iPad جدید ممکن است از صفحه کلیدعمودی پشتیبانی کنند - گوشی های هوشمند

iPad جدید ممکن است از صفحه کلیدعمودی پشتیبانی کنند

iPad جدید ممکن است از صفحه کلیدعمودی پشتیبانی کنند

iPad جدید ممکن است از صفحه کلیدعمودی پشتیبانی کنند

The new iPad may support the Ultimate Keyboard

اگر برای پلتفرم های iPad 2018 منتظر بمانید، چیزی شبیه به این موضوع را خواهید یافت : شات از یک پرونده به روز شده در وب نشان دهنده یک برش اسرارآمیز در پشت دستگاه است، شاید برای اتصال یک صفحه کلید هنگام استفاده از رایانه لوحی در حالت عمودی هستند.

سوراخ در جایگاه مشابهی است که دکمه Home بر روی تبلت موجود است، اما در پشت تبلتی نیست که در جلو قرار دارد. اپل از صفحه کلید پشتیبانی می کند که اپل به صورت عمودی در پشت آن قرار دارد، اما برای iPad Pro خط جدیدی خواهد بود – این در صورتی واقعی میباشد که تصویر دیده شده واقعی باش و برش هایی که می توانیم ببینیم، قاعتا باید برای صفحه کلید هوشمند باشد.

همانطور که انتظار می رفت، طرفداران iPad همچنان از استفاده از صفحه کلید در جهت افقی حمایت خواهند کرد و این مورد نیز برای یک اتصال هوشمند در لبه دستگاه ها نیز در موقعیت مشابهی قرار دارد تا جایی که در آخرین نسخه iPad Pro قرص ها

این امکان وجود دارد که فضای مورد برای یک لوازم جانبی با نام تجاری جدید که اپل هنوز نام آن محفوظ است - و یا ممکن است که کسی که 3D آن را چاپ کرد این همه ما را فریب داده است.

چیزی که قطعی می باشد این است که پلاگین های جدید iPad در راه هستند. اپل در سال جاری مدل آی فون ایکس ایکس را به خط اپل خود آورده است که این بدان معنی است که نمایشگر نمایش در جلو، شناسه چهره به جای شناسه لمسی و قابهای بسیار نازک است، بنابراین بیشتر جلوی دستگاه میتواند به آن برسد با صفحه نمایشی که اندازه آن توسط اپل تصمیم گرفته میشود.

همانطور که برای تاریخ عرضه، تمام علائم اشاره به اوایل سپتامبردارد ، به طوری که احتمال میرود iPad جدید در کنار آیفون های تازه منتشر شود. این می تواند یک ماه گران قیمت و پرهزینه برای هر کسی باشد که ددر انتظار آخرین و بزرگترین سخت افزار اپل برای سال 2018 میباشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

تمامی حقوق برای شرکت فناوری اطلاعات گیلاس خندان محفوظ است