چند روز آینده باید مطمئن میشویم که چه چیزی در حال کار بر روی سونی است و مطمئنا با خبرهایی از IFA 2018 روبرو خواهیم ش. نمایشگاه فناوری در روز پنج شنبه با راه اندازی محصولات آغاز می شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است